Şimdi Ara

67' Mercury Cougar Restorasyonu (bol resimli) 24.08.2010 güncel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
17.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    takipteyiz
  • Mesajım bulunsun emeğinize sağlık sonucu sabırsızlıkla bekliyorum
  • tekrardan teşekkür ederim. dediğim gibi restorasyon aşamalarını tek tek resimli bi şekilde paylaşıcam.
  • böyle eski efsaneleri canlandırmak gerçekten çok güzel bir hobi.inşallah bir aksilik çıkmadan aracın yürür hale gelmesini zevkle takip ederiz burada.

sormak istediğim bir nokta var.sanki çok macun kullanılıyor gibi geldi bana.daha sonrası için bir problem oluşturur mu bu durum?
  • Macun çok fazla kullanılmıyor çünkü araç zaten 67 model ve şimdiye kadar belirli yerlerde çürükler olup tamir edilmiş, çekiçlenmiş ve sac belli bi deformasyona uğramış. Zaten aynı usta daha önce bu aracı 2 kere toplamış, bunun dışında 54,55,56 BelAir vs gibi bir çok arabayı da toplamışlığı var. Gerçi yukarıdaki resimlerde gördüğünüz macun daha zımparalanmamış hali. örneğin arka çamurlukta 3kg kadar macun olduğunu varsayarsak zımpara işleminden sonra ortalama 300gram kadar macun kalacak üzerinde..
  • güncelleme yok mu ?
  • Öncelikle hayırlı olsun mükemmel bir çalışma yapıyorsunuz.

Yeni fotografları heyecanla bekliyorum :)
  • Aykun bütün fotoları Facebook tan takip ediyorum rengine bittim güzel olacak inşallah.

PC kasalarına ve Waterchiller'a benzemesin sonu
  • hyundai ile merco ara sokakdan cok kem bakiyor araca gözleri degmesin sakin !
  • Baran'cım PC kasaları ve waterchiller'larda ne gibi bi problem oldu? En son cascade ile -82'leri görüyordum?

Teşekkür ederim onun dışında rengi benim de tam kafamdaki renk oldu bitse de binsek demekten başka çare yok sanırım

@mert107
    iki araç da bizim araç sanmıyorum gözlerinin değeceğini
  • mükemmel olmuş gerçekten ya ellerinize sağlık büyük emek var
  • Tek kelimeyle mükemmel...
  • Harika bir şey çıkacak ortaya şimdiden belli..Vallahi ne yalan söyleyeyim imrendim :) Emeklerinize sağlık
  • Teşekkür ederim arkadaşlar yarın taze taze resimleri eklemeye başlicam tekrardan..
  • Öldürün beni ama bana böyle şeyler göstermeyin ya. Resmen fotoğrafların her birine 2şer 3er dakika bakakaldım. Hayallerimin bu şekilde başkaları tarafından gerçekleştirilmesi beni imrendiriyor olsa da tebrik etmeden yapamıcam :)
    Dostum herşeyi tamamladıktan sonra koltuğuna oturup ilk turunu atacağın günü en az senin kadar bende merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykunsezer

Teşekkür ederim arkadaşlar yarın taze taze resimleri eklemeye başlicam tekrardan..

merakla bekliyoruz

hangi bölümler bitti?
  • quote:

Baran'cım PC kasaları ve waterchiller'larda ne gibi bi problem oldu? En son cascade ile -82'leri görüyordum?

Teşekkür ederim onun dışında rengi benim de tam kafamdaki renk oldu bitse de binsek demekten başka çare yok sanırım

@mert107

Chillerlar güzelde kasalarda estetik problemi vardı

Ama renk seçimin süper bnm arabanın rengi baya yakışmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

quote:

Baran'cım PC kasaları ve waterchiller'larda ne gibi bi problem oldu? En son cascade ile -82'leri görüyordum?

@mert107

Chillerlar güzelde kasalarda estetik problemi vardı

Ama renk seçimin süper bnm arabanın rengi baya yakışmış

Kasalarda estetik problemi mi vardı
    Sen 10mm plexy kasaları görmedin herhalde? Kaçırdın demek bütün olayı yazık olmuş

Senin arabanın rengiyse zaten düşünmeye gerek yok üzerinde tamamdır o iş

Resimler için de fotoğraf makinamı acele ile çıkarken iş yerinde unuttum, gün içinde yeni fotoğraflar eklenecek.

@Reis-i Eagles
    Vallahi kaput bitti sayılır son kat zımparası kaldı, onun dışında sağ kapı kilit sacı kaynatıldı kapı takıldı tekrar macun ve zımpara yapıldı..

• Bu iş için tanıdık iyi ustalar lazım, zaman lazım, para lazım , lazım da lazım. İş bittikten sonra, o homurtulu araçla gezmek için benzin istasyonu lazım

Çok büyük emek, belki de seksten sonra insana en çok haz verebilecek şeylerden biri, otomobil tutkunu için.

Benim hayalimde de 69 direksiz Chevrolet İmpala bulup aynısını yapmak var. Ben tabiiki siyah renkli olmasını isterim... Bence çok heybetli bir araç, belki de çocukluğumdan aklımda kalan hatıralardan birisinin babamın o araçla bir gün gelmesi de olabilir... Bu araçtan mutlaka toplamak istiyorum.

• Allah Sabır Versin gerçekten çok güzel bi hobi bu araç fark yaratacağa benziyor renk seçimi 10 numara usta işini gerçekten çok güzel yapıyor helal olsun adresini alabilirmiyim:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.