Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat olarak kesin bi şey yok ancak 1000-1100ytl gibi olur tahminen.

ayrıca dün telpaya D900'ün geliş tarihi ile ilgili bi yazı yazdım ve verdikleri cevap şu:

Samsung D900 ün ülkemize ait testleri yakın zamanda son bulmuştur. Ürün siparişleri verilmiştir. Samsung D900 modeli bu ay içerisinde ülkemizde satışa çıkması planlanmaktadır.
    Bu konuda internet sitemizden gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Telpa Telekom AS.

eğer harbi böyle ise çok süper valla! yakında görürüz piyasada!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

fiyat olarak kesin bi şey yok ancak 1000-1100ytl gibi olur tahminen.

ayrıca dün telpaya D900'ün geliş tarihi ile ilgili bi yazı yazdım ve verdikleri cevap şu:

Samsung D900 ün ülkemize ait testleri yakın zamanda son bulmuştur. Ürün siparişleri verilmiştir. Samsung D900 modeli bu ay içerisinde ülkemizde satışa çıkması planlanmaktadır.

Telpa Telekom AS.

eğer harbi böyle ise çok süper valla! yakında görürüz piyasada!

İnşallah dediğin gibidir kardeş ama...

Samsung, SE, Nokia... bunların üçü de aynı kafadan... bol miktarda test yapıp devamlı birşeyler planlarlar, ama... internet sitesinde çıkmış gözüken bazı ürünlerini TR'de -gerçekten ilgilenenler hariç- duyan olmaz... bazı modelleri Hakkari'de bile satışta olmasına rağmen internet sitelerinde "pek yakında" yazar... arayıp "şu model ne zaman gelecek?" diye sorarsın, "o modeli TR'ye getirmeyi düşünmüyoruz" derler, ama bir bakmışsın ki bir ay sonra o model piyasada!! - örnek: N80

Ben bu teli Ağustos'a yetişmese bile en geç Eylül içerisinde bekliyorum... inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expert25 -- 11 Ağustos 2006; 10:34:23 >

• quote:

Aynı cvb ı I750 için de vermişlerdi. Kelime kelime aynı üstelik.
    Bana server msj ı gibi geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Aynı cvb ı I750 için de vermişlerdi. Kelime kelime aynı üstelik.
    Bana server msj ı gibi geldi.

bencede ole

• en azından yakında geleceğini belirtiyorlar bize! bu da iyi bi şey!
  • mükemmel bişey !!!!!!!!!!

3MP+Auto Focuslu Samsung D900

• quote:

en azından yakında geleceğini belirtiyorlar bize! bu da iyi bi şey!

Bazılarına 2007 yılbaşı da yakın gelebilir...
  • yaa telin dizaynı harbi süper yuekkiki sende incele artık yaaa bekleme hafta başını
  • ya ne zaman gelecek bu tel, bilgisi olan arkadaşlar var mı
  • gene mp3ü çalmak için hiç bi uygulama çalıştıramayacağız mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: economyst

işte macro mode !!!!

http://img291.imageshack.us/my.php?image=foto0002sc2.jpg

Makro çekmek için mi öldürmüşler hayvanı?
    Yazık etmişler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ey11

gene mp3ü çalmak için hiç bi uygulama çalıştıramayacağız mi

hayır çalıştırabileceksin
    çalarken şarkıları bas kırmızı tuşa olsun bütün isteklerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 14 Ağustos 2006; 23:12:53 >
  • arkadaşlar d900 rus ülkelerinde 650$ den satılıyor şu anda(web sitelerinde) avrupa da bu fiyat 799$ a çıkıyor. bide ülkemizin malüm vergilerieklenince telefonun uçuk bi fiyata çıkması muhtemel. en iyisi ben bi e900 aliim
  • Türkiye'de çıkış fiyatı o kadar uçuk olacağını sanmıyorum,maksimum 1.150-1.250 YTL arası çıkar 2-3 ay içinde de 1.000.YTL lere düşer (anormal kur artışı olmazsa). Şu an bende w800i var ve bu telefonu yakında değiştirmenin zamanı geldi diye düşünüyorum bu yüzden araştırmalara başladım.2mp kameralı emsallerine göre en iyi telefon kanaatimce w800i olduğu için vede yeni alınanın eskiden daha iyisi değiştirmek istediğimden dolayı 3,2 mp düşünüyorum.Adaylarım arasında d900,k790i ilk sıraları çekiyor.Dizaynı beğendiğim için d900 daha ön sırada fakat se den yaşadığım yüksek performans beni ayrıca düşündürüyor.Zamanında d500 aldığım zaman telefon çok tatmin etmemişti tabi şimdi arada dağlar kadar fark var ama etrafımda bir samsung furyası varken benimde samsunga sırt çevirmem düşünülmez.Çünkü olumlu yönde eleştiriler alıyorum.Aslında kararsız kaldım desem yalan olmaz.

• Bu tel için söylediğiniz fiyatlar yüksek telin fiyatı 900 ytl civarı olur.
  • Ben Yurt dışı fiyatının üzerine %18KDV + 1/7 TR ye giriş parası ekleyerek hesaplıyorum.
  • Ya bu tel yutdışında 800$ ise bi tane bile satamazki
  • Keşki 900 YTL olsa o zaman kapışılır bu telefon,bence 1.000.-YTL nin altında çıkarmazlar bu telefonu.Samsun p850 bile ilk geldiğinde 1.100 YTL civarıydı ki bu model ondan daha karizmatik ve daha üstün özellikli.
  • arkadaşlar şimdi tatil dönüşü-ağustonun son haftası eylülün ilk haftası gibi e900 alacaktım. ama bu tele de kafam çok feci takıldı. şimdi, bu tel sizce türkiye ye ne zaman gelir? eğer gelmesi 1-2 ay sürecekse gidip e900 alacam ki o nu da çok sevdim. şöyle bişeyde var bu telin e900e göre üstün olduğu yanı sadece kamerasının özellikleri filan mı olacak?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.