Şimdi Ara

Zowie FK1/FK2 vs SS Rival vs SS Sensei RAW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CS GO oynamak için alıyorum, amazon üzerinden alınacak. Düşük dpi ve hassasiyette oynamaya başladım ve kaliteli bir mouse arıyorum. Aslında g100s vardı ve kötüydü diyemem ama pek rahat edemedim, zaten çift tıklamaya başladı sonra da geberdi mouse.

SS Rival almamak için sebep yok, fiyatı gayet iyi ama yandaki kauçuk kalkıyormuş herhalde.
    SS Sensei hangi tür ele uygun fikrim yok, bir de lazer kötüdür diye bir geyik var ortalıkta o yüzden kararsızım ama pro oyuncular kullanıyor.
    Zowie hakkında görüş bekliyorum, fiyatı daha fazla ama kesinlikle daha üstün diyorsanız neden olmasın.

• Öncelikle tutuş şeklin nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Öncelikle tutuş şeklin nedir?

Claw grip.
    Ayrıca g100s kullandım hem tutuş olarak rahat edemedim hem de hafif geldi.
    Farklı tavsiyeleriniz varsa alabilirim.
  • i_lenker kullanıcısına yanıt
    Go için alacaksan optik sesnsörlü bir fare almanı tavsiye. Gelmiş geçmiş en iyi fps farelerinden ayrıca claw tutuş şekline de uygun Zowie fk1 almanı öneririm.

• G100s ile rahat edemediysen fk1 ile hic edemezsin, ikisinide kullandım.

• k@llone kullanıcısına yanıt
    Sanırım ağırlıkları çok yakın ama fk1 çok daha dengeli görünüyor o yüzden sorun çıkmaz diye düşündüm.
    http://cdn.overclock.net/c/c8/c8b4212e_pHAaiP0.jpeg

Siz neyde karar kıldınız? Claw grip mi tutuşunuz?
  • Claw finger arası benim. En son g303 denedim ama yine g100s döndüm Denemedigim bide roccat military kaldı. Ondan sonra g100s dışında mouse almiyacam

• Rivali zaten kafadan ele palm grip, sensei zaten laser onuda ele.

• G402

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g303 aldım arkadaşlar.
    g100s ile düşük hassasiyette oynamıyordum, bozulduktan sonra idare etmesi için logitech m105 gibi çok dandik bir fare aldım dpi ve hassasiyeti düşürdüm ve onunla bile çok iyi oynadım bu yüzden m105 gibi hafif ve küçük fareden yana tercihimi kullandım.
    g100s'e benziyor ama hissiyatları bayağı farklı, en önemlisi daha kaliteli, en azından öyle duruyor.
  • Eline uyduysa çok iyi tercih

• G303 nasıldır şekli çok acayip görünüyor kurbağa gibi :D, kullanımı nasıldır ufak bir inceleme yapsan iyi olurdu.
  • Hayırlı olsun

• Ufak bir inceleme yapayım.
    Mouseun şekli garip, baş parmağımı kavisin başladığı yerde tutuyorum ve sanki farede daha çok kontrol sahibi gibi hissediyorum diyebilirim. Yine yüzük ve serçe parmak kavisin ilerisinde yani düz kısımda kalıyor ve destek alıyor. Claw ve fingertip arasında gittiğim için herhangi bir sıkıntı yaşamadım tutuşta.
    Tekerleği bana oldukça dirençli geldi, oyunlarda büyük ihtimal faydalı olacaktır fakat webde gezinirken bayağı çevireceksiniz o tekeri.
    Kablosu gayet klas ve yeterince uzun.
    Dpi butonu var ve 5 farklı dpi profili oluşturabiliyorsunuz, 200-12000 dpi arası ve 50'şer artırma seçeneğiniz var. 1000 hz raporlama hızı da mevcut.
    Logitech yazılımı var, yaptığınız ayarlar mouseun kendi hafızasıda da kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_lenker -- 29 Ağustos 2015; 19:14:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_lenker

Ufak bir inceleme yapayım.
    Mouseun şekli garip, baş parmağımı kavisin başladığı yerde tutuyorum ve sanki farede daha çok kontrol sahibi gibi hissediyorum diyebilirim. Yine yüzük ve serçe parmak kavisin ilerisinde yani düz kısımda kalıyor ve destek alıyor. Claw ve fingertip arasında gittiğim için herhangi bir sıkıntı yaşamadım tutuşta.
    Tekerleği bana oldukça dirençli geldi, oyunlarda büyük ihtimal faydalı olacaktır fakat webde gezinirken bayağı çevireceksiniz o tekeri.
    Kablosu gayet klas ve yeterince uzun.
    Dpi butonu var ve 5 farklı dpi profili oluşturabiliyorsunuz, 200-12000 dpi arası ve 50'şer artırma seçeneğiniz var. 1000 hz raporlama hızı da mevcut.
    Logitech yazılımı var, yaptığınız ayarlar mouseun kendi hafızasıda da kalıyor.

Çok pahalı ama

• hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    En ucuzu buydu, 39 dolar :)
    50 dolarlık Gift card aldım 10 dolar hediye etti, 30 dolara almış oldum işte. 20 dolar kaldı; ona da ss rival, g402 gibi fareler 30 dolara düşerse alırım.
  • RİVAL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.