Şimdi Ara

zoom firewall özellikleri hakkında bilgi sahibi ol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya aslinda eger zoom x4 u ethernet den kullanirsaniz zaten gelen packetler once modeme gelip size ugradigindan(direkt gelmedigin den)zaten sizin server port lariniza packet gelmez, gelemez.yani bilgisayarina ek bi sey kurmana gerek kalmaz.yukarida bi elemanin yazdigi gibi bi virtural server tanimliyarak ssh , www gibi hizmetleri kenidi bilgisayarinin uzerinden verebilirsin.
  • Heyy arkadaşlar ne oluyor burada lütfen seviyeli olun nedir bu küfür duellosu
  • arkadaşlar bildiğim kadarıyla bu forumda bir birinize email mesajı atarak küfretme özelliği var bunu kullanın. ben böyle yapıyorum küfürleştiğimiz arkadaşla paşa paşa, etrafı kirletmeden kapışıyoruz Yok daha iyi küfretmek tam deşarz sağlamak istiyorum derseniz açın ms messengeri voice chat yaparak birbirinize küfredin daha zevkli olur. zaten adslde var sizde saatlerce yapın bu işi...şaka bir yana ayıp yahu.
  • Küfürler silinmiştir.Arkadaşlar konuyu gerçekten tartışacak arkadaşlar post atsın aynı olay tekrar yaşanırsa 2 arkadaşında nickleri silinecektir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.