Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
13
Favori
91.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün itibariyle ilk çarşım herkese hayırlı teskereler M.35 bilecik merkez
  • Beyler bizde 93/4 gelicez acemiligi tamamlayanlar biraz genel bilgi verebilirmi nelere dikkat edelim vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Beyler bizde 93/4 gelicez acemiligi tamamlayanlar biraz genel bilgi verebilirmi nelere dikkat edelim vs.

Aynen ilk gün neler yapmamız nasıl davranmamız lazım flan bilgi (taktik) verir misiniz?
  • Oglum 93/2 A tertip olarak acemi birligini Burdur 58. Piyade Ulastirma er alay komutanliginda tamamladi acemi birligi 28 gun surdu 7 gunluk dagitim izninden sonra Hakkari Çukurca'ya gitmek icin Van KTM ye katildi halen 4 gundur Van da beklemekte sevkiyatlar helikopterle yapilmaktaymis Semdinli askerleri gitmis ama Çukurca askerleri halen beklemedeymis
    Allah tum askerlerimize hayirli teskereler nasip eylesin insallah dualarinizi eksik etmeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıbrıstan selam torunlar.. Şimdiden hayırlı teskereler size..

Atarsa 37
  • İskenderun deniz er eğitim alayında acemiliği 9.bölük devre kayıbı olarak bi halt yapmadan tamamladık :D diğer bölükteki arkadaşları allah sabır versin buraya mutlaka devre kayıbı olarak gidilmeli öncesindede böyleymiş devre kayıbı eğitim görmüyormuş diğer arkadaşlar g-3 ile komando diye bağırarak eğitim görüyorlardı.Devre kayıbı olmanın en büyük sıkıntısı yemin töreninine çıkamamak ve ne zaman acemiliğinin biteceğini bir türlü öğrenememek neyseki ben 25 gün yaptım acemiliği daha kısa yapanda oldu...Kamaraya(yemekhane) hiç çıkmadık yani çalışmaya,aşhaneye hiç çıkmadık rahat bir acemilik geçirdik.Usta birliklerimiz çok kötü olur dedik herkes gibi düzgün yerler çıktı.Benimki gene İskenderun deniz er eğitim alayı celp ve konak amirliği Fotoğrafçı olarak usta birliğimi tamamlayacağım...Burası için soru sormak isteyenler daima sorabilir...

• Arkadaşlar 93/2 'lerin jandarma olanları ne zaman ustabirliklerine gidecekler? (dağıtım izni kullandıktan sonraki tarih)

• Bilecik 2. jandarma Eğitim Tugayı 12. Bölük :D Çarşı akar daha bot bağlamayanlar düşünsün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smugger

Arkadaşlar 93/2 'lerin jandarma olanları ne zaman ustabirliklerine gidecekler? (dağıtım izni kullandıktan sonraki tarih)

Nerede Jandarma? Bende bilecikteyim biz özel asayiş olarak tim şeklinde dağtıma gidiyoruz 20 temmuz 24 temmuz arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: pr1ncepk

bugün itibariyle ilk çarşım herkese hayırlı teskereler M.35 bilecik merkez

ooo Tertip sen kaçıncı bölüktesin ben 4. tabur 12. bölük :D
  • Arkadaşlar askerlik güzel Anlatılanlar gibi degil gelip yaşamadan bilemessiniz hiçbir şekilde yaklaşık olarak 50 günlük askeriz fakat güzel birşey 1 ay daha burda kaldıktan sonra evlerimize dagıtıma gidicez gelip yaşamanızı tavsiye ederim sıkıntı yok herşey yolunda burda Devlet Bize Bakiy : ) Bol Meyve Ve et Yemekten bıkıyorsunuz
  • Safak 51 sevgili has torunlarim gelin de bitirelim su askerligi kars alaya gelen olursa bana ulassin orada binbasi soforuyum illaki bi yardimiz dokunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smugger

Arkadaşlar 93/2 'lerin jandarma olanları ne zaman ustabirliklerine gidecekler? (dağıtım izni kullandıktan sonraki tarih)

arkadaşlar kardeşimde 93/2/a olarak Kastamonu da 15 gün evvel dağıtıma çıkmadı şu an hala orada ve 28,29 haziranda söğüt e gidecekmiş.

Anlamadığım soför sıvavından ve pisiko dan 97 almış ama 60, 65 alan soför oalrak dağıtıma çıktı kardeşim 97 almasına rağmen hala soför değil bakalım bilecikde ne eğitimi görecek veya Soförmü jandarma mı olarak görevine devam edecek fikri olan veya bu tür farklı şehirden bilecik söğüte gelenlere ne görev veriliyor usta birlikleri nereye çıkıyor bilgisi olan varmı?

Allah Vatani görevini yapana hayırlı tezkereler asker bekleyenlerede sabırlar vermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

quote:

Orijinalden alıntı: pr1ncepk

bugün itibariyle ilk çarşım herkese hayırlı teskereler M.35 bilecik merkez

ooo Tertip sen kaçıncı bölüktesin ben 4. tabur 12. bölük :D

4. bölük devrem yatıoz bildiğin gibi :)
  • 93/2 'ler kaç gün acemilik yapıyor?
    28'likler geldilerde.

75'lik mi 60'lık mı yapıyorlar?
    Ne zaman dağıtım alıyorsunuz?
  • Acemi birliğim İzmir Gaziemir acemilik süresi 60 gün dağıtımlar 5-9 temmuz arası gerçekleşecek.
  • Askerlik Güzel Herkes Gelsin : ) 20 gün sonra dagıtım izni kullanıcam son surat devam ediyoruz.
  • 75 lik acemilik kalkti diye biliyorum ben. O zaman 60 liklar 15 temmuzda usta birliklerinde olacak oyleyse dogru mu?

• postaneye gidicem dedim komutana internet cafede takılıyorum işte cakal olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı_ali38

Askerlik Güzel Herkes Gelsin : ) 20 gün sonra dagıtım izni kullanıcam son surat devam ediyoruz.

Usta birliğine gidince görürsün askerlik güzelmiymiş Şuan askercilik oynuyorsunuz. Usta birliğin benimki gibi kötü biryer olursa görürsün askerlik nasılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 1 Temmuz 2013; 15:55:58 >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.