Şimdi Ara

Zotac 8800GT Amp Edition Fiyat Artişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlar ve düşünceler nedir arkadaşlar ?

• Fiyatı mı artmış ki ? Ne kadar dan kaça çıkmış
  • Fiyatımı artmış? Novada hala 285$+kdv. O artış doların artışından olmasın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: apollonx

Fiyatımı artmış? Novada hala 285$+kdv. O artış doların artışından olmasın?

Novada artık 295USD+KDV sanırım.. Ben aldım 285 den ama daha çlıştırmak nasip olmadı anakart bekliyoruz...
  • Ben fiyat için yüksek diyemem ... Başlık açmışınız bari bikaç tane link verseydinizde , tezinizi destekleseydi 400 YTL civarı zaten kartın fiyatı...
  • ne alakanerde
  • Exa'dan 275+KDV'ye aldım 2 hafta önce..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absolute -- 14 Şubat 2008; 9:32:04 >
  • tamam da arkadaş bugün için söylemiş 1 yada 2 hafta öncesini kastetmemiş...
    benimde dikkatimi çekti novada fiyat artışı var...
    sebeb ne acaba...
  • talep fazlaysa satıcılar nasıl olsa satarız diye bazen 10$ kadar bindiriyolar stoklar 8800 gt ile dolunca fiyat düşücekdir asıl bu nova gibi kazıkcı firmalara papuç bırakmamak lazım kimse almasa fiyatı şişiremezler
  • eksen bilgisayardan 5 gün önce 397 ytl e aldım tabi peşin
  • 1000 küsür mesaj yazmişsiniz DONANIMHABER üyesiniz.Dahili Bileşenler kategorisinde aşagidan kücük bir sayfa açiliyor.

Nova Bilgisayarda 285$+Kdv olan anakart 295$ olmuştur.Saten SanalMarketim vs. yerler 300$ ve 300$ üstü satmaktadir.
  • Arkadaşlar fiyat artışı doğrudur. hepsiburada.comdan 310.00 USD + KDV olarak almıştım, şimdi kontrol ettim 315,00 USD + KDV olmuş fiyat
  • Mükemmel bir kart
  • PALIT 8800GT HDMI Sonic

279,99
  • bence hakkını verio o kadar para verilir
  • Hakkını vermiyor, Palit 1 GB varken.
  • ben 2 hafta önce aldım....hakkını çatır çatır alıyorum...o alamayanların sorunu tuğer dostum
    ayrıyeten 20gigasıda çıksa palite yıllardır uyuzum almam tipini beğenmiyorum
    10lira 20lira muhabbeti yapan arkadaşlar oluyo forumda deniyorki biraz daha az para veririm palit alir oc yaparım diyolar..
    yapmam kardeşim öyle bişey...kucak dolusu para veriliyor kart dediğin karta benzeyecek azcık
    quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Hakkını vermiyor, Palit 1 GB varken.
  • buarada izmirde şuanda bibilgisayarcı dostumda stokta yalnızca bir adet var bu karttan 285+kdvdir fiyatıda isteyen ulaşsın...
  • quote:

ben 2 hafta önce aldım....hakkını çatır çatır alıyorum...o alamayanların sorunu tuğer dostum

Ne oldu birden hocam? Zamanında, malûm sorun en çok bilinirken de "GTS 320'nin hakkını alıyorum" diyenler vardı, hatırlatırım.

1 GB GT varken AMP'ı, hele ki bu fiyatla, almanın çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Aslında, GT 512'nin alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Öneri yaptığım kişileri buna göre yönlendireceğim. AMP sahipleri kusura bakmaz umarım.
  • ineceğine artıyor ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.