Şimdi Ara

Zurich Kasko Kazalı aracıma hizmet vermiyor çekici gelmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ING Bank müşteri temsilcisi bana Zurich Sigorta kasko "Benim arabam genişletilmiş kasko sigorta paket poliçesi " ni 04.03.2021 tarihinde 1 yıllık 1650TL tutarında yaptırdım. Ödemesini yaptım ve kafam rahat kaskom var diye rahat bir düşünceye girmiştim ama böyle olmadı maalesef. Şehir dışında tatildeyken bayram öncesi döner kavşakta başka bir araç gelip bana çarptı tutanak tutuldu polis ile ve ben ilk defa kasko firmasını aradım. Bana bayram yoğunluğu nedeniyle ikame araç veremeyeceklerini söylediler anlayışla bayram sonrasını bekledim. Aracım tekerden hasar aldığı için yürüyemez halde olduğundan 26.07.2021 Pazartesi günü Zurich sigorta müşteri hizmetleri çekici hizmetini kullanmak istedim. Saatlerce telefonda bekledikten sonra çekici yollayacaklarını söylediler 3 gün oldu hala çekici bekliyorum. bu süreçte en az 25 defa müşteri hizmetlerini aradım ve suratıma kapatıldı defalarca, çekici dosyasını bulamadılar, yok milas a yok izmire gidecek diye farklı farklı şeyler söyleyip süreyi uzattılar 12 de gelecek yok 13:30 da gelecek 15:00 de gelecek diye defalarca yalan söylediler. hala çekici yok, arayıp bilgi veren yok, daha araba yetkili servise gidecekte sonra kaza dosya açılacakta sonra ben yine 20 defa arayıp ikame araç isteyeceğim falan 3 gündür çekici gelmemiş bu nasıl bir kasko ve sigortadır. İhtiyaç olmadığında para alıp, ihtiyaç olduğunda hizmet yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.