Şimdi Ara

<<<Zotac GTX 770 AMP 2GB Kullanıcı İncelemesi>>> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
6.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sana baştan 4 gb modelini al demiştim ama :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

@fearfox
    sana baştan 4 gb modelini al demiştim ama :):)

Olsun hocam bir şey kaybetmiş sayılmam.. En azından Zotac AMP Test etmiş oldum böylece. Bir aksilik olmaz ise hafta sonuna almış olurum.
  • Hayırlı olsun dicem ama windiforce ile değişicek sanırım bende windiforce 4 gb almanızı tavsiye ederim. Testleriniz güzel devamını windiforcede görücez artık işlemciyi hiç kafanıza takmayın 4.0 da bile kullansanız hiç bir oyunda sorun yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Hayırlı olsun dicem ama windiforce ile değişicek sanırım bende windiforce 4 gb almanızı tavsiye ederim. Testleriniz güzel devamını windiforcede görücez artık işlemciyi hiç kafanıza takmayın 4.0 da bile kullansanız hiç bir oyunda sorun yapmaz.

Devamı orda gelicek mecburen kartı. Bugün iade ettim. Şimdi Gigabyte alma zamanı. Fakat MSI GTX 770 Lightning 4GB modelini biraz araştırıyorum piyasaya nezaman geleceği konusunda. Yakın bir zamanda gelirse hiç acele etmiyeceğim MSI alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeaRFoX

quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Hayırlı olsun dicem ama windiforce ile değişicek sanırım bende windiforce 4 gb almanızı tavsiye ederim. Testleriniz güzel devamını windiforcede görücez artık işlemciyi hiç kafanıza takmayın 4.0 da bile kullansanız hiç bir oyunda sorun yapmaz.

Devamı orda gelicek mecburen kartı. Bugün iade ettim. Şimdi Gigabyte alma zamanı. Fakat MSI GTX 770 Lightning 4GB modelini biraz araştırıyorum piyasaya nezaman geleceği konusunda. Yakın bir zamanda gelirse hiç acele etmiyeceğim MSI alıcam

Hocam lightnıng 770 2 gb 1 ya da 2 tane gelecek 4 gb bu modele çıkacağını sanmıyorum açıkcası 2 gb modelinin gelmesi bile yaklaşık 1 ay sürecek(2 gb lık modelinden sipariş vermiştim ama bu cevapları alınca vazgeçmek zorunda kaldım.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• para varsa 780 al noktayı koy.
  • bende daha bugün aldım 770 amp bana sorarsan 4gb sadece crysis 3 için şuan geçerli ha geleceğe dönük böle abartı oyunlar cıkarmı bilmem ancak bende senin gibi 100-150 tl verip windforce3x 4gb modelini alıcaktım ama sonradan vazgeçtim neden diceksen her oyunda minimum 4-5 fps fark atıyor o bile benim için fazla değer ısınma oranı ise +4 derece gigabyteten fark olarak ben olsam senin yerinde deiştirmem senin elindeki işlemci var bendede 8150 ben bugun alırken titan alıcaktım sadece kart alıp işimi bitiricektim ama 770 amp yeterde artar ve işlemci cok fark ediyor kendim i5 4670k aldım anakartta z87-deluxe aldım daha test etme şansım olmadı takamadım ürünleri ona göre bilgi veririm sana:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr4nzy

bende daha bugün aldım 770 amp bana sorarsan 4gb sadece crysis 3 için şuan geçerli ha geleceğe dönük böle abartı oyunlar cıkarmı bilmem ancak bende senin gibi 100-150 tl verip windforce3x 4gb modelini alıcaktım ama sonradan vazgeçtim neden diceksen her oyunda minimum 4-5 fps fark atıyor o bile benim için fazla değer ısınma oranı ise +4 derece gigabyteten fark olarak ben olsam senin yerinde deiştirmem senin elindeki işlemci var bendede 8150 ben bugun alırken titan alıcaktım sadece kart alıp işimi bitiricektim ama 770 amp yeterde artar ve işlemci cok fark ediyor kendim i5 4670k aldım anakartta z87-deluxe aldım daha test etme şansım olmadı takamadım ürünleri ona göre bilgi veririm sana:)

Şuanda işlemciyi değiştirdim. 4770K kullanıyorum. Ekran kartı konusudna bir çok düşünce var. Büyün kafamdaki kartların eksisini artısını hesaplıyorum.

• İyi kart.
  • Ben günlerce araştırdım kafan rahat olsun amp daha iyi gigabytan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr4nzy

Ben günlerce araştırdım kafan rahat olsun amp daha iyi gigabytan

MSI GTX770 Lightning En iyisi
  • MSI GTX770 Lightning Modeli alımını gerçekleştirdim. Bakalım yarın elime geçsin. Testlere başlayacağım. Performans olarak Zotac GTX 770 AMP`den daha nekadar getirisi olacak.
  • ben gigabyttan daha iyi dedim lighting testlerine hiç bakmadım bilmiyorum şimdi bakayım onada.
  • @FeaRFoX

İncelemeniz için Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

@FeaRFoX

Önemli değil. MSI GTX770 Lightning 2GB Yarın gelir. Onuda inceleyeceğim. Bakalım Performans ve O.C potansiyeli nasıl
  • Süper bi ekran kartı fiyati biraz ucuz olasydı alırdım biraz pahalı fiyat ama değer...
  • harika bir kart mutlaka önerrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeaRFoX

quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

@FeaRFoX

Önemli değil. MSI GTX770 Lightning 2GB Yarın gelir. Onuda inceleyeceğim. Bakalım Performans ve O.C potansiyeli nasıl

Lightining'nerden aldınız vatan stoklarında göremedim ben.
  • X-Special Hocam Fiyatı iyi sayılır. Çok pahalı değil. 1250 TL

XmysticX Hocam Sağol.

BeranSetaou Kardeşim. Vatan`dan almadım. İnventus`dan aldım.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5923
  • Öylede herkesin bir bütçesi var...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.