Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öööffffffff hadi yaa telefon çıksada alsak canım sıkıldı benim kendimi tutamayıp E900 almaktan korkuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: goxel1989

öööffffffff hadi yaa telefon çıksada alsak canım sıkıldı benim kendimi tutamayıp E900 almaktan korkuyorum

biraz sabır...
    pişman olmassın.....
    e900 kamera çok kötü çıktı.......

• quote:

Orjinalden alıntı: sarıkanaryam
    e900 kamera çok kötü çıktı.......

quote:

insanları yanıltmayalım.
  • bu telin bataryası süresi bana göre 2-3 gün arasında olacaktır, gerçekten kaliteli ve güzel bir tel biraz geniş o kadar, tr yede önüzmüzdeki günlerde gelir, fiyatınıda ben 850-900 ytl arasında olacağını tahmin ediyorum, samsung markası sevenler için güzel bir alternatif olacaktır, e900 olayına gelince e900 kötü tel değil. aldığın yere ve garantisine falan dikkat ettinmi bence sorun yaşamazsın,ben öyle yaptım. bunun yazılımı ile e900 yazılım aynı olmakla beraber bunda tema benzeri ek özellikler, titreşimle aynı anda melodi v.b. ek özellikler artı kamerasında autofocus ve macro modu mevcut özellikle macroda başarılı olduğu gözüküyor ve yurtdışı kullanıcıları telden genel anlamda memnun ufak tefek aksiliklerinin dışında.
    sarıkanaryam bu renkli tuş olayına gelince ben avrupa piyasasına çıkanı o şekilde gördüğüm için renkli gelir dedim, bu d600 gibi sade ışık yanınca renklenen olmayacak gibi, ayrıca bunun siyah rengini ben çok beğendim senin tersine öbürü d600 renginde ve ben hiç beğenmedim zevkler ve renkler tartışılmaz tabi

• paylaşım için teşekkürler...
  • ilginç ben bu tele büyük diyordum, o kadarda büyük değil gibi. ayrıca bir kaçda foto ekleyelim. foto anlamında, k800 le yapılan kıyasında k800 ün çokda gerisinde değil k800 biraz daha renkli okadar hatta onda gren daha fazla gibi geldi bana.

3MP+Auto Focuslu Samsung D900

bunlar kullanıcı fotosu

gece modu

mobile-review den alıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 18 Ağustos 2006; 17:18:02 >

• foto karşılaştırma D900- K800

D900

K800

D900

K800

D900

K800

mobile-review den alıntıdır.

D900

K800

mforum dan alıntıdır.

• ekran görüntüleri:

mobile-review den alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 18 Ağustos 2006; 18:13:18 >

• son resimlerde uGo olayının şıklığınıda görüyoruz. belki küçük ve gereksiz bir detay gibi görünüyor ama bence çok güel brşey. umarım kısa zamanda türkiyedeki şebekler de destekler.

düşünsenize, istanbuldasınız, cep telefonu ekran görüntünü kız kulesi. akşam saatlerinde ekran görüntüsünde hava kararıyor ve kız kulesinin ışıkları yanıyor, martılar uçuyor (hareketli kuşlar var bu arada cihazda).

uçağa binip ankaraya gidiyorsunuz, ankaraya indiğinizde telefonu açıyorsunuz, masaüstü resmi olarak atakule görünüyor. akşam saatlerinde duvarkağıdında da hava kararıyor...

çok güzel yaw :)
  • harbiden tel okadar büyük deilmiş.....
  • quote:

harbiden tel okadar büyük deilmiş.....

bak bu sefer bekliyorum tel çıkınca ilk incelemeyi senden kardeş, gerçi bir de mussa var ama o bu aralar gözükmüyor.
  • ok söz de tel ne zaman çıkıcak yaw haber alan varmı bi tarih ??????
  • quote:

ok söz de tel ne zaman çıkıcak yaw haber alan varmı bi tarih ??????

ay sonuna doğru çıkacağını sanıyorum, edindiğim bilgilere göre, bakarsın bende alırım belki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 18 Ağustos 2006; 23:07:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuĞraNz

quote:

ay sonuna doğru çıkacağını sanıyorum, edindiğim bilgilere göre, bakarsın bende alırım belki...

Arkadaşın biri Telpa ya email çekmiş.
    Eylül de getireceklermiş.
    I750 ile aynı anda gelecek galiba.
  • quote:

quote:

ewt ewt sendede istek var belli kardeş...
    sende galiba deil kesin alcan bu gidişle
    inşallah hayırlısı olur kardeş senin için alırsan nası alcan??yani e900ümü satcan????

• quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

quote:

Arkadaşın biri Telpa ya email çekmiş.
    Eylül de getireceklermiş.
    I750 ile aynı anda gelecek galiba.

ı750 bu modelden bir kaç hafta sonra gelecek diye biliyorum, aynı anda çıkartmazlar sanırım.

• Aynı anda çıkar. Sonuçta 2 side farklı segment.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lonely_wolf

http://www.intoko.com.tr/index.php?url=http%3A//www.intoko.com.tr/markt/208/218/items/855104.htm

d900 ilanı

burdan 800 ytl ye alıp birde kayıt için uğraşmaktansa kısa bir süre daha bekleyip tr garantilisi almak daha mantıklı bence..beklemek istemeyenler için olabilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 23 Ağustos 2006; 15:20:58 >
  • çok güzel telefon... ama keşke otofokus koysalardı ya... n83 ü bekleyelim bakalım... şimdilik telefonumuz ii :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.