Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok güzel w810i almamış olsam bundan alırdım

negüzel ya menüsü flash menü gibi(belkide öyledir ben bilmiyorum)

bizd aldık okadar w810i bi flash menü kullanamadık s.e. ye burdan
  • bu telefon çok şık ama pek bir özelliği yok.Bende kararsız kaldım. n73 ve bu telefon arasında.Bakalım artık tasarım mı kazanacak yoksa performans mı?
  • bnde de d900 war gecen pazar aldim, burdaki yorumlardan dolayi tesekkurler.. e900 yerine d900 almamda baya etkılı oldu.. ki haklısınız d900 demkte.. telefonun otomatik temasinda istanbul icin ortakoy cami'i ve bogaz'in birlikte olusu ayrı bı hava katmis.. :)
  • ya arkadaşlar bnm problemin çok garip d900 de otomatik odaklanma bozuldu bütün detaylı resimler bozuk bozuk çıkıyo ne yapabilirim,bi fikri olan varmı?
  • selam,
    ekran bekleme modunda iken saatin görünebilmesi için ne yapmam gerekiyor. fikri olan var mı acaba????
  • d900 kullananlar fotograf örneklerini görebilir miyiz
  • bu telefondan ben aldım
  • ulen samsug gibi karizma telefon varmı naokia iye kaliteli telefon yapıyo ama kalas gibi mübarek cepte taşınmıyoki
  • Merhaba arkadaşlar gerçi forum biraz sığlaşmış ama bir şey sormak istiyorum.eşime samsung d900 veya nokia 6300 almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cunuvar

Merhaba arkadaşlar gerçi forum biraz sığlaşmış ama bir şey sormak istiyorum.eşime samsung d900 veya nokia 6300 almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz acaba?

d900 al kardeş
  • hey gidi günler

her e250 sahibi d900 kullananı kıskanmıştır. ben kıskanıyordum.
  • fiyatta fenaymış 1200 tl soru açık f/p olarak hangisi D900mü yoksa s4 mü arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

hey gidi günler

her e250 sahibi d900 kullananı kıskanmıştır. ben kıskanıyordum.

Aynen, aynen
  • kim hortlattı bunu
  • Zamanında bende kullanmıştım çok karizma bir telefondu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cekmecemde hala duruyor. O metal gibi gorunen cercevenin siyrilip altindan plastik cikmasi haric iyi telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırı olsada alsam bir tane.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.