Şimdi Ara

Zubizu ile Shellde 80 liraya varan yakıt puan.. 2*250=40 kayıtlı Visa kart ile +40=80 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
9
Favori
18.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halkın sesi bu yönde. iki kuruş indirim yapılıyor, bi sürü şart, uygulamadan uygulamaya geçiş vs., gerek yok. yapacaklarsa düzgün bir sistem yapsınlar.

• hidolgoo kullanıcısına yanıt

Zubizu uygulamaniz anlik bildirimlere kapali olabilir, bildirimleri acmis miydiniz? Plaka da dogru girildiyse kullanici kaynakli bir sorun kalmiyor. Bunlara ragmen oluyorsa sistemden kaynakli teknik bir sorundur herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem sıkıntılı demek ki bildirim açık, plaka doğru ama ödeme yok...

• Bugün alayım dedim. 3 kez oil services error hatası verdi. Olan bizim 250 TL ye oldu. 3 hatadan sonra mobil ödeme yapılamıyormuş. Gittim postan çektirdim. Kampanya bitene 500 TL alacak kadar da tüketimim yok.

• Koca Bursa'da becerebilecek bir istasyon bulamadım

• sertosman S kullanıcısına yanıt

Bursa da Carrefour karşısı hüzmen petrolde oluyor.

Millet mahallesinde Afad karşısında da bir tane orda da oluyordu

• gbriel G kullanıcısına yanıt

Fişinizi foto çekip zubizu müşteri hizmetlerine iletin, yardımcı oluyorlar.

Mükemmel bir MH var

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Bursa da Carrefour karşısı hüzmen petrolde oluyor.

Millet mahallesinde Afad karşısında da bir tane orda da oluyordu

AFAD karşısındakini denedim bugün beceremediler.

• Bugün almaya çalıştım ancak paycellerror hatası yüzünden alamayıp normal kartla ödemek zorunda kaldım. İki kez denedik baya da uzun sürdü. Yoğunluk olmaya başlayınca iptal ettim.

• Bugün ben de ilk dolumu yaptım, araçtan inmeden zubizu ile ödeyebilir miyim dedim? Çok saygılı içten bir pompacı genç vardı tabi abi dedi, başlamadan yaşça büyük diğer pompacıya sordu o da geldi anlattı çok basit şekilde. Genç arkadaş da dolumu yaptı abi onay gelecek telefona dedi, benim zubizuya eşimin kartı tanımlıydı ona gitti mesaj o da bana yolladı, şifreyi uygulamaya girdim ödeme başarılı yazdı aynı anda genç arkadaş da tamam abi oldu dedi fişimi verdi, istasyondan ayrıldım. Araçtan inmeden ödemeyi yapmış olduk. Yalnız zubizu da nereden takip edeceğim aldığım yakıtı onu göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araçtan inmeden olayı mecazi anlamda değil mi? Yani içeri de pos cihazına gitmeyin anlamina geliyor diye biliyorum. Ben hep araçtan inip ama pompadan fazla uzaklaşmadan odedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiye en iyi müşteri temsilcileri Zubizu ve Shell de ödeme yapamayanlar Zubizu ve Shell müşteri hizmetlerini arayınca hemen puan yükleniyor.

Adamlar çok yapıcı

• Bugün yapabilen var mı, bende hata veriyor.

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Ben de yapamadım hata verdi. Kredi kartiyla ödemek zorunda kaldim. Zubizu müşteri hizmetlerini aradim fişi istediler.bakalim nasıl dönüş olacak.kampanya yapiyorsan adam gibi altyapisini kur bir zahmet uğraş dur 80 TL için

• allnite A kullanıcısına yanıt

Sitemsel sorunmuş, akşam 5 gibi sistem düzeldi, sorunsuz yakıt aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: allnite

Ben de yapamadım hata verdi. Kredi kartiyla ödemek zorunda kaldim. Zubizu müşteri hizmetlerini aradim fişi istediler.bakalim nasıl dönüş olacak.kampanya yapiyorsan adam gibi altyapisini kur bir zahmet uğraş dur 80 TL için

Fiş duruyor eğer zubizu fiş ile işlem yapıyor ise

• Bende de hata vermişti, gittim içerden ödedim ve fişi de atmıştım çöpe. Zubizuyu aradım dedim böyle böyle, onlar da kredi kartı ödeme ekran görüntüsü gönderin halledelim dediler ve ilk alışverişi zubizu ile ödemiş olarak manuel düzelttiler.

• Bir sürü kartım var hiçbiri visa değilmiş bu konuda nasıl bir yol izlemem lazım sanal kart çıkartınca da MasterCard veriyor en kolay hangi bankadan kart talep edebilirim bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Bugün ben de ilk dolumu yaptım, araçtan inmeden zubizu ile ödeyebilir miyim dedim? Çok saygılı içten bir pompacı genç vardı tabi abi dedi, başlamadan yaşça büyük diğer pompacıya sordu o da geldi anlattı çok basit şekilde. Genç arkadaş da dolumu yaptı abi onay gelecek telefona dedi, benim zubizuya eşimin kartı tanımlıydı ona gitti mesaj o da bana yolladı, şifreyi uygulamaya girdim ödeme başarılı yazdı aynı anda genç arkadaş da tamam abi oldu dedi fişimi verdi, istasyondan ayrıldım. Araçtan inmeden ödemeyi yapmış olduk. Yalnız zubizu da nereden takip edeceğim aldığım yakıtı onu göremedim.

Eşinizin kartından da ayrıca bir akaryakıt kampanyasına katıldı iseniz, hangi banka olduğunu ve kampanyaya sayıp saymadığını yazar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Eşinizin kartından da ayrıca bir akaryakıt kampanyasına katıldı iseniz, hangi banka olduğunu ve kampanyaya sayıp saymadığını yazar mısınız?

Alıntıları Göster
    Kart TEB sanal kart visa idi. TEB in akaryakıt kampanyası yok maalesef kullanmadan önce bakmıştım o yüzden başka bir kampanyaya katılmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.