Şimdi Ara

Zotac 8800GT Amp Edition Fiyat Artişi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • birden değil Tuğer dostum..senin görüşlerine ve önerilerine saygım sonsuz..
    Ama bazı şeyler tecrübeye paralel gelişiyor..Birde Ben görsel kaygıları olan bir insanım..Sırf bu yüzden kart alırken 3870Iceq ile 8800 arasında pinekledim 2-3 gün kadar...
    Ayriyeten geçmişteki tecrübelerimlede paliti beğenmem..günümüzde iyi bir çıkış yakalamış olsalarda busefer o görsel kaygılar devreye giriyor ve malesef ihtimallerim arasında bile yerini alamıyor bu kart ben ve benim gibilerde..
    ha çıkar mesela leadtek'in veya xfx'in 1lik performanslı kartları alternatif olabilir işte ozaman bunlar seninlede gözlemlediğimiz o bellek yönetimi dalgasına..ama gel gelelim başlı başına ben şahsen amp'yle asla kıyaslayamıyorum bu palitleri...
    dediğim gibi tecrübeye sabit....belkide önyargı demek daha doğru günümüzdeki hali için...

quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer
    Ne oldu birden hocam? Zamanında, malûm sorun en çok bilinirken de "GTS 320'nin hakkını alıyorum" diyenler vardı, hatırlatırım.

1 GB GT varken AMP'ı, hele ki bu fiyatla, almanın çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Aslında, GT 512'nin alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Öneri yaptığım kişileri buna göre yönlendireceğim. AMP sahipleri kusura bakmaz umarım.
  • @Technics

Anladım hocam

Kartın tipini, markasını vs. çok fazla sallamadığım için, görüşleriniz hakkında yorumum olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 14 Şubat 2008; 15:19:49 >
  • amp olduğuna eminmisin...çok iyi fiyat... nerde
    quote:

Orjinalden alıntı: p@l@

İZMİRDE dün 270$A gördüm.ZOTAC AMP!

• quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

@Technics

Anladım hocam

Kartın tipini, markasını vs. çok fazla sallamadığım için, görüşleriniz hakkında yorumum olamaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.