Şimdi Ara

67' Mercury Cougar Restorasyonu (bol resimli) 24.08.2010 güncel (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
17.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

O derginin sayısı ben de de vardı. Da o araba o hale nasıl gelmiş acaba ?

Araç eski sahibi tarafından biraz özensiz kullanılmıi açıkçası ve daha sonra birkez daha toplanmak için sökülmüş ve sökük halde 5 yıl yatmış o şekilde. Ondan sonra zaten biz aracı alıp başladık işlemlere..

@nero67
    Ilk başta kırmızı renk benim de aklımda bi soru işareti bırakmıştı fakat doğru ton ve boya tekniği ile benim aklımdaki mükemmel renk çıktı ortaya. Benim asıl düşüncem bir an önce değil de istediğim gibi olduktan sonra binmek, o daha değerli benim gözümde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykunsezer -- 31 Ağustos 2010; 7:47:23 >
  • valla helal olsun..büyük başarı.
  • Hocam 7000cc! Gözüm korktu Vallahi. Biz 1400'e ancak yetişiyoruz. Allah cebine yardımcı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykunsezer

quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

O derginin sayısı ben de de vardı. Da o araba o hale nasıl gelmiş acaba ?

Araç eski sahibi tarafından biraz özensiz kullanılmıi açıkçası ve daha sonra birkez daha toplanmak için sökülmüş ve sökük halde 5 yıl yatmış o şekilde. Ondan sonra zaten biz aracı alıp başladık işlemlere..

@nero67
    Ilk başta kırmızı renk benim de aklımda bi soru işareti bırakmıştı fakat doğru ton ve boya tekniği ile benim aklımdaki mükemmel renk çıktı ortaya. Benim asıl düşüncem bir an önce değil de istediğim gibi olduktan sonra binmek, o daha değerli benim gözümde..

O zaman inşallah tam istediğiniz gibi olur vesonrasında size bir sorun çıkarmaz inşallah.Nazar değmesin...

• Nasıl olduysa bu konuyu ilk defa görüyorum. :)

Sizin de, ustalarınızın da emeklerine, çabalarına sağlık. Gerçekten güzel şeyler yapılmış ve yapılmaya da devam ediyor. Kolay gelsin.

Ayrıca, Baran söyleyince bakındım ve Facebook'tan ekledim az önce. Sırf arabanın fotoğrafları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Nasıl olduysa bu konuyu ilk defa görüyorum. :)

Sizin de, ustalarınızın da emeklerine, çabalarına sağlık. Gerçekten güzel şeyler yapılmış ve yapılmaya da devam ediyor. Kolay gelsin.

Ayrıca, Baran söyleyince bakındım ve Facebook'tan ekledim az önce. Sırf arabanın fotoğrafları için.

Problem değil kabul ettim facebooktan şimdi
    Teşekkür ederim ayrıca gerçekten büyük emek istiyor ama sonucuna değer düşüncesindeyim.

• Konuyu acıp bizimle paylaştıgınız için teşekkür ederim. Verilen emeklerden sonra ortaya bir canavar cıkacagından eminim, konunun takipçisiyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Nasıl olduysa bu konuyu ilk defa görüyorum. :)

Problem değil kabul ettim facebooktan şimdi
    Teşekkür ederim ayrıca gerçekten büyük emek istiyor ama sonucuna değer düşüncesindeyim.

En iyi, en güzel şekliyle bitirilmesi dileklerimle.

• Umarım istediğiniz gibi güzel sonlanır projeniz. Takip ve tebrik ediyorum, kolay gelsin:)
  • Söylemeden geçemeyeceğim, renk de on numara olmuş..
  • harika..Yeni fotoları paylaşmanı merakla bekliyorum.
  • Allah sabır ve kolaylık versin
  • kronik bir hararet problemi vardı bu ford mercurylerin, yanmış gazlar motor içinde biraz uzun bir yoldan atılıyordu. yeni motor olursa iyi olur diye tahmin ediyorum. resimleri ve süreci paylaştığınız için teşekkür ederim.
  • çok iyi gidiyor.
    takipteyim.
  • renk çok class olmuş.

yazılacak biçok şey de yazılmış,

kolay gelsin.
  • Başarılar ve tebrikler.
  • hergün açıp sabah akşam sayfayı yenilemekten bıktım hadi artık yeni fotolar bekliyoruz saygılar.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: notredame_kamburu

hergün açıp sabah akşam sayfayı yenilemekten bıktım hadi artık yeni fotolar bekliyoruz saygılar.....

• Foto'lar en yakın zamanda geliyor, bu sıralar Amerika'dan gelecek parçalar üzerinde yoğunlaştım kusura bakmayın.
  • quote:

Foto'lar en yakın zamanda geliyor, bu sıralar Amerika'dan gelecek parçalar üzerinde yoğunlaştım kusura bakmayın.

Amerika'dan ne tür parcalar gelicek ?
    nasil temin ediyosun cikma vs mi yoksa kullanilmamis sifir mi ?
    Bu arada amerikada sanirim tek tip motor var tv'lerdeki otomobil programlarinda sandik motor takarken araclara oradan bi tane v8 7 litre geliyor:)
    Bizim burda caycidan bi tane seker istedigimiz gibi adamlar v8 diyo hemen v8 geliyor...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.