Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şahsi görüşüm; 03 le 05 arasında batarya tüketimi hariç hiçbir fark yok. (05 le gelen gece ışığı ile ayarlardaki iki başlığın türkçeleşmesini önemsiz gördüğüm için fark olarak saymıyorum). Ben zaten 03 ten 05 e geçmeyecektim. Geçme sebebim sadece yukarıda arkadaşın sürüme 200 mb lik güncelleme geldiğini söylemesi ve benim de o güncellemeyi alma isteğimdi ama o konu hala karışık. Çünkü arkadaş b 04 de iken bu güncellemeyi aldığını söyledi son mesajında. Normalde her yeni sürüm 2.61GB büyüklüğünde olur. Dolayısıyla 200MB lik güncelleme ile üst sürüme geçilmez ama neticede verdiği ekran görüntüsüne göre 05 sürümünde. Telefon almanyadan alınma olduğu için farklılık olabilir bilemiyorum. Neyse bunlar farklı konular.

Netice de eğer 05 iyi deneyimlemek gibi merakınız var ise bence geçin çünkü kimse şimdiye kadar geçti diye sorun yaşamadı. Olmadı geri dönüş yapmak elinizde ve çok kolay. Çok da umursamıyorsanız geçmenize gerek yok. Çünkü aralarında akıcılık v. b konularda fark yok benim gördüğüm. Zaten yakınlarda tr ye olmasan da en azından yabancı bir ülkeye yeni bir sürüm daha gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Şahsi görüşüm; 03 le 05 arasında batarya tüketimi hariç hiçbir fark yok. (05 le gelen gece ışığı ile ayarlardaki iki başlığın türkçeleşmesini önemsiz gördüğüm için fark olarak saymıyorum). Ben zaten 03 ten 05 e geçmeyecektim. Geçme sebebim sadece yukarıda arkadaşın sürüme 200 mb lik güncelleme geldiğini söylemesi ve benim de o güncellemeyi alma isteğimdi ama o konu hala karışık. Çünkü arkadaş b 04 de iken bu güncellemeyi aldığını söyledi son mesajında. Normalde her yeni sürüm 2.61GB büyüklüğünde olur. Dolayısıyla 200MB lik güncelleme ile üst sürüme geçilmez ama neticede verdiği ekran görüntüsüne göre 05 sürümünde. Telefon almanyadan alınma olduğu için farklılık olabilir bilemiyorum. Neyse bunlar farklı konular.

Netice de eğer 05 iyi deneyimlemek gibi merakınız var ise bence geçin çünkü kimse şimdiye kadar geçti diye sorun yaşamadı. Olmadı geri dönüş yapmak elinizde ve çok kolay. Çok da umursamıyorsanız geçmenize gerek yok. Çünkü aralarında akıcılık v. b konularda fark yok benim gördüğüm. Zaten yakınlarda tr ye olmasan da en azından yabancı bir ülkeye yeni bir sürüm daha gelir.

Anladım hocam teşekkür ederim.

• hslk kullanıcısına yanıt
    avustralya b04 mü iyi ispanya b05 mi sizce ses olsun stabilite olsun

• Dts 12 D kullanıcısına yanıt
    Hakkını vermek lazım telefon stabilite konusunda herşeye rağmen 10 numara. Özellikle 6.0.1 de iken her yönüyle mükemmeldi diyebilirim. Öyleki forumun müdavimleri bilirler ses yüksekliğinin artması konusu olmasaydı belki de kimse 7. 1.1 e geçmeyecek ya da orda kalmayacaktı. 7.1.1 deki bazı küçük sorunların da ileride düzeltileceğini düşünüyorum.

Sorunuza gelince stabilite konusunda bence fark yok.Ses konusunda ise gerek kulaklık ses çıkış yüksekliği gerekse de kalitesi açısından 04.

Not:Tr b03 ise içlerinde en kötü sürüm bence. Allahtan Samsung v. s gibi değil bizim telefon. Canımız istedikçe sürüm değiştirebiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dts 12

avustralya b04 mü iyi ispanya b05 mi sizce ses olsun stabilite olsun

Ben de cevap vereyim.

Kesinlikle B05 daha iyi. Şuana kadar ki en iyi sürüm B05.

Isınma sorununu çözmek için dosya aktarım hızını hissedilir şekilde ciddi boyutta kısmaları dışında her şey çok iyi.

Zaten imzamda var linki B05 i incelemiştim detaylar orada var.

B05 ile ZTE Nougatta ciddi yol katetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 3 Ağustos 2017; 21:47:55 >
  • maximilanos kullanıcısına yanıt
    hoşgeldin kayıpsın yorumunu dikkate alacagım ama ses b04 daha iyi

sana katılıyorum ses b04 iyi sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: Dts 12

hoşgeldin kayıpsın yorumunu dikkate alacagım ama ses b04 daha iyi

Hoşbuldum 😉

Malum yaz mevsimi 😂

Ses konusunda daha önceki açıklamalarım geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 3 Ağustos 2017; 21:53:38 >
  • Mevzu Pro 6 kullanıyorum. Harbi zte diğerlerine göre yazılımları daha stabil veriyor kıymetini bilin..

HTC 10 Android 7 faciası sonrası mevzu ilaç gibi geldi bana da. Arada takip ediyorum formu.

• Dts 12 D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Bizim telefon her türlü iyi gerçekten. Daha ne olsun. Sıfır sorunlu cihaz mı var memlekette zaten. Nougat i biraz daha düzeltirlerse tam süper olacak.

• maximilanos kullanıcısına yanıt
    anladım seni

• Hayır bir şey yapamadım maalesef memlekette olduğum için servise veremiyorum. İstanbula dönünce servise vereceğim. Bu arada kamera sorunu dışında bir zemine sert bir şekilde bırakırsam ekran televizyonun karıncalanması şeklini alıyor. Ekranı kapatıp açmadan düzelmiyor.

bizim ses sistemi deseydin bari hakikaten iyi düzeltiyorlar bazen iyi almışım diyorum

• zte axon 7 recovery menüye giremiyorum.volume + power tuşuna basıyorum.menü geliyor fakat tuşlardan elimi çekince gidiyor
  • karşı tarafın sesini duyamıyorum.ne yapmalıyım
  • Sürekli olan bir durum mu. Eğer bir kaç kere yaşadıysanız önemli değil diyebilirim. Çünkü ben de dahil birkaç arkadaş yaşadı bu sorunu. Özellikle telefonu kullanmaya başladığımız ilk zamanlarda. Sonrasında sorun kendiliğinden düzeldi. Motoru mu açıldı telefonun neyse artık😀

• Brick olmuş A2017G sürümü cihazımı ZTE Destek Bilişim Teknik Servisine yolladım. Gelişmeleri yazacağım. 10 yıldır onlarca farklı farklı soft brick olmuş cihzı kurtarmışlığım vardır bi buna çözüm bulamadım.. Keşke U serisi yada Çin versiyonunu alaymışım, G serisinin kurtarma yazılımı yad Tool kit i yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: mtunc52

Brick olmuş A2017G sürümü cihazımı ZTE Destek Bilişim Teknik Servisine yolladım. Gelişmeleri yazacağım. 10 yıldır onlarca farklı farklı soft brick olmuş cihzı kurtarmışlığım vardır bi buna çözüm bulamadım.. Keşke U serisi yada Çin versiyonunu alaymışım, G serisinin kurtarma yazılımı yad Tool kit i yok...

Ne oldu da cihaz bu hale geldi.

• 1-Cmd ile Twrp yüklemeye çalıştım yüklenmediği gibi kendi recoveryside uçtu

2-Stok recovery yüklensin diye indirdiğim 2.6gb lık B05 sürümünü update.zip olarak cihaza Attım (Aslında atrığımı sandım pc min azizliği zipi yarım yamalak atmış) Fakat ayarlardan güncelleme yaparken cihaz reset atınca bir daha zte logo sundan daha ileri gitmedi ayrıca recovery nede fastboot hiç bişeye de girmiyor. Brick oldu böylece.

• Aksilikler bitmiyor, şimdide servise yolladığım Sürat kargo da cihazım kayboldu, "Samandıra aktarma" da personellerin hepsi kovulunca benim kargo kaybolmuş :( Nasıl bir belaya çattık. Bir güncelleme yaptık telefonum yok oldu... Başına böyle kargo kaybolması vakası gelen varsa yardımcı olabilir mi

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.