Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TuĞraNz

kardeş renklisi gelir.

hadi yaa.....
    ya öteki model daha iyi.....bi bildiğinmi var nederden biliosun onun gelceğini??tahminmi??
  • abi ne renklisi ne renksizi, tuşların ışığı yanınca kırmızı ve yeşil tuşlar gözüküyo, sönünce gri oluyolar, bknz.d600
  • bana da beyaz gelir gibi geliyo ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: economyst

abi ne renklisi ne renksizi, tuşların ışığı yanınca kırmızı ve yeşil tuşlar gözüküyo, sönünce gri oluyolar, bknz.d600

dediğinle hiç alakası yok....
    avrupa bu model 2 çeşit...
    yanınca ışık felan yanmıyo yanıyoda kırmızı veya yeşil yanmıyo
    üstelik renksiz olan gri siyah renkte telefon
    dieri simsiyah resimlere bak anlarsın...
    yani farklılar kesinlikle
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockerdem

bana da beyaz gelir gibi geliyo ;)

inşallah bnmde temmenim o
    hemen alırım walla.......
  • Koreliler zeki insanlar.
    Türk milletinin zevklerini iyi analiz etmişler.
    Önce peynir ekmek gibi Kia jeep leri sattılar, şimdi de Samsung.
  • Net olarak bilen varmı bu d900 ne zaman geliyor. Ben çok beğendim makinayı. Gerçi benim için özellikler daha önemli ama birazda şekilli olmalım değilmi. Arkadaşlar buna rakip gösterilebilecek fiyat/performans iyi başka bir makina varmı ki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolaly

Net olarak bilen varmı bu d900 ne zaman geliyor. Ben çok beğendim makinayı. Gerçi benim için özellikler daha önemli ama birazda şekilli olmalım değilmi. Arkadaşlar buna rakip gösterilebilecek fiyat/performans iyi başka bir makina varmı ki ?

illaki ama bu çok karizmatik hafif ve çok ince..
    bu özelliklerde rakibi varmı bilemem
  • rakip denilebilecek MP bazında bi 5 MP'lik LG var ama tam takoz :) tasarım olarak D900'ün yanına yanaşamaz bile. bir santim daha kalın mesela :)
  • quote:

rakip denilebilecek MP bazında bi 5 MP'lik LG var ama tam takoz :) tasarım olarak D900'ün yanına yanaşamaz bile. bir santim daha kalın mesela :)

güzel kardeşim sen teli incelemişrtin dimi

senin icelediğin tel gri ve renksiz olanmıydı(1)????
    arka tarafta aynası vardı dimi (2)????

şimdiden saol......
  • bu telin batarya durumu iyi olmaz incelikten
  • @sarıkanaryam:

incelediğim beyaz tuşlu olandı evet.

kamera merceğinin yanında hoparlörün arkasına denk gelen bölümde parlak bişi vardı ama onun ayna olabileceğini düşünmemiştim hiç :) yani ayna gerektirecek bi durum olmamıştı aslında :)

bu arada benim incelediğim model türkiyeye gelecek diye bişi yok. neticede sample cihazdı. gelince görecez "aynayı" konyayı :)
  • quote:

@sarıkanaryam:

incelediğim beyaz tuşlu olandı evet.

kamera merceğinin yanında hoparlörün arkasına denk gelen bölümde parlak bişi vardı ama onun ayna olabileceğini düşünmemiştim hiç :) yani ayna gerektirecek bi durum olmamıştı aslında :)

bu arada benim incelediğim model türkiyeye gelecek diye bişi yok. neticede sample cihazdı. gelince görecez "aynayı" konyayı :)

niye yaw bu telin gelmeme olasılığımı var...
    ben bunu bekliorum yaw...

bi yabancı sitede inceleme videosunu izkemiştim.....o telde beyaz tuşlu olandı ama arka kısmında ayna yoktu(eksik bence kendimizi görüp çekmek için olmalı)...garibime gimiştiççço yüzden sana sordum....

• ben gelmicek demedim, D900'ün benim incelediğim sürümü gelmeyebilir dedim ;)
  • quote:

ben gelmicek demedim, D900'ün benim incelediğim sürümü gelmeyebilir dedim ;)

Arkadaşım nasıl oluyorda telefon inceliyorsun yani bizde yapabilir miyyiz bu işi yapmak için ne lazım biraz açıklayabilir misin????
  • açıklayamam ;)

hem ne gerek var, inceleyip sizlerle paylaşıyorum işte, ne güzel :)
  • quote:

açıklayamam ;)

hem ne gerek var, inceleyip sizlerle paylaşıyorum işte, ne güzel :)

yo merak ettim acaba bu vista yı deneyen adamlar gibi sende teli deneyip samsunga telpa ya felan öneriler mi sunuyonuz dedim
    eğer öyleyse bunlardan biri olmak için ne yapmak gerekir nasıl olunur diye merak ediyorrdum da...
  • bu tel güzelde e900 için yapılan eleştriler bu teldede olabilirmi, sonuçta aynı sistem, birde batarya durumu nasılki ve geç mi çıkar satışa ve fiyatı nasıl olur bilgisi olan varmı. Sizce beklemeye değermi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi centre -- 18 Ağustos 2006; 18:21:14 >
  • önceki sayfalarda bu soruların hepsine cevaplar verildi...
  • batarya ömrü 3 gün gidecek........
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.