Şimdi Ara

41MP çözünürlükte kameralı Lumia modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lens kalitesi fotoğrafta önceliktir elbet megapixelden önemlidir.Ancak nokia carl zeiss mercek kullanıyor ve gerçekten bu kamera 41 mp çözünürlükle birleşirse ve donanım olarak iyi olan bir telefondan birleşirse purewievi ayrı tutuorum o yetersizdi gerçekten devrim olur.Nokia istediği kadar pazar payını düşürsün android kullanmamaya devam etsin ama fotoğraf çekme kalitesinde her zaman üst sıralarda olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

resimler geldi http://www.gsmarena.com/exclusive_leaked_photos_show_nokia_eos_from_every_angle-news-6167.php

daha resimle fotoğraf arasındaki farkı bilmiyorsun bu telefon senin neyine?

nediyorsun degisik. ilk once kendi kullanici adindan girmesini ogren

• adamlar hala 13 sene onceki kafadalar..mp yarisi var saniyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kain061

adamlar hala 13 sene onceki kafadalar..mp yarisi var saniyorlar

Nokiayı tebrik etmek lazım. Adamlar fotoğraf makinasına telefon özelliği koymuşlar :D

• bildiğin rögar kapağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 6 Haziran 2013; 12:50:54 >
  • ufo bu igrenc cirkin tasarim arizasi

• 6630'um geldi aklıma nedense telefonun arkasını görünce :)

• MP elbette herşey değildir. 5 Mp'lik Motorola ZN5 telefonumun çektiği resimleri görseniz SLR makineyle çekildi sanırsınız.
    Ancak burada Nokia'ya kamera konusunda laf atmak olsa olsa cahillerin işidir. Kaldı ki Carl Zeiss lensleri kaliteli sensör ve yazılımlarla destekliyorlar.
    Ben Nokiayı Android'deki bazı özel uygulamalar olmadığı ve WP'ye alışamadığım için almıyorum. Lakin o kamerayı görünce de imreniyorum.
    Yıllardır Sony kullanan biri olarak kameralarının her yeni nesilde daha da kötüye gittiğini görmek beni hem üzüyor hem sinirlendiriyor. O kadar para veriyoruz çıkardıkları kameraya bak. Ayıptır yav. Honamiyi bekliyorum artık son çare.
    İlerde WP kutu kutu pense olayından vazgeçip bazı ciddi eksiklerini kapatır ve de kaliteli uygulamalarla marketini zenginleştirirse alacağım WP telefonu da kesinlikle kaliteli kameraya sahip bir Nokia olacak.

• Benim anlamadığım normal kullanıcıya telefonun şeklini bozmayan 13 mplik vs. yeterken telefonun şeklini bozup 41 mp koymakda neyin kafasıdır. Bunun ağırlığıda 200grmın üstündedir. Sonuç olarak Mesele telefonun şeklini bozarak kamera özelliklerini arttırmak değil telefonun şeklini bozmadan kamera vs. özelliklerini arttırmaktır.

• 1080p lik ekran ve su geçirmezlik de sağlarsa bence çok sıkı bir amiral gemisi olabilir

• Nokia sever biri olarak şunu söylemek istiyorum tasarım olarak berbat bir telefon benim görüşüm hiç alınası bir telefon değil ama diğer amiral gemilerinden fiyat bakımından ucuz olursa belki alınabilir. Biraz daha çıkık olsaymış telefon ayrı fotoğraf makinasını ayrı satacaklarmış :D

• Nokia sever biri olarak şunu söylemek istiyorum tasarım olarak berbat bir telefon benim görüşüm hiç alınası bir telefon değil ama diğer amiral gemilerinden fiyat bakımından ucuz olursa belki alınabilir. Biraz daha çıkık olsaymış telefon ayrı fotoğraf makinasını ayrı satacaklarmış :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

şu nokia full hd ekranlı 2gb ramli telefon çıkarsa alacağım valla ya donanımda biraz daha iyi olsa vallahi alacağım :)) şu modelin 2 gblı olanı full hd olanını çıkartsaya.. bırak camerayı zaten çok iyi fotograf çekiyor

Hocam Windows Phone da kimin 2gb ram e ihtiyacı var ki. Full HD Çıkarsa bende alırım,920de aldım kullandım ama marketi çok boş geldi şimdi nasıldır bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=newsimg/13/06/nokia-eos-exclusive/gsmarena_116.jpg&idNews=6167 şu açıdan cidden komik duruyor:) nokia hala n73-n86 zamanları gibi mp arttırımına ve kameraya odaklanıyor halbuki kamera daha önemli olsa idi 2mp lik iphone onları bu duruma getirmezdi hala algılayamamışlar sanırım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

bildiğin rögar kapağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameralı telefon olduğu 1km'den anlaşılsın diye dikkat çekmek istemişler :)

• Arka tasarımı ciddi şekilde batırmış.

• Fakedir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

şu nokia full hd ekranlı 2gb ramli telefon çıkarsa alacağım valla ya donanımda biraz daha iyi olsa vallahi alacağım :)) şu modelin 2 gblı olanı full hd olanını çıkartsaya.. bırak camerayı zaten çok iyi fotograf çekiyor

Hocam Windows Phone da kimin 2gb ram e ihtiyacı var ki. Full HD Çıkarsa bende alırım,920de aldım kullandım ama marketi çok boş geldi şimdi nasıldır bilmiyorum.

hocam peki oyunlardaki performansı nasıl 920 nin? full hd olsa alacağım ama yok işde bide 5 inç tam olur

• Kamera ve flaş üst düzey iş çıkartacak,bu sefer donanımsal olarak piyasanın nabzını tutarsa gerek olmasa dahi tutarsa apple ve samsung düşünsün gerisini.Tasarımı yine güzel,o kadar sensör koyacaklar biraz kabarıklık olur,ağırlık dengeli dağıtılırsa problem yaşanmaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.