Şimdi Ara

[SATILDI] Zotac RTX 4090 amp extreme 24gb 57K (takasa açık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Zotac RTX 4090 amp extreme 24gb 57K (takasa açık)

Kendime ekim 2022 de aldıgım şahsi kartımdır.. sadece OYUN amaçlı kullanılmıştır.. Garantisi 2+3 şeklinde uzatıldı ,, Firma bana bunun 4 yıl uygulanabildiğini söylemişti yani 2026 ekim e kadar garantilidir... fiyat 57.000₺

TAKAS .. Makul ve Mantıklı olmak kaydıyla ROG ALLY /// RTX 4070 / Super - 4070TI /SUPER varyantları üzerinden yapılacaktır.. Diğer ürünleri teklif etmeyin kendi ürün fiyatınızı yüksek benimkini düşük hesap etmeyin.. sonuçta piyasa bellidir..

[SATILDI] Zotac RTX 4090 amp extreme 24gb   57K (takasa açık)

[SATILDI] Zotac RTX 4090 amp extreme 24gb   57K (takasa açık)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Ocak 2026 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bu 4 yıl kullanabilme olayını söyleyen resmi distribütörü Endeks bilişim mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nevfel kullanıcısına yanıt

DFS bilgisayardan aldım .. aldıgım gibi sitesine register yaptım .. yanlış hatırlamıyorsam kutu üzerinde 2+3 year warranty ibaresi vardı.. kutu dükkanda pazartesi tekrar bakayım... zotac a ticket attım ürün garanti bitiş tarihini sordum heralde dönerler...

• EcZaNeT kullanıcısına yanıt
    Zotac'ın sağladığı ekstra 3 yıl garantiden bahsediyorsanız onun için kartı zotaca göndermek gerekiyor. Bununda gidiş geliş masrafları kart sahibine ait ve dönüşte gümrüğe takılmasını da katınca bir kart parası daha harcamanız gerekiyor:)

Velhasıl eğer resmi distribütörü Endeks böyle ek bir garanti vermiyorsa o zaman kartınız 2 yıl garantili.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nevfel kullanıcısına yanıt

Dfs bilgisayar 4 yil garantili oldugunu soylemisti neyse onlara sormak lazim bende emin degilim zotac la onlar arasinda bir protokol olabilir..

Edit.. DFS ile konuştum ürünü kendileri ithal etmiş..Arıza durumunda kargo bedeli karşılamak koşulu kendileri gönderip geri alabiliceklerini söylediler garantiden gidip gelince gümrüğe takılmaz dediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 25 Mart 2024; 11:45:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı satışlar hocam Güzel kart daha önce rtx 4080 kullandım aynı kartın şu an rog 4090 var ama yine gözüm bu kartta

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.