Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
13
Favori
91.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler hava degisimi 30 dustu ama bu 30 gunden sonra eskiden sihhi izin alabiliyorduk. Simdi alsak askerlikten sayilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atarsa 10 nereden nereye be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Mogolo

atarsa 10 nereden nereye be

Atarsa 8 devrem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ATARSA 005 BAŞKADA YOK
  • Allaha şükür sonunda bitti...
  • atarsa 002

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim acemi birlik Çanakkale 116. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı geldi varmı düşen ?
  • askerlik bitti gerisini yapmayanlar düşünsün
  • Atarsa doğan güneş ulaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hektor9465

Atarsa doğan güneş ulaaaaaa

Torunumun Torunu da bitirmiş.. vay be, şimdi de torunumun torununun torunu gidiyor 23 ağustos 2012 de bende elveda askerlik demiştim :)
  • terhis olduktan sonra tehis belgesini askerlik syubesine mi veriyoruz işlem yapmamak gerekiyor mu
  • quote:

terhis olduktan sonra tehis belgesini askerlik syubesine mi veriyoruz işlem yapmamak gerekiyor mu

bu durum kuvvetten kuvvete değişiyor.. ben jandarmaydım ve terhis olduktan sonra askerlik şubesinin önünden bile geçmedim çünkü birliğim gereken evrakları askerlik şubesine yolluyor ama bazı kuvvetler de senin gitmen gerekiyor
  • quote:

terhis olduktan sonra tehis belgesini askerlik syubesine mi veriyoruz işlem yapmamak gerekiyor mu

bana terhis belgesi vermediler yada unuttular sadece izin kağıdı verdiler o belgeyi şubeden almıyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren Karabelli

quote:

bu durum kuvvetten kuvvete değişiyor.. ben jandarmaydım ve terhis olduktan sonra askerlik şubesinin önünden bile geçmedim çünkü birliğim gereken evrakları askerlik şubesine yolluyor ama bazı kuvvetler de senin gitmen gerekiyor

quote:

Orijinalden alıntı: Eren Karabelli

quote:

bende jandarmayım bugün geldm eve bitti askerliğim bi izin kağıdı verdiler bana

• Efsane tertipler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.