Şimdi Ara

ZoomX4 Kurulumu Lütfen yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sayın uzmanlar arkadaşın bilgisayarına format attım windows 98SE kurdum. zoomX4 modemin driverinı tanıttım fakat internet bağlantısını kuramadım elimde zoomX4 e ait hiç bir dökümanda yok. nası kuracam bu internet bağlantısını yardım edin lütfen...

• arkadaşım 1. soru usb mi lan mı kullandın onu söle
    ayrıca kullanıcı adı ve şifreni girdin mi öle driverı yüklemekle iş bitmez
  • işte kullanıcı adımı ve şifreyi girecem bölümü bilmiyorum.Emin değilim ama usb modem olsa gerek. ağ bağdaştırıcıları bölümünde gördü zoom USB network adaptor olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakero -- 12 Temmuz 2005, 13:15:32 >
  • tamam sorun çözzdüm esasen sorun yok internet explorerı aç ordan ares satırına bunuhttp://10.0.0.3 yaz sonra menüden startı seç orda pppoa gibi bişi war vede beyazla yazılmış onu tıkla gir bilgilerini sonra iş tamamlanınca çık write settings to flash de sora save changes write bi daha bas garantili olsun artık tamamdır başla adslin tadını çıkarmaya
  • o bölüme girmek istedim modemin şifresini sordu zoom4 ün hiç bir dökümanı olmadığı için elimde bende kullanıcı adını ve şifresini bilmiyorum. ilgine tşk
  • arkadaşım ulaştıysa pm attım bak ordan
  • Arkadaşım,
    Zoom 4x ile ilgili dokümanıhttp://www.zoom.com/techsupport/adsl/adsl_x4.shtml
    adresinde bulabilirsin. Ama modemin 5551 veya 5551A olduğunu modemin altına bakarak öğren ve manuelini indir. Port açmak içinwww.meretx.com adresinde gerekli bilgi var.
    Meret ;)
  • masa üstündeki zoom web consoleye bas çıkan yere
    kullanıcı adı=admin
    şifre = zoomadsl yaz ardından
    VPİ=8
    VCİ=35
    usarname=telekom tarafından verilen şifreyi yazın şifrenin sonunda @ttnet olacak
    password=sizin şifreniz
    service name=ttdsl
    Authentication=auto
    Automatic Reconnect=kutu işaretle ve savechange yap ardından
    write settings to flaşh and reboota bas.bağlantı kesilip tekrar gelecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.