Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
62
Favori
456.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet211980

arkadaşlar istanbul plaka 2009 model 1.2 team aracıma dün 502tl zorunlu trafik sigortası yaptırmak zorunda kaldım.59 plakalı bir arkadaşım 276 öderken istanbul plakanın 502 ödemesi hiçde adil değil devlet kendi eliyle insaları sahtekarlığa itiyor.aracımı bir daha sattığımda kesinlikle istanbul plakalı araç almam,yalan beyanla başka bir ilde ikamet gösterip plakamı değiştiricem
    kasko yaptırmak için fiyat istedim ama en düşük kasko değeri 2220 tl dediler.haliyle yaptırmadım,yaptırmamda,istanbulda araç ne kadar zorunluluk gibi görünsede devlet eliyle oluşturulmuş masraf dükkanın adresi konumunda,yakıtı ayrı vergisi ayrı,kaskosu ayrı,ne diyelim anlaşılan araç memur kalemi değil en yakın sürede kurtulmak lazım.

aynı model, aynı araç, aynı plaka trafik 245TL (sompo japan), kasko 575 TL (allianz hyundai)
    ehliyet 15 yaşında, ceza puanım sıfır, araç her yıl hasarsızlık indirimli, bir de meslek indirimi var bu hesabın içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilozof -- 26 Mayıs 2013; 0:16:49 >

• mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: il eri

quote:

arkadaşlar istanbul plaka 2009 model 1.2 team aracıma dün 502tl zorunlu trafik sigortası yaptırmak zorunda kaldım.59 plakalı bir arkadaşım 276 öderken istanbul plakanın 502 ödemesi hiçde adil değil devlet kendi eliyle insaları sahtekarlığa itiyor.aracımı bir daha sattığımda kesinlikle istanbul plakalı araç almam,yalan beyanla başka bir ilde ikamet gösterip plakamı değiştiricem
    kasko yaptırmak için fiyat istedim ama en düşük kasko değeri 2220 tl dediler.haliyle yaptırmadım,yaptırmamda,istanbulda araç ne kadar zorunluluk gibi görünsede devlet eliyle oluşturulmuş masraf dükkanın adresi konumunda,yakıtı ayrı vergisi ayrı,kaskosu ayrı,ne diyelim anlaşılan araç memur kalemi değil en yakın sürede kurtulmak lazım.

aynı model, aynı araç, aynı plaka trafik 245TL (sompo japan), kasko 575 TL (allianz hyundai)
    ehliyet 15 yaşında, ceza puanım sıfır, araç her yıl hasarsızlık indirimli, bir de meslek indirimi var bu hesabın içinde

Yalan beyanda bulunamazsiniz noterdeki bilgi nufus dairesinin sisteminden otomatik geliyor...ya araci kucuk illereden satin alacaksiniz ve alirken notee plaka degismeyecek diyeceksiniz yada ikametinizi kucuk bir ile tasiyip satisi oyle alacaksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ablamın 2006 model Opel Corsanın biten sigortasını, güneş sigortadan 225 TL ye yenilettim. Araç, 07 plaka.

• Sigorta şirketlerini toplu protesto edelim. Zorunlu sigorta olduğu için halkı sömürüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: il eri

quote:

sevgili kardeşim ehliyetiniz biraz eski imiş ama bundan önceki aracım babamın üstüneydi(40 yıldan eskidir ehliyeti) ama 3 yıl önce 300 küsür tl zorunlu trafik sigortası ödemiştik,anladığım kadarıyla bilindik sigortaları kullanıyor olmak ciddi fark yaratıyor.seneye sigorta yaptırırken sizin sigorta şirketini mutlaka arıyıcam(aklımdasınız!),sanırım birazda sigortanın kapsamı fiyata etki ediyor.
    bu arada yeni araç alırsam üsülsüzlük yapıcam derken; istanbulda oturduğum halde başka ilden gelmiş plakası değişmemiş araç almaktan bahsetmeye çalışmıştım,başka türlüsünü düşünmem bile...

• bilindik sigorta konusunda haklısınız, çok şükür yaşamadık ama olası bir kazada sigortam karşı tarafa, haliyle bana sorun çıkarabilir. %20 hasarsızlık indirimi olmasa benim de trafik sigortası 300 TL çıkacaktı muhtemelen. bu yıl kasko sistemi değiştiğinde kendimce şöyle düşünmüştüm. "600 TL civarını geçerse yaptırmam" Anadolu 480 TL teklif verdi ama Hyundai yetkili servisinde mini onarım işlerinin kolaylığından bahsedince 100 TL fazla ödeyip Allianz Hyundai yi tercih ettim.
  • Güneş Sigorta, Ergo, Axa ve Anadolu'nun yarı fiyatına kapsamlı bir kasko yapıyor.
  • Dün fiyat aldım. Araç 19 plaka, yaşadığım yer Sakarya. İmzamdaki araca, 168 ile 179 TL arası fiyat teklifi aldım. En uygun teklifi Grupama verdi...
  • kasko ve sigorta için fiyat teklifi almak istiyorum forumda kasko sigorta işiyle uğraşan varsa bana özel mesaj yazsın irtibat kursun lütfen
  • 2012 Auris 1.33 benzinli almak istiyorum trafik sigortası fiyatı ne civardadır acaba bilen var mı?
  • Arkadaşlar tekirdağ plaka 99 golf aracımın sigortası dün itibari ile bitti.Akşam haberlerdede sigorta şirketlerinin artık bağımsız alt limit belirleyerek fiyat teklifi sunabileceklerini duydum.Şimdi bir kaç gün beklesemmi indirim vs olurmu bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

kasko ve sigorta için fiyat teklifi almak istiyorum forumda kasko sigorta işiyle uğraşan varsa bana özel mesaj yazsın irtibat kursun lütfen

henüz yaptırmadıysanız fiyat çalışabiliriz
    saygılarımla
  • ist. allianz 350 tl fiyat.
  • suana Kadar bize o sekilde gelen bir şey yok
    poliçenizi zamanında yeniletmez iseniz aylık %5 gibi bir cezaya maruz kalırsınız

tc plak ve belge seri no gönderirseniz bakalım
    saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: desing

Arkadaşlar tekirdağ plaka 99 golf aracımın sigortası dün itibari ile bitti.Akşam haberlerdede sigorta şirketlerinin artık bağımsız alt limit belirleyerek fiyat teklifi sunabileceklerini duydum.Şimdi bir kaç gün beklesemmi indirim vs olurmu bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

suana Kadar bize o sekilde gelen bir şey yok
    poliçenizi zamanında yeniletmez iseniz aylık %5 gibi bir cezaya maruz kalırsınız

tc plak ve belge seri no gönderirseniz bakalım
    saygılarımla
  • 34 plaka 2012 fiesta . Urfa da 260 liraya yaptırdım
  • hayırlı olsun
  • Aracım 19 plaka Sakarya'da oturuyorum. İmzamdaki araca sigortayı 10 Haziranda 168 TL'ye yaptırdım. Fiyat olarak 210 TL'ye kadar istediler.
  • Arkadaşlar,

Dün bir bayi ile sıfır araç için konuştum. 860TL araç tescil işlemleri için dedi. Bunu içinde trafik tescil sigortası var mı yoksa sadece aracı parası mı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.