Şimdi Ara

Zor mu olur sınav ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ya bilemiyorum ama dediğimin hala arkasındayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Towns

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Geçen yıl sistem değişti diye öüne gelen sınava girdi,, onun da etkisi fazladır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mf için konuşacak olursam, fenin her zamanki gibi kolay olacağını fakat matematikte zorlayacaklarını düşünüyorum. Geçen sene ilk sınavdı diye yeni nesil soru üreten çok yayın yoktu piyasada. Şuan durum böyle değil. Aşırı yüksek netler gelebilir. Bu yüzden matematikten zorlarlar sanırım.

• Sınavın zor olması olumsuz bir şeymiş gibi geliyor ama gerçekten çalışanın yararına olur.Geçen sene ÖSYM çok çalışanla çalışan arasındaki farkı ortaya koyamadı Bence.Bu sene bu kadar yığılmaya müsaade etmemeleri gerçekten güzel olur.Sonuçta zor olsa bile herkese zor olacak.
  • TYT'de puanın korunma durumu olduğu için TYT kısmında geçen seneki zorlukta geleceğini düşünüyorum. Çünkü zorluğa göre geçen seneki puanını kullananlar avantajlı duruma da dezavantajli duruma da düşebilir. AYT'de ise geçen seneki ortalamalar belli zorlarsa da bir tık zorlar gibime geliyor. Ama büyük ihtimal konuyu kavrayan insanın soruları çok rahat yapabileceği bir sınav olur

• Bence tyt 2019 tyt gibi gelecek. Ayt ise bütün spekülasyonlara rağmen 2019 ayt gibi olur diyorum.Zoruna kolayına sen karar ver hocam

• Geçen sene 90 tyt 60 ayt ye 20k gelmiş. Bence gayet makul netler bu sıralama için. Yani ne kolay bir sınavmış ne de zor, sıralamalar da yerli yerinde yapılan netlere göre. Hal böyleyken durduk yere kazık sınav yapılması için bir neden yok. Yeni kitaplar çıktı, herkes çok çalışıyor muhabbeti forumun tee 2014 de 2015 de açılmış konularında bile olduğundan ciddiye almaya gerek yok.

• Son yıllarda ayarlamaya çalıştıkları zorlukta olur. Yüksek net hedefleyenler için zor ; baraj hedefleyenler içinse kolay. Örneğin matematik dersinde 20 soruyu olabildiğine kolay, 10 soruyu orta, 10 soruyu ise zor sorarlarsa böyle bir sonuç çıkar. Hedefi 5 net olan birisi rahatça yapabilirken 39 net olanlar arasında eleyicilik söz konusu olur ki olmalı da.

• Ayt töder gibi basit olacakmış gibi bir hissiyat var içimde,2 faktör var
    geçen seneki net ortalamalarına rağmen bu sene zorlayıp daha düşük ortalama elde ederlerse cıngar çıkar gibi hele ki mevcut siyasi ortamda eğitim sistemi eleştirileri arasında
    yerleşemeyen her öğrenci ekonomik kayıp olarak görülebilir belli bir yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroicMovement

Artık ösymnin işi çok zor Acili, Apotemiyi eline alıyor bu çocuklar bu soruları çözmüş nasıl eleyebilirim diyor ama bu sene ayt matın ortalama edebiyat sosyalin daha zor olacağını düşünüyorum
    Bende sosyalin zor olucağını düşünüyorum

• Teogta da ayni muhabbet vardı gecen seneki gibi kolay olur mu vesaire..........
    Sonuç belli.

• HedefsizEleman H kullanıcısına yanıt
    Haklısın
    sen ne düşünüyorsun hocam?
  • Aynı düzey gelir

• kaptanyaziyor kullanıcısına yanıt
    Moruk yani ben yorum yapmayi pek sevmiyorum ama bu orijinal soru olayina katılmıyorum. Msudeki masali karekoklu soruda orijinal ama o soruya benzer piyasada 8 9 tane soru gosteririm. Yani bence asagi yukari ayni gelecek. Ama....
    Ayt adina geoda ve fende degisik seyler bekliyorum. Geoda vektorler kalkti ve buyuk ihtimalle analitik şov yapacak 2019 ayt. Bakalim gorelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Towns

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    sırat köprüsünü geçemeyenlerle yarışıyor herhalde ösym. sonumuz böyle olmaz inşallah bunedir yarabbi ?!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.