Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.215
Cevap
13
Favori
91.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: sarı_ali38

Askerlik Güzel Herkes Gelsin : ) 20 gün sonra dagıtım izni kullanıcam son surat devam ediyoruz.

Usta birliğine gidince görürsün askerlik güzelmiymiş Şuan askercilik oynuyorsunuz. Usta birliğin benimki gibi kötü biryer olursa görürsün askerlik nasılmış

O zaman Şunu diyebilirim Bizi İzlemeye devam Edin Yaklaşık 10 gün sonra nereye düştügümü ögrenicem ve askerlik bitinceye kadarda bu konuda güncel kalıcam Keşke erkenden gelseydim diyorum suanda Askerlik kendi elinizde güzelleşir veya bu size ölüm Gelebilirim Bu kişiye baglıdır herkese hayırlı teskereler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Askerlik Güzel Herkes Gelsin : ) 20 gün sonra dagıtım izni kullanıcam son surat devam ediyoruz.

Usta birliğine gidince görürsün askerlik güzelmiymiş Şuan askercilik oynuyorsunuz. Usta birliğin benimki gibi kötü biryer olursa görürsün askerlik nasılmış

O zaman Şunu diyebilirim Bizi İzlemeye devam Edin Yaklaşık 10 gün sonra nereye düştügümü ögrenicem ve askerlik bitinceye kadarda bu konuda güncel kalıcam Keşke erkenden gelseydim diyorum suanda Askerlik kendi elinizde güzelleşir veya bu size ölüm Gelebilirim Bu kişiye baglıdır herkese hayırlı teskereler.

Evet kişiye bağlı. Ama o kişi sen değil komutan

• Zamanında alsaydılar bizde askerdik. Ağustosa kısmet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

75 lik acemilik kalkti diye biliyorum ben. O zaman 60 liklar 15 temmuzda usta birliklerinde olacak oyleyse dogru mu?

Biz Bilecikte 75 gün yapıyoruz acemiliği şu anda 62 gün oldu.Dağıtımlarımız 20 ve 24 temmuz arasında olacak.
  • Çanakkale ezinede 75 acemilik yapılıyor. 20 Temmuzda Dagıtıma Çıkılıyor Hayırlı olsun şimdiden.
  • bekle kıbrıs sabah 9 da geliyorum ... usta birliği bitermi 13 ay şimdi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

quote:

75 lik acemilik kalkti diye biliyorum ben. O zaman 60 liklar 15 temmuzda usta birliklerinde olacak oyleyse dogru mu?

Biz Bilecikte 75 gün yapıyoruz acemiliği şu anda 62 gün oldu.Dağıtımlarımız 20 ve 24 temmuz arasında olacak.

Söğütte misin kaçıncı bölük. Nereye düştüğünüz belli oldu sanırım size neresi çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bekle kıbrıs sabah 9 da geliyorum ... usta birliği bitermi 13 ay şimdi :(

Birliğin neresi dostum?
  • şırnak il jandarma ya düştüm tim özel asayiş olarak varmı tavsiyeleriniz daha önce şırnakta görev yapmış arkadaşlarımızdan sanırım il jandarmadan köylere dağıtacaklarmış bizleri

m : 7 bilecik / merkez
  • quote:

Orijinalden alıntı: pr1ncepk

şırnak il jandarma ya düştüm tim özel asayiş olarak varmı tavsiyeleriniz daha önce şırnakta görev yapmış arkadaşlarımızdan sanırım il jandarmadan köylere dağıtacaklarmış bizleri

Bende Elazığa düştüm :D Sistem şöyle işliyor. Önce Şırnak İl Merkez jandarmaya gideceksin orada il jandarmaya oradan ihtiyacı olan bit ilçe jandarmaya yada il de açık varsa il de kalırsınız. Eğer ilçeye giderseniz ilçede yada ilçe sizi köy karakollarına atacak. Köyden de ya üs bölgesine yada köy karakolunda kalırsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

quote:

quote:

Söğütte misin kaçıncı bölük. Nereye düştüğünüz belli oldu sanırım size neresi çıktı.

Hayır Bilecik Merkez 9. Jandarma Eğitim Alayı :) Dağıtımlar belli oldu. Elazığ İl Jandarma :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

quote:

quote:

Hayır Bilecik Merkez 9. Jandarma Eğitim Alayı :) Dağıtımlar belli oldu. Elazığ İl Jandarma :)

Hayirlisi olsun kardesim, muhtemelen oradan koylere dagitim yaparlar. Vatan borcu oyle yada boyle bitecek 15 ay, tum arkadaslara hayirli gorevler hayirli tezkereler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc52 -- 19 Temmuz 2013; 0:31:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pr1ncepk

şırnak il jandarma ya düştüm tim özel asayiş olarak varmı tavsiyeleriniz daha önce şırnakta görev yapmış arkadaşlarımızdan sanırım il jandarmadan köylere dağıtacaklarmış bizleri

Bende Elazığa düştüm :D Sistem şöyle işliyor. Önce Şırnak İl Merkez jandarmaya gideceksin orada il jandarmaya oradan ihtiyacı olan bit ilçe jandarmaya yada il de açık varsa il de kalırsınız. Eğer ilçeye giderseniz ilçede yada ilçe sizi köy karakollarına atacak. Köyden de ya üs bölgesine yada köy karakolunda kalırsınız :)

aynen duyduklarıma göre şırnak il jandarma tümenin içindeymiş yani şarjörsüz nöbet vs diyorlar inş orada kalırız hayırlısı :)

• az kaldı az sabredin tayip askerliği düşürecekmiş dünki asker muhabbeti
  • Jet üssü, Meydan Komutanlığı/AfyonKarahisar.

Bilen, gören, duyan varsa azıcık bilgi versin :)
  • vayyy gençler

usta birliği: TSK SPOR OKL EM SPOR EM / Çankaya - ANKARA
  • acemilikten jandarma asayis tim olarak herhangi dogu bolgesine gonderilirseniz once o sehrin il jandarma alayindan daha sonra ilce jandarmaya gecersiniz burda bi kac secenek var ya ilce jandarma askeri olursunuz ya cezaevi askeri olursunuz ya da o ilceye bagli dis karakollara tim halinde yollanirsiniz. bu saydigim surecte timden cikarilma kesinlikle olmaz gidiceginiz yerlerde rdm ayagia takilmayin yoksa cok ugrasirlar

urfa viransehire dusen arkadaslar varsa yardimci olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çarşıya cıktık izmir
  • mehtap doğan güneş belki de son çarşı
  • Usta birliği muş il jandarma atarsa 384
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.