Şimdi Ara

Zyxel Vmg1312-T20B (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
2
Favori
16.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Media Mark tan alinmis icin yeni güncelleme yokmu. DHCP sorun yapiyor bazen IP vermiyor:

dnsmasq-dhcp: failed to read /etc/ethers: No such file or directory

• D smart saglayicidan alinmis ikinci elvar 1 tane nasil alinirmi arkadaslar is gorurmu normal ev kullanimi icin fazla beklentim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ancakanca A kullanıcısına yanıt

aynı sıkıntı bende de var. yok mu yeni firmware?

• Bunda alınabilecek en yüksek hız kısmı xdsl istatistiklerinde çıkmıyor. Bunun global güncellemesi var mıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut Yazılım Versiyonu:V5.30(ABII.1)E0

Daha günceli var mı?

• ben de bu modemden aldım. xdls detayı görunmuyor. yetkili servisi aradım. modem üzerındeki son sürüm diyor. çözüm yok. 6 yıllık zxel modem de bu bilgileri göruyorum yeni modem de yok.olacak şey değil..

• DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulamadım ben.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Operation Manager kullanıcısına yanıt

istanbula yetkili servise bir yazı yazıp cevaba göre hakem heyetıne gidicegım..

• DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya üzerinden modem sahipleri ile ortaklaşa şikayet bildirimi yapacağız deyin :) aynı saatte ortalığı karıştıralım Twitter üzerinden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BANA GELEN CEVAP.

Değerli Müşterimiz,

#267547 numaralı destek talebiniz güncellendi.

Size daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için bu e-postanın bir sonraki bölümünde belirtilen bilgileri bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Bunun için bu e-postayı yanıtlayarak bizimle iletişime geçebilir veya adresindeki yardım merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak destek talebinizin durumunu dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz:

Zyxel Türkiye Destek Kampüsü

Burak Ö.

ZYXEL son kullanıcı ürünleri hakkında geniş bilgiye ulaşmak için www.zyxelkurulum.com adresini ziyaret edebilirsiniz (Zyxel Support Campus EMEA)

15 Kas 2021 11:46 GMT+1

Merhaba İlhami Bey.

Öncelikle yaşadığınız sorun ile ilgili çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

xDSL istatistikleri çıktısı yeni yazılımlarda AR-GE ekibinin tasarım kararları gereğince kaldırılmıştır. Yeni modellerimizde mevcut hattın max değerleri hakkında herhangi bir data gösterimi bulunmamaktadır.

Saygılarımızla

Burak Ö.

ZYXEL son kullanıcı ürünleri hakkında geniş bilgiye ulaşmak için www.zyxelkurulum.com adresini ziyaret edebilirsiniz

Join our next TECHtalk Episode!

https://support.zyxel.eu/hc/requests/267547https://support.zyxel.eu

• DEVAMLA,

Merhaba ........................ Bey.

xDSL istatistikleri çıktısı yeni yazılımlarda AR-GE ekibinin tasarım kararları gereğince kaldırılmıştır. Yeni modellerimizde mevcut hattın max değerleri hakkında herhangi bir data gösterimi bulunmamaktadır.

Saygılarımızla

Burak Ö.

• Yeni modelde xdsl bilgisi yokmuş,

ben de neden yok diyorum......

abuk sabuk cevap..

• sunucuya ücretsiz olarak, günlük iletilerin gönderilmesini sağlayan syslog özelliği çok işe yarayan standart bir özellikken, bu özelliğin yazılımdan kırpılıyor olması çok anlamsız. bu özelliğin standart olarak kalması gerektiğini düşünürken, şimdi de xdsl bilgisi kırpılmış mı diyorsunuz? iyi de seçilen aboneliğin, fiili olarak son kullanıcıya verildiğini iss üyesi nereden görecek de bilecek. insanların aklıyla alay ediyorlar. ağ teknolojisine meraklı olanları da köreltme girişimidir bu. tüketici hakem heyetine şikayet edilebilecek bir konu diye düşünüyorum. abonelik türü detayının son kullanıcıya gösterilmesinin bence gizlenmemesi gerekir. iade edin derim.

• The souls migration kullanıcısına yanıt

dilekçeyi hazırladım duruyor. bunlarla ugraşmaktan bıktım.hepsi hırsız olmuş.

zyxelden gelen cevap

Burak Ö.

ZYXEL son kullanıcı ürünleri hakkında geniş bilgiye ulaşmak için www.zyxelkurulum.com adresini ziyaret edebilirsiniz (Zyxel Support Campus EMEA)

15 Kas 2021 11:46 GMT+1

Merhaba ................ Bey.

Saygılarımızla

Burak Ö.

ZYXEL son kullanıcı ürünleri hakkında geniş bilgiye ulaşmak için www.zyxelkurulum.com adresini ziyaret edebilirsiniz

Join our next TECHtalk Episode!

• upload ve download hızını görebiliyor musun?

• kararımı verdim.önce tuket.hakem heyrti.sonra tuketıcı mahkeme. bu firmalar insanları salak yerine koyuyorlar..

• The souls migration kullanıcısına yanıt

kullandıgın internet hızını TX/RX şekınde göruyorsun ama bunun önemı yok.diğer önemlı parametreleri göremiyorsun.

• Zyxel Vmg1312-T20B

Bu modemi bende kullanıyorum. Bu modemi fiber internette kullanabilirmiyiz. Binaya kadar fiber geliyor daireye cat6 kablo ile çıkıyor. Bilgisi olan dönüş yapar mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çok aptalca bişi yaptım sanırım işe yarıyor. Modem ayarlarına giriyoruz hem wwan hem dnslere olmayan çalışmayan dns ler yazıyoruz ben 192.168.1.1 yazdım dns lere.

Modeme bağlanan tüm telefon veya bilgisayarlara ise gerçek dns yazıyoruz. mesela 8.8.8.8 , yazmazsak zaten bağlanmayacak. Bu modemin cevap vermemesi gibi hataları düzeltiyor.

• Bilgisayar tv diğer cep telefonları hızı ortalama 30 mps alıyor benim telefon 8 mps neden olabilir

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.