Şimdi Ara

ZTE Blade S (Live) İncelemesi (Rootlama Geldi!!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
41.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: commancherro

hocam dosyaları indirdikten sonra dediğiniz gibi çıkarttım ancak sonraki adımda hafıza kartı güncellemelerine girince, 'depoloma kartında güncelleme paketi bulunamadı...' şeklinde hata mesajı alıyorum. önceki adımları kontrol ettim bir hata olmamasına rağmen ilerleyemiyorum. bir çözümü var mıdır ?

yukardaki 2. indirme linkinden SF2 v2c adlı dosyayı indirdiğinden emin ol....
  • ilgilenen varsa sıfır UMI X1-S var elimde.

>>>>>>>>http://forum.donanimhaber.com/m_77512724/f_//tm.htm#77512724
  • beyler turkcell den kontratla telefon alacam sizce hangi telefonu almalıyım?

1- ZTE Blade s(Live)

2- Huawei Ascend Y 200
  • Kesinlikle ZTE almalısın. GPS artı bi özellik

ayrıca

Yukarıdaki root işlemi çok başarılı. Hafıza yetersiz olduğundan fazla program,oyun yükleymiyordum. Şimdi gereksiz çakılı programlardan kurtulduğum için
    istediğim kadar program yüklemeye yerim oldu.
  • zopo c2 platinium larda gorilla glass var ama 1 gb ram var, zopo c2 de kapasitif ekran zopo zp980 de kapasitif süper retina ekran olduğu yazıyor şimdi bu ekran türlerinden hangisi iyi bir bilen var mı gorilla glass mı kapasitif mi süpre retinamı
  • Arkadaşlar bütün kayseride ve internet sitelerinde zte blade s kılıf ve jelatini aradım ama bulamadım.Yardımcı olurmusunuz....
  • hocam çok teşekkürler

canavar gibi oldu da türkçeleştirmenin de bi yolu yok mudur ?
  • 9. Türkçeleştirme; Google Play Store'den "morelocale 2" isimli dosyayı indirin ve yükledikten sonra programı açın. türkçe-turkey en altta. onu seçin ve okeyleyin.
  • hocam benim sorularım olacak ben sadece recoverye girebilirmiyim ses açma power bunda açmıyor senin rootlamada deneyip recoveryi açsam olur mu yada root yapsam olurmu
  • arkadaşlar ben telefonu rootladım fakat dili ingilizce bu şekilde kullanamam türkçe yapamazmıyız yardımcı olun
  • ACİLL YARDIM EDİN
    TELEFONU SABAH ROOTLADIM FAKAT YANLIŞKLA YÜKLÜ OLAN NEW LAUNCHER PROGRAMINI SİLDİM TELEFONUN MENÜ TUŞU ÇALIŞMADI KAPATTIM BUSEFERDE BİSAATTE ANCA AÇILDI MENÜ YİNE YOKTU İKİ MODDA DA AÇILMIYOR ANDROID YAZISINDA TAKILI KALIYO
  • ACİLL YARDIM EDİN
    TELEFONU SABAH ROOTLADIM FAKAT YANLIŞKLA YÜKLÜ OLAN NEW LAUNCHER PROGRAMINI SİLDİM TELEFONUN MENÜ TUŞU ÇALIŞMADI KAPATTIM BUSEFERDE BİSAATTE ANCA AÇILDI MENÜ YİNE YOKTU İKİ MODDA DA AÇILMIYOR ANDROID YAZISINDA TAKILI KALIYOR YARDIM EDİN
  • sezen_5493 S kullanıcısına yanıt
    rootlama işlemini yeniden yapın.
  • şimdi recovery modda açıldı şimdi wipe data7factory reset yaptım delete all user data diyor yesledim şimdi neyapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezen_5493

şimdi recovery modda açıldı şimdi wipe data7factory reset yaptım delete all user data diyor yesledim şimdi neyapmalıyım

bunları hepsi yukarda yazıyor.

a. -Wipe Data/Factory Reset girip yes diyoruz.

b. -Wipe Cache Partition girip yes diyoruz

c. Advanced options > Wipe Dalvik Cache girip yes diyoruz.

d. Install zip from SD card girip hafıza kartının içinden indirdiğimiz 2. dosya olan Fish_and_chips ile başlayan dosyaya tıklıyoruz ve root işlemini başlatıyoruz.

7. yükleme 1-2 dakika içinde bitecek. recovery moduna dönünce restart diyoruz.

8. telefon yeniden açılacak ve ilk açılma 5 dakika kadar sürecek. ekranda zte yazısı yerine balık resmi gördüğünüzde tebrikler telfonunuzu rootladınız!

• volkann86 kullanıcısına yanıt
    dosyaları bidaha yüklemelimiyim
  • yaptım yine aynı menü yok.birde recovey modda üçgen içinde sarı ünlem işareti ne anlama geliyor
  • volkann86 kullanıcısına yanıt
    bu telefonu recovery modda nasıl açarız arkadaşlar yaa :(

yardımcı olabilirmisiniz ?? ses açma home ve power tuşlarıyla denedim olmadı da :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

*********Türkiye'de İlk Defa ZTE LIVE (Blade S) ROOTLAMA!!!!!!*********

Merhaba arkadaşlar,

daha önce hiç bir Türk sitesinde Türkçe olarak verilmemiş olan rootlama işlemini anlatmaya çalışacağım.

işlem benim telefonumda çalışmıştır. sizin telefonunuzda meydana gelecek hç bir hasardan meshul değilim. risk, kendinize aittir!!!

root işlemi sırasında telefondaki bütün dosyalarınız kaybolacaktır. yedek almayı unutmayın. bataryanız dolu olsun!

öncelikle gerekli olan dosyaları indiriyoruz;

1. dosya: http://www.amphoras.co.uk/downloads/sf2-tpts

2. dosya http://www.mediafire.com/?kzhydebd9138nna BURADAN SF2 v2c ADLI DOSYAYI İNDİRİYORUZ

1. dosyaları indirdikten sonra iki dosyayı da hafıza kartına atıyoruz. herhangi bir dosyanın altına değil. cd kartın rootuna.

2. birinci indirdiğimiz dosyayı hafıza kartında buraya çıkar diyerek açıyoruz.

3. dosyalarımız resimdeki gibi görünecek;

ZTE Blade S (Live) İncelemesi (Rootlama Geldi!!)

4. telefonumuzdan ayarlar> telefon hakkında> sistem güncellemeleri > hafıza kartı güncellemeleri > tamam yapıyoruz. telefon kapanacak ve recovery modunda açılacaktır.

5. recovery modunda ses tuşları yukarı aşağı gider. onaylama tuşu home tuşudur. geri tuşu ise geri gider.

6. sırayla;

a. -Wipe Data/Factory Reset girip yes diyoruz.

b. -Wipe Cache Partition girip yes diyoruz

c. Advanced options > Wipe Dalvik Cache girip yes diyoruz.

d. Install zip from SD card girip hafıza kartının içinden indirdiğimiz 2. dosya olan Fish_and_chips ile başlayan dosyaya tıklıyoruz ve root işlemini başlatıyoruz.

7. yükleme 1-2 dakika içinde bitecek. recovery moduna dönünce restart diyoruz.

8. telefon yeniden açılacak ve ilk açılma 5 dakika kadar sürecek. ekranda zte yazısı yerine balık resmi gördüğünüzde tebrikler telfonunuzu rootladınız!

9. Türkçeleştirme; Google Play Store'den "morelocale 2" isimli dosyayı indirin ve yükledikten sonra programı açın. türkçe-turkey en altta. onu seçin ve okeyleyin.

benim telefonum ekran kilidi yanlış girildiğinden kilitlendi de hocam recovery modda açıp resetlemek istiyorum ama ses açma - home - ve power tuşlarıyla denedim ama olmadı başka yolu yada tuş kısayolu biliyorsanız yardımcı olur musunuz ??

• arkadaşlar konu eski galiba bilmiyorum ama hard reset tuşlarını bir türlü bulamadım ben bu zte blade s'in home+ses açma+power button basıyorum olmuyor ? yardımcı olur muısunus ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.