Şimdi Ara

67' Mercury Cougar Restorasyonu (bol resimli) 24.08.2010 güncel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
17.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söylenecek söz yok,"mükemmel" demek bi nebze anlatıyor bunu.
    Emeğinize sağlık,resimleri bekliyoruz...
  • Tavanda olan tek kuşağın zayıflığı sebebiyle 2 kuşak daha eklendi tavana. Toplamda 3 kuşak olacak sağlamlık açısından..
  • Gerçekten çok hoş bir uğraş.Araç bitince tüm gözler üstünüzde olacak. ayrıca da renk cuk diye oturmuş.

• pek de araba meraklısı olmayan birisiyimdir .ancak eski arabalara her zaman bir hayranlığım vardır,yeni arabaları da pek sevmem.hep hayalimdi hurdadan eski bir araba çıkarıp onu gıcır gıcır etmek .ancak arabadan sürmek dışında anlamadığımdan ve sabırlı olmadığımdan bu hep hayal aşamasında kalacak.yaptığınız eseri gıpta ile izliyorum
    konuyu favorilerime alacağım,arada bir bakacağım.kolay gelsin.şimdiden güzel bir şey çıkacağı belli gibi .ancak;

arabayı nereden bulduğunuzun hikayesini falan anlatırsanız çok güzel olacak ...-sakıncası yoksa tabi.
  • Motor performansi nasil olacak tahminen ?
    ihtiyar delikanli kükrerken parcaliyacak mi ? yoksa sadece kükreyecek mi ?
  • 454 chevy motor düşünüyoduk fakat orjinalliğini bozmamak amacıyla 427(7000cc v8) ford motoru getirtmeyi düşünüyoruz. birde supercharged olursa tadından yenmez diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykunsezer -- 26 Ağustos 2010; 2:34:30 >
  • off harika olur be..
    parayı sakınmıyosunuz galiba en iisinden olsun diyosunuz
  • Harcanılan bunca emeğe ve vakte değecek bir çalışma olacak bence.Overhaulin programında hissettim kendim birden.
  • Bence orijinal parçalarla toplayın çok daha değerli olur, hatta renkleri de o zamanki renklerden biri yapın.
  • mükemmel bişey olacak ellerinize emeğinize sağlık. Araç toplamak kadar zevkli birşey yok kolay gelsin, son hali gözümde canlanır gibi ancak yinede resimleri sabırsızlıkla bekliyorum
  • araç toplamak çok zevkli bi uğraş kolay gelsin...ne demişler kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun
  • Açıkçası araç Türkiyede tek olacağından maliyet konusunda elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve çıkan maliyetlerden sakınmıyoruz pek. Parçalar zaten Amerika'dan geliyor. hepsi sıfır ya da sıfır kalitesinde olacak, parça konusunda sıkıntımız yok.

Herşey en iyisi olsun diye uğraştığımızdan dolayı biraz geç ilerliyor aşamalar fakat sonunda umarım istediğim gibi birşey olacak. Resimleri her gün tek tek atmak yerine haftada 1 eklemeyi düşünüyorum, daha sürükleyici olur tahminimce..
  • video olarakta koyar mısınız acep:)
  • amerikalılar iki şeyi gerçekten çok iyi yapıyor. biri mc donalds kolası diğeri de otomobil

hayırlı olsun
  • hocam acaba arac bittikten sonra jant düşünomusunuz güzel bişey yoksa bunlarımı kullanıcaksınız?
  • Renk süper, kolay gelsin ..
  • Jant olarak 18" ve lastik olarak 295/50/18 boyutlarını düşünüyorum. Daha karar vermedim fakat araç boyandıktan sonra seçeceğim heralde üzerine takıp görmek lazım çünkü. Muhtemelen krom jant olacak..
  • Merakla takipteyim
  • Emeğinize,sabrınıza sağlık gerçekten müthiş bir şey yapıyorsunuz.. Kırmızıya boyatıcağınızı ilk yazdığınızda yapma bunu işte böyle arabaya öyle renk! diye düşünmüştüm ama kullanılan ton müthiş derecede güzel ve arabaya yakışacak gibi. Allah en kısa zamanda kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
  • O derginin sayısı ben de de vardı. Da o araba o hale nasıl gelmiş acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.