Şimdi Ara

zübeyir ocakbaşı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu mekana yakin zamanda giden, bilgisi olan var mi ? fiyatlar ve kalite hakkinda bilgi verirsiniz sevinirim internette fiyat konusunda farkli yorumlar var. mekan taksimde. tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bassab -- 2 Nisan 2015; 18:39:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• iki kişi ortaya karışık kebap tabağı söylersen yanında işte gavurdağ salata, iki duble rakı 120 civarı tutar.
  • Fiyatlar konusunda bende meraklardayim cumartesi akşamı gidip gorucem ,kişi başı 250 TL yi geçmesin de yoksa bulasiklari yikarim :) (kişi başı 25cl lık raki icilicek)nar eksili soğan sarımsağıni tadmayi heyecanla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • winwinwin W kullanıcısına yanıt
    verdiğiniz rakam kişi başı değil de toplamsa çok uygun. teşekkürler bilgi için
  • bassab B kullanıcısına yanıt
    evet toplam fiyat.1 yıl önceydi en son uğradığımda, bir misafirim vardı.şimdi de olsunda 10-20tl fark olsun hadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winwinwin -- 11 Nisan 2015; 20:15:15 >
  • arkadaşlar, cumartesi akşamı gittim zübeyir ocakbaşına, 10 kişilik bi gruptuk. İçkiyle birlikte hesap 800 lira gibi bir şey geldi ve bence gayet uygundu. Çünkü her çeşit kebaptan ve mezeden tattık, tatlı ve meyve de yedik ayrıca garsonlar çok ilgiliydi. Herkese tavsiye edeceğim bir mekan. Meze olarak nar ekşili közlenmiş soğan ve sarımsağı şiddetle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bassab -- 14 Nisan 2015; 17:45:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.