Şimdi Ara

41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlar hala 13 sene onceki kafadalar..mp yarisi var saniyorlar

• Öncelikli olarak Çoçukluğumda hep hayalini kurardım derdim ki keşke şu babamdaki telefonda bilgisayardaki windows olsa diye büyüdükçe keşke nokia windowslu telefon yapsa diye bir heyacan başladı şimdi ise yani onca yıldan sonra hayallerimin gerçeğe dönüşmesi mükemmel bir his veriyor...

Tasarım Önemli Ancak Bu telefonda muhtemelen yüksek ses kayıt yetenekleri kablosuz şarz ve hele hele kamerası zaten takdire şayan işte bu dolu dolu özellikleri sebebiyle tasarımdan biraz da olsa ödün verilebilir diye düşünüyor hem tasarımın en önemli kısmı dikkat çekici olması ve fark edilir olması değil midir ? alın size bu telefon her halükarda çok fark edilir ve dikkat çekici olacaktır elimizce ! zaten markette uygulamalarda artmaya başladı şu windows 8.1 furyası ile ve şu birkaç model (nokia-htc-samsung-huawei vb...) ile beraber satış oranları arttıkça Wp 8 çok önemli bir platform haline gelecektir zaten şu an bile

Microsoft Office var belgelerimiz için ideal
    Adobe Reader da yayınlandı
    Az da olsa bir kaç oyunda var
    Microsoft'un Youtube uygulaması mükemmelleşti (tamam kaldırıldı ama gene geliyor)
    Kısaca çok önemli ve hayati programlar yerini alıyorlar zamanla daha da Artacak
    Hatta Ünal aysalın dediği gibi mağazada çilekler de olacaktır

Özet...Bu telefonun çok eleştirilmesi ve alınmaması için bir sıkıntı görmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saim PEKACAR -- 6 Haziran 2013; 18:13:59 >

• arkadaş kusura bakmayın ama nokia windows kullandıkça en iyiside olsa almam hiç hoşma gitmedi windows bostancı electroworlde geçen inceledim 720 ve 920 serisini bana biraz yavas geldi ve hiç hoşuma gitmedi s4 öyle değildi şuanda nokia bana göre telefon yapamıyor? KENDİ FİKRİM!!!!

• kameranın telefonu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

kameranın telefonu var.

Gayet komik , niye eksilemişlerki ? Telefonlu kamera bidiğin :D

• Herkesin birbirine birşey sattığı şu dönemde , nokiada şu eşsiz kameralarını samsunga , htc ye , falan satsaya ! Win ph 8 kullanmak zorundamıyız ?

• İsteyen alır,

isteyen almaz.

Bu kadar yerden yere vurmanın anlamı nedir

• Olmuş
  • Alınabilir
  • Herkesin zevki farklıdır tabi, ben kendi görüşümü söyliyim arka kamera ciddi anlamda bozmuş.
  • Kameraya telefon takmislar.

• Nokia'nın telefon tasarım öyküsü:
    -Bir A4 kağıdına dikdörten çiz
    -Üzerine 1 tl ile kamera bölümünü çiz.
    -3 boyutlu hale getir(Google SketchUp ile)
    -İşte hazır...

• Kamerası super olsada diğer unsurlar var (işletim sistemi).

• 20 MP olduğuna göre snapdragon 600 ile geliyor

• çok sıradan yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

bildiğin rögar kapağı

• Samsung Galaxy Camera'ya iyi bir alternatif olmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Benim anlamadığım normal kullanıcıya telefonun şeklini bozmayan 13 mplik vs. yeterken telefonun şeklini bozup 41 mp koymakda neyin kafasıdır. Bunun ağırlığıda 200grmın üstündedir. Sonuç olarak Mesele telefonun şeklini bozarak kamera özelliklerini arttırmak değil telefonun şeklini bozmadan kamera vs. özelliklerini arttırmaktır.

çünkü bunu isteyen bir kesim var. onlara ypaıyor zaten. amiral gemi falanda değil bu model

• quote:

Orijinalden alıntı: the_ayibogan_91

hep aynı yorum "bana göre şöyle, bana göre böyle" size fikrinizi soran oldu mu

Yorum bölümünün açık olması zaten bizim fikrimizi yazabilmemiz için. Yani bize fikrimizi soran oldu Asıl sana bizim yorum yazıp yazmamamız konusunda fikrin soruldumu sorun orda

• quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

mpx önemli değil önemli olan orjinal boyutta noislerin olmaması 2mp çeksin ama çok kaliteli çeksin millet onu istiyor 1 tb mp olmuşda ne olmuş

Herkes aynı şeyi düşünüyo ve istiyo, fakat söyle bi durm var, 40mp üstü sensör ile kayıpsız ve kalite bozuklugu olmadan 4x e kadar zoom avantajımız oluyo, bi nevi optik zoom gibi düşün
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.