Şimdi Ara

41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: flexii_87

Alın size samsung galaxy takozing

41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor

41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• görünüşü benim hoşuma gitti...beğendimde ha alırmıyım almam orası ayrı ben memnunum note 2 den.. ancak piyasaya yeni telefonların çıkması tabiki çok iyi oluyorr :)

• quote:

Bu cihaza laf atanlar, samsungun yeni galaxy zoom modeline baksinlarda konussunlar tek avantaji 10x optim zoom, gerisi tirttt :))) http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_zoom_official_photo_surfaces_16mp_camera_in_tow-news-6182.php?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Diğer firmalar neden nokia gibi kamera yapmıyorlar?
    -yapamıyorlarmış meğer...

• tek kelimeyle "tırt"

• quote:

Alın size samsung galaxy takozing

Adamlar mekanizmayı telefon kasasına sığdırmaya çalışmamışlar, kamerayla telefonu birleştirip satalım demişler heralde .
    Millet kalkıp eos a laf eder sonra kalın diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazı arkadaşlar 2 GB ram Full hd ekran istiyor. Bence bunlara hiç gerek yok. Zaten ekran muhteşem, ekran ışığını kıstığım halde yine de harika sonuçlar var. 2 gb ram'e de gerek yok. Çıktığı ilk günden beri kullanıyorum 1 gb ram bu telefona fazla bile geliyor usta :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.