Şimdi Ara

zyXel vmg 3312-b10b Yazılım Güncelleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
24.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalim bos port olursa farkli iss ve farkli modeme gecis yapcaz.
    Su port sorunuda olmada isteyen herkes istedigi iss kullansa eminim diger iss lere engel icin port yok veya hisse satin alan bu serefsizler sadece para yemeye bakti hic yatirimi umursamadilar devlet telekoma kayyum atamali buneya koskoca iss de port yok sorunu yasiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazumatr

Bakalim bos port olursa farkli iss ve farkli modeme gecis yapcaz.
    Su port sorunuda olmada isteyen herkes istedigi iss kullansa eminim diger iss lere engel icin port yok veya hisse satin alan bu serefsizler sadece para yemeye bakti hic yatirimi umursamadilar devlet telekoma kayyum atamali buneya koskoca iss de port yok sorunu yasiyoruz.

Eğer Türk Telekom dan başka altyapı yoksa Türk Telekom dan ayrılmayın derim. Maalesef Telekom kendinden olmayan diğer sağlayıcılara en berbat portlarini ayırıyor. Teknik destekte en son diğer aboneler bakıyor.

• Yok malesef ne fiber var ne uydunet var.Uydunet var aslinda ama bagli oldugun pendik ilce merkezinde merkez mahallelerde bazi sokaklarda var.
    Buraya alt yapi yapmiyorlar hani yillar once alt yapi yapildi hani telefon kablolarini yeraltina almak icin 3 kanalli betondan sütun kullanmislardi ama gel gorki sadece bu telefonda kullanildi ee geriye kalan 2 kanal bosta ama telekom kullandirtmiyor.
    Kullandirtsa kazma vs olmadan telekom hattinin cekildigi kanal harici bos kanallardan diger alt yapilar saglanir.
    Yurt dusinda tasarruf adi altinda boyle seyler yalilirken ulkemizde 10 tane iss olsun hepsinin fiber alt yapisi olsun bi sokaktan 10 taneside ayri ayri kazip ayri alt yapi kullanir.
    Burda btk ya is dusuyor ama bura yangel yat kurumu hani ille bi durtulecek durtmezsen bananeci.
    Herseyi kullanicimi dusunsun ille durtsunmu senin gorevin iss lerde rekabetide hizmetide en iyi bicimde sundurmak.
    Ama yok ille bizler durtucez.
    Hala ordan burdan akk kalsinmi nasil olmali diye soruyolar.
    Ben bu durumda tarafsiz ve kullaniciyi dusunen bi firma oldugunu dusunmuyorum.
    Is sikayete binince sadece gorevini yapar gorunuyo onun harici pasif.
    Bi kere iss lere taahhutsuz ve taahhutlu olarak iki mecburiyet getirilmeli sadece taahhutlu zorunlulugu var.
    Upload hizi desen cop btk bundan haberi yada umursadigi varmi yok.
    Ben btk nin birilerinden rusvet aldigini dusunuyorum soyleki bu rusvetide bak alirim ama sikayet gelirse ozaman mudahale ederim sartiyla.
    Yani oyle bi izlenim veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazumatr

Yok malesef ne fiber var ne uydunet var.Uydunet var aslinda ama bagli oldugun pendik ilce merkezinde merkez mahallelerde bazi sokaklarda var.
    Buraya alt yapi yapmiyorlar hani yillar once alt yapi yapildi hani telefon kablolarini yeraltina almak icin 3 kanalli betondan sütun kullanmislardi ama gel gorki sadece bu telefonda kullanildi ee geriye kalan 2 kanal bosta ama telekom kullandirtmiyor.
    Kullandirtsa kazma vs olmadan telekom hattinin cekildigi kanal harici bos kanallardan diger alt yapilar saglanir.
    Yurt dusinda tasarruf adi altinda boyle seyler yalilirken ulkemizde 10 tane iss olsun hepsinin fiber alt yapisi olsun bi sokaktan 10 taneside ayri ayri kazip ayri alt yapi kullanir.
    Burda btk ya is dusuyor ama bura yangel yat kurumu hani ille bi durtulecek durtmezsen bananeci.
    Herseyi kullanicimi dusunsun ille durtsunmu senin gorevin iss lerde rekabetide hizmetide en iyi bicimde sundurmak.
    Ama yok ille bizler durtucez.
    Hala ordan burdan akk kalsinmi nasil olmali diye soruyolar.
    Ben bu durumda tarafsiz ve kullaniciyi dusunen bi firma oldugunu dusunmuyorum.
    Is sikayete binince sadece gorevini yapar gorunuyo onun harici pasif.
    Bi kere iss lere taahhutsuz ve taahhutlu olarak iki mecburiyet getirilmeli sadece taahhutlu zorunlulugu var.
    Upload hizi desen cop btk bundan haberi yada umursadigi varmi yok.
    Ben btk nin birilerinden rusvet aldigini dusunuyorum soyleki bu rusvetide bak alirim ama sikayet gelirse ozaman mudahale ederim sartiyla.
    Yani oyle bi izlenim veriyor.

Ben de esenyali tarafini bilirim az çok. Altyapı sıkıntılı evet oralarda. Siz sakın Türk Telekom dan sasmayin derim. Maalesef soylediklerinizle haklisiniz ama yapacak birşey yok elden birşey gelmiyor. Turk Telekom yaza kadar altyapısını geliştirecek büyük ihtimal. Süper lig ihalesine girecekler. Eğer kalırlarsa aralıkta, yaza kadar altyapıyı geliştireceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 6 Kasım 2016; 13:48:04 >

• Gorcez bakalim.Teklif ettikleri yeni taahhut fiyati birazdaha uygun olursa devam ederim ozaman.
    Istwifi var ainda bu bolgede olmuyor kor noktada kaliyor onlar pop noktasi kursa iyi olurdu en az 6 ay diyolar ozamana kadar kim beklicek.

• 0365634b kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeyi yapamadım bi türlü. Yükle diyorum kalıyor öyle.1 saat bekledim ama olmadı. Özellikle yapmam gereken bişey var mı?
  • Hocam bende yükle dedim yukledikten sonra modem kapadı tekrar açıl sonra reset atdım

Bende yüklemiyor tepki bile vermiyor. Bekliyor öyle. Sıkıntı nerde çözemedim
  • Hocam modem e reset atın

Onuda denedim olmadi. Belki Firefox sikinti yaratiyordur diye iinternet explorer ile denedim yine olmadi. Olmuyor bi ttürlü

Onuda denedim olmadi. Belki Firefox sikinti yaratiyordur diye iinternet explorer ile denedim yine olmadi. Olmuyor bi ttürlü

• Hocam ben google chrome den yaptım bende fark etmiyor

• VMG3312-B10B yazılımı elinde olan varsa upload edebilir mi bende ftp ye bağlanmıyor server de problem olabilir?
  • MErhaba,

bu modeme VMG3312-B10A yazılımı yüklesek ne olur? Zyxel donanım olarak eksik üretmiş olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

MErhaba,

bu modeme VMG3312-B10A yazılımı yüklesek ne olur? Zyxel donanım olarak eksik üretmiş olabilir mi?

Cihazın kullanılamaz hale gelme ihtimali var.
  • FEARTR kullanıcısına yanıt
    Hocam hortlattım ama belki zamanında bulamamışsınızdır diye yazayım dedimftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/
    linke tıklamayın kopyala yapıştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaniler -- 14 Temmuz 2017; 15:41:55 >
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    Ohoooo. Hocam ben onun üstüne başka eve taşındım. Servis sağlayıcımı değiştirdim. Kendime başka modem aldım. Tarih oldu yani. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Ahahaha hocam yok zaten başka birine yazmıştım belki bulamayıp sonra belki aman boş ver demiştir diye direk vereyim linki dedim
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler yinede :)
    site 1-2 gun sonra normale döndü. Yazdığımda linkler falan ölmüştü hep.
  • VMG3312-B10B yeni yazılımı var mı acaba? Verdiğiniz adresler açılmıyor önceki.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.