Şimdi Ara

67' Mercury Cougar Restorasyonu (bol resimli) 24.08.2010 güncel (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
17.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mükemmel bir işçilik örneği.İşi bilen usta oldumu herşey olur.Tebrik ediyorum.
  • maaşallah
  • merakla beklemedeyiz
  • bir gelişme yok mu acaba konu hakkında ?
  • Cougar diğer araçlara göre biraz daha yavaş ilerliyor. Bunun sebebi araçta macun kullanmak istemememiz. Bu sebepten dolayı ön ve arka çamurluklar kaput bagaj vs'yi sıfır olarak getirtmeye bakıyorum açıkçası. Malum Mustang kadar yaygın bir araç olmadığı için parçaların da sıfırını bulmak çok zor oluyor. Bu sebeple Cougar'da ilerleme bir hayli yavaş oluyor malesef..
  • Çalışmalarınızın hepsini merakla takip ediyorum hocam. Elinize emeğinize sağlık. Bunlardan sonra artık bir Camaro veya Challenger yakışır size. 65' Impala SS veya RoadRunner diyeceğim ama onları da bulmak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!
    Çalışmalarınızın hepsini merakla takip ediyorum hocam. Elinize emeğinize sağlık. Bunlardan sonra artık bir Camaro veya Challenger yakışır size. 65' Impala SS veya RoadRunner diyeceğim ama onları da bulmak çok zor.

Mustang ve Cougar'in bitiminden sonra guzel bir surpriz daha yapmayi dusunuyoruz acikcasi, simdilik bende kalsin surprizin adi.. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykunsezer

quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!
    Çalışmalarınızın hepsini merakla takip ediyorum hocam. Elinize emeğinize sağlık. Bunlardan sonra artık bir Camaro veya Challenger yakışır size. 65' Impala SS veya RoadRunner diyeceğim ama onları da bulmak çok zor.

Mustang ve Cougar'in bitiminden sonra guzel bir surpriz daha yapmayi dusunuyoruz acikcasi, simdilik bende kalsin surprizin adi.. :)

hocam senin yer nerede benim mercury'de bi el at , ufak tefek eksikleri var :)
  • Mükemmel.. devam..
  • vay be
  • İnanılmaz çalışmalara imza atıyorsunuz.

Takip mesajı..
  • maşallah
  • 1 sene olmuş konudan ses seda yok ilginç ???
  • bittimi acaba araç ?
  • yanlış anlamazsanız bişey sorucam neden macun kullanıyosunuz ben 78 novamdan 2 aydır macun kazıyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.