Şimdi Ara

41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde, bunu bataryası nasıl olucak, şu anki muadiller gsm arena sitesinde 60 saatin üzerinde, umarım gidip 2000amh pil koymazlar

sgs4 (snap600 işlemcili) model gsm arena testinden 69 saat almış, gercekten iyi

41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor
  • Sana telefon diyenin...
    Saygılar abi.
  • 41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor

çok kalın degil ki neresi kalın? nokia sevmem ama bunda potansiyel var.
  • Adamlar 920 çıkarınca niye pureview kamera koymadılar diye eleştirdiler. Şimdiyse pureviewli bir telefon çıkarıyor yine şikayet ediyorsunuz. Yok o çıkıntı neymiş, telefon kamburmuymuş. Adam o lensi nereye koyacak sanki pirinç tanesi de sıkıştırsın bir yere. Hem pureview istiyorsun ve pureview merceklerin boyutlarını bildiğine göre bu ironi neden. Beğenmiyorsan diğer alternatifleri 925 ve 920 alabilirsin. Kamera olarak şuan en iyi telefonlar. Nokia sizlere tasarım olarakta, özelliklik olarakta seçenek sunuyor. Diğer üreticiler gibi cpu 100 mhz arttırıp 100$ fiyat daha koymuyor...

Telefon alırken zevk ve ihtiyaçlara belirlenip ona göre alınmalı

• Ah be Nokia . Geç artık Android'e ...

• hımm ööö mmmm aslında...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: the_ayibogan_91 hep aynı yorum bana göre şöyle, bana göre böyle size fikrinizi soran oldu mu
    Yorum bölümünün açık olması zaten bizim fikrimizi yazabilmemiz için. Yani bize fikrimizi soran oldu Asıl sana bizim yorum yazıp yazmamamız konusunda fikrin soruldumu sorun orda

Şirketler hedef pazarlardaki müşterilerin eğilimlerini güncel blog ve haber sitelerini inceleterek de takip ediyor. Bunun karaborsası bile var. Üretici müşteri eleştirilerinden ve geri dönüşlerinden(feedback) beslendiği kadar ürünlerini geliştirebilirler. Bunu en iyi şekilde ürünlerine aktaran şirketler pazar liderliğini ele geçiriyor.

• %90 Kamera,%1o Telefon :D

• tank gibi maşallah :D

• Bir lumia 620 kullanıcısı olarak wp den çok memnunum ve abartı bir fiyattan gelmezse ilk alacaklardanım

yalnız kafama bir şey takıldı

snapdragon 600 24mpx destekliyor

snapdragon 800 ise 55mp destekliyor

Nasıl olacak ta 41 mp ye çift çekirdek qualcomm işlemci koyacak anlamadım bildiğim kadarıyla qualcomm mp desteği fazla olan çift çekirdekli işlemcisi yok.

ayrıca s800 bekleyenler yanlış anlaşılıyor napacan o kadar performansı diye

mevzu performans değil s800 en güncel teknolojilere destek veriyor ve piyasadaki en iyi çip

madem wp sistem gereksinimleri düşük 2.3ghz yerine ghz yapsınlar ama snapdragon 800 olsun .

• Yere düşerse ilk defa bir telefonda lens daha çok zarar görür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu arkadaş herkes sizin istediklerinizi istemek zorunda mı? Lumia serisi çıktığından beri 41 mp lik model isteyen bi kesim var, siz oyun oynamak için alırsınız bi başkası internet için ister vs vs. Nokia, bu yöndeki talebe karşılık verip böyle bi model çıkartıyo diye aşağılamanın anlamı nedir. Yok 41 mp ye ne gerek var, ne işe yarıycak. Fotoğraftan anlayan arkadaşlar açılan her konuda açıklama yapıyo ne işe yaradığına dair, hala gelip trollüyosunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 6 Haziran 2013; 23:27:13 >
  • sweep panorama ,hdr ,photosynth gelse bana Nokia 808 bile yeter.
  • Bence en can alıcı özelliği android kullanmaması :)

windows phone ham olsada kalite anlayışı var en azından.yok seninki 4 çekirdekmişde benimki 8 çekirdekmişte...galaksi s4 ü inceledim lagdroid kullandıktan sonra o cihaz ladlardan asla kurtulamaz.

eh sonuç itibari ile yine nokia ve yine nokia kalitesi.şimdiden hayırlı olsun yeni kullanıcı klübüne...

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Bence en can alıcı özelliği android kullanmaması :)

windows phone ham olsada kalite anlayışı var en azından.yok seninki 4 çekirdekmişde benimki 8 çekirdekmişte...galaksi s4 ü inceledim lagdroid kullandıktan sonra o cihaz ladlardan asla kurtulamaz.

eh sonuç itibari ile yine nokia ve yine nokia kalitesi.şimdiden hayırlı olsun yeni kullanıcı klübüne...

aynen katılıyorum. millet anlamıyor tutturmuş android de android diye. android kadar sistemi sömüren birşey yok. niye sürüdeki koyunlardan biri olmayı seçmedi de, kendine özel bir yol seçti diye eleştiriyorlar nokia'yı. nokia da zaten buyrun abi, bu da şirketin, kasanın anahtarı diye androidcileri bekliyormuş.

Kamerasının hep 41 mpx olduğu konuşuldu ve iki ihtimal var.

Ya bu cihaz s4 pro dual core 1.5 ghz kullanıyor ve 20 mpx kamerası var. (işlemci max 20 mp kamera destekliyor)
    Ya da qualcomm nokianın çiple oynamasına izin verdi ve 41 mpx destekleyecek şekilde yaptı.
    3. ihtimal ise maalesef imkansız o da snapdragon 600/800 kullanması, çünkü şu anda wp8 çift çekirdekli s4 prodan başka işlemci desteklemiyor. ve 4 çekirdekli işlemci ile full hd ekran desteği gdr3 ile birlikte gelecek ki, şu anda gdr1 yayınlandı ve haziran içerisinde ise gdr2nin yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca eğer hafızam beni yanıltmıyorsa n8 de ilk çıktığında (prototip olarak) kamerasında xx megapixels yazıyordu model kısmında da c0 yazıyordu.

• Ne kadar boş konuşuyorsunuz , hayatta 2 poz çekecek anısı olmayan asosyal veletler gelmiş kameraya laf atıyor.Aslında elemanlar haklıda adam gibi bilgisayarının klavyesini mi çekecek

Zaten ağır asosyal birisinden ,kamera konusunda güzel yorum beklemiyorum , hadi bebeler sizi android bölümüne alalım. Hem orada beleş apk de var

Bence tasarımı güzel olmuş , ama tek beğenmediğim kısım altta ki büyük boşluk. Nedense nokia altta büyük boşluk bırakıyor ve bu gözüme hoş gelmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor

anten geliyor oraya eskiden kameranın yerine koyuyorlardı hatalı tasarım olduğunu anlayıp aşağa aldılar.
  • herkesin kendine göre bir ihtiyacı var benim ihtiyacım kamera... alternatifi olmazsa nokia 808 bile almayı düşünüyorum symbiana rağmen ama bu telefonun kamerası güçlü görünüyor biraz daha beklemek gerekiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Bence en can alıcı özelliği android kullanmaması :)

aynen katılıyorum. millet anlamıyor tutturmuş android de android diye. android kadar sistemi sömüren birşey yok. niye sürüdeki koyunlardan biri olmayı seçmedi de, kendine özel bir yol seçti diye eleştiriyorlar nokia'yı. nokia da zaten buyrun abi, bu da şirketin, kasanın anahtarı diye androidcileri bekliyormuş.

Kamerasının hep 41 mpx olduğu konuşuldu ve iki ihtimal var.

Ya bu cihaz s4 pro dual core 1.5 ghz kullanıyor ve 20 mpx kamerası var. (işlemci max 20 mp kamera destekliyor)
    Ya da qualcomm nokianın çiple oynamasına izin verdi ve 41 mpx destekleyecek şekilde yaptı.
    3. ihtimal ise maalesef imkansız o da snapdragon 600/800 kullanması, çünkü şu anda wp8 çift çekirdekli s4 prodan başka işlemci desteklemiyor. ve 4 çekirdekli işlemci ile full hd ekran desteği gdr3 ile birlikte gelecek ki, şu anda gdr1 yayınlandı ve haziran içerisinde ise gdr2nin yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca eğer hafızam beni yanıltmıyorsa n8 de ilk çıktığında (prototip olarak) kamerasında xx megapixels yazıyordu model kısmında da c0 yazıyordu.

Biraz zorluyorum ama en faxla snapdragon 400 olur
    neyse donanım fazla koyarsa parayı çok ister.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• siyah hoş olmamış kırmızı ve sarısının son halini görmek gerek
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.