Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
13
Favori
91.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam arkadaşlar Çanakkale ezineden selamlar askerligin 5. günü bugun herşey çok iyi gidiyor interbnet telefon tam yolunda çanakkale ezine gelecekler hiç sıkılmadan gelsinler iyi bir yer.
  • yazmıştım 5 senedir askere gitmiyordum çarşamba gittim başvuru yaptım cuma günü gittim muayene oldum sağlık ocağında yarın gidip kağıtları veriyorum sonra 1-2 gün içinde şuttt :)
  • ''balıkesir bakım okulu ve eğitim merkez komutanlığı''

buraya düştüm beyler çarşamba teslim ... Nasıldır bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

''balıkesir bakım okulu ve eğitim merkez komutanlığı''

Hocam rahat benim babam albaydi orda arada giderdim temiz yer balikesir kucuk yer esnaflari insan degildir havasi ve insanlari degisiktir bir oyle bir boyle boyle bir yer balikesirde oturuyorum bende ulasim derdi yoktur kucuk il

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Hocam rahat benim babam albaydi orda arada giderdim temiz yer balikesir kucuk yer esnaflari insan degildir havasi ve insanlari degisiktir bir oyle bir boyle boyle bir yer balikesirde oturuyorum bende ulasim derdi yoktur kucuk il

sağol dostum...

bende izmitten geliyorum yakın sayılır işte :) nasıl bir yer çok zor mu eğitimleri vs vs ekstra bilginiz varmı ??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

sağol dostum...

bende izmitten geliyorum yakın sayılır işte :) nasıl bir yer çok zor mu eğitimleri vs vs ekstra bilginiz varmı ??

Aynen yakin yer hocam :) hocam acikcasi o kadar fazlasini bilmiyorum keske yardimci olabilsem :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarı_ali38

Herkese selam arkadaşlar Çanakkale ezineden selamlar askerligin 5. günü bugun herşey çok iyi gidiyor interbnet telefon tam yolunda çanakkale ezine gelecekler hiç sıkılmadan gelsinler iyi bir yer.

Kacinci boluktesin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine de çok çok sağol dostum allah razı olsun...genel yorumlar duyduklarım hep olumlu yönde bakalım :)
  • quote:

yine de çok çok sağol dostum allah razı olsun...genel yorumlar duyduklarım hep olumlu yönde bakalım :)

Rica ederim hocam ne demek hayirli teskereler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

quote:

Herkese selam arkadaşlar Çanakkale ezineden selamlar askerligin 5. günü bugun herşey çok iyi gidiyor interbnet telefon tam yolunda çanakkale ezine gelecekler hiç sıkılmadan gelsinler iyi bir yer.

Kacinci boluktesin?

10.Bölükteyim ben suanda en el üstünde tuttukları bölüm Şuanda..
  • quote:

quote:

quote:

Kacinci boluktesin?

komsu bölük.

• :d sözüme şafak doğan güneş ile başlamak istiyorum 1992/1 kral devre eğitim birliği: 9. jandarma eğitim alay komutanlığı bilecik ordan tank kursu zırhlı birlikler okulu ve eğitim tümen komutanlığı ankara ordan tabikide Şırnak :D bilecik öyle doğuya atar rdm münferitler branş eğitimi almadığı için diğerlerine göre batıya düşme şansları biraz daha fazla ama yaptıkları iş değişmiyor belediye işçisi gibi çalıştırıyorlar neyse dağıtım birliği 23. sınır tümen komutanlığında konuşlu il jandama komutanlığına gittik ordan kura çekerek ilçeye dağıttılar merkez j. karakol komutanlığı ilçe jandarma komutanlığı güçlükonak/ şırnak
    15 ay çektik artık bitti ktm de ahır gibi zaten herşeyi rezillik doğuda askerlik yapmak ömürden ömür yiyor saçlarım beyazladı benim maalesef şu genç yaşımda :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kacinci boluktesin?

komsu bölük.

Sen Suan Nerde Yapıyorsun askerligi ? komşu Bölük Derken ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kacinci boluktesin?

komsu bölük.

Sen Suan Nerde Yapıyorsun askerligi ? komşu Bölük Derken ?

Acemiligi 9 ncu bolukte yaptim

• Söylemiştin ben unuttum onu bende temmuz 20de burdan çıkarım meslekci olarak gitmiyorum soforluk yapmayacagımı söyledim
  • Orijinalden alıntı: pr1ncepk

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Orijinalden alıntı: pr1ncepk

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel ..  !! )

sülüsümü daha almadım pazartesi günü almayı düşünüyorum bir sıkıntı olmaz değilmi arkadaşlar?

Bende 2. Tugay 9.Alay 4. Tabur 10. Bölükte yaptım acemiliği 91/2 olarak inanmazsın usta birliğinde o kadar rahat etmemiştim.

Sana biraz bilgi vereyim
    Askerliğin altın kuralı ne en önde ol nede en arkada hep ortalarda ol.Sıradayken koğuşta yatarken her yerde ortada dur.Ne olursa öndekilere ve arkadakilere olur.
    1.Tabur komple yok sancağı çalındığı için kapatıldı 12 Bölüğün 1-2-3-4 yok.
    11. bölük RDM bölüğüdür hemen yanımıza deliler ordusu vardı :) RDM psikolojik sorunları olan askerlerdir ki usta birliğinde bende RDM rütbesine yükseldim ;)
    Gidersen eğer kolum çıkık de silah alma kimse bir şey demez ama silah alırsan zor biter orası.Ben kolum çıkık dedim silah almadım münferit oldum yatışa geçtim.
    Bölüğün belli olduktan sonra RDM görüşmeleri başlar tavsiyem hemen git salla ordan burdan sevgilim beni terk etti de hemen RDM olursun.
    Bütün bölükler tim tim dağıtım yapar sadece 10. bölük herkesi tek tek dağıtır 10. bölükte batıya düşmeler çok oluyor.

Ben Münferittim sabah bir sayıma girerdim sonra ver elini gazino internet cafe.Silahlı askerler ise hep eğitimde olurlardı kimse bizi sormazdı ki ne yapacaklardı silah yok bişi yok.Gece koğuş nöbeti olur 2 kişi tutarsınız sırayla biri 1 saat sonra diğeri 1 saat yatarak tutun ben 2 saat yatardım arkadaşa sen git yat derdim o uyumadan ben gider yatardım :) Çarşısı rezalettir bir çayı 1 liradan satıyorlar tek geçimleri askerdir oranın yerinde olsam hiç çıkmam çarşıya 2 gün yat koğuşta.Sakın botlarını bağlamak için orda kilit alma çünkü ordaki bütün kilitler aynı olduğu için anahtarlarda aynı yani hepsi tek anahtarla açılır.İntikallere de sakın gitme intikal oldumu hemen revire git istirahat almaya çalış ama oranın doktorlarıda tam bir .... dır kolay kolay birşey vermezler.Ama çok zorda kalırsan basurum çok kanamam oluyor de açıp bakacak hali yok en azından 1 gün istirahat verir bana vermişti :)

Neyse benden bu kadar ne zamandır 91/2 göremedim piyasada ölü numarası felan yapıyorlardır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpg_disco -- 21 Mayıs 2013; 10:04:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

safak patlatin da keyfimiz yerine gelsin :))))

atarsa 171

Ulan 5 yil oldu hala mi 171? Toplu katliam mi yaptin ciko bu nedir :)) agustos'ta gidiyorum ben de insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

quote:

atarsa 171

Ulan 5 yil oldu hala mi 171? Toplu katliam mi yaptin ciko bu nedir :)) agustos'ta gidiyorum ben de insallah.

cikomm olm gelde bizde teskere alalim :))) has torunum benim :) kardesim saka falanda allah kolaylik versin turk bayragindan sogutuyolar :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

quote:

atarsa 171

cikomm olm gelde bizde teskere alalim :))) has torunum benim :) kardesim saka falanda allah kolaylik versin turk bayragindan sogutuyolar :)

Kardesim tahmin edebiliyorum ALLAH sabir versin hayirli teskereler.

• has torunlarıma selam olsun
    203 mm k/m obüs bataryası diyarbakır/devegeçidi
    Bir merdiven dayadım göklere,bulutlara uzandım,yıldızları koydum cebime Tek Tabancayım.
    Atarsa 75 dede yorgun artık
    1992/2

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.