Şimdi Ara

Zombieland (2013) | İPTAL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
3.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • espirileri güzel güzelce devamını getirirler inş
  • Takip edilesi bir dizi olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmdeki karakterlerden sadece 2'sini isterdim, olgun olan kızı ve sawn-off'u olan adamı.
  • Ben kendi adıma bayağı beğendim TWD ile kıyaslamaya gerek yok. Aynı kulvarda değiller.
  • Çevremdeki çoğu kişi beğenmemiş. Zombiler gerçekçi değil dediler ama sonuçta komedi-zombi karışık. Zombileri Twd ile kıyaslanmaz. Bence güzel bir dizi devamını getirirler umarım
  • Oyunculara ısınamadım o yüzden yarısına gelmeden kapattım.
  • Zombieland‘de gerçek isminizi unutun, kendinizi ülkenizi temsil ettiğiniz birer milli oyuncu gibi hayal edin ve geldiğiniz yerlerin isimlerini alın. Bir evinizin olmadığı gibi bir aileniz de yok artık. Üstüne üstlük tüm bu zombileşmiş dünyada hayatta kalabilmek için unutmamanız gereken onlarca kuralınız var. Ama ne olursa olsun çok zor edindiğiniz arkadaşlarınızı ve daha da önemlisi eğlenmeyi unutmayın. Yoksa 5 milyar zombinin olduğu bu diyarda zaman nasıl geçerdi değil mi?

2009 yılında sinemalarda izlediğimiz Zombieland filmini diğer zombi yapımlarından ayıran iki önemli neden vardı. Birincisi; The Walking Dead‘de de gördüğümüz üzere tank kadar ağır zombiler yerine oldukça hareketli ve koşabilen zombilerin olmasıydı. İkincisi ise; milyonlarca ölüme rağmen bu dramatik konuyu bizlere espirili ve eğlenceli bir şekilde sunuyor oluşuydu. Şimdi ise “Amazon Studios” tarafından aynı adı taşıyan bir televizyon dizisi yapıldı ve yine oldukça eğlenceli! Filmle aynı yazarların elinden çıkması (Rhett Reese, Paul Wernick) ve sevdiğim orjinal komedi filmlerinden biri olan “Tucker and Dale vs Evil” ın yönetmeni Eli Craig‘den gelen dizide oyuncu kadrosu ise hiçbiryerden gözünüzün ısırmayacağı isimlerden oluşuyor. Filmle aynı rollere sahip ama farklı oyunculardan oluşan bu isimler ise: Sesi biraz daha kalın olsa Seth Rogen‘ın kopyası diyebileceğim Kirk Ward (Tallahassee), dizinin anlatıcı ağzı genç Tyler Ross (Columbus) ve onun aşkı güzeller güzeli Maiara Walsh (Wichita), son olarak da ağzı bozuk minik starımız Izabela Vidovic (Little Rock) den oluşuyor.

Yukarıda saydığım dörtlüden oluşan bu takımımız bir navigasyon sağlayıcısının verdiği destek ile sağ kalanları kurtarmaya ve gruplarına katmaya çalışarak yollarında ilerliyorlar. Ancak bu iyi niyetleri “Son Durak” filmlerinden çıkma ölümlerle karşılaşmalarından başka bir işe yarayacak gibi görünmüyor. İlk bakışta öz bir aile diye düşündüğümüz bu dörtlü aslında farklı eyaletlerden ve kişilerden oluşmasına rağmen bir aile olma yolunda ilerliyorlar. Bol bol kan ve ağır sözlerin edildiği Zombieland’de dramaya, kimin öldüğüne bakmadığımız ve herşeyin The Walking Dead’de ki kadar zor olmadığı dizide; bunların yerine eğlenceli bir 30 dakika geçirebileceğimiz bir komedi dizisi olarak sunuluyor. Haftanın en iyi zombi vuruşu ve bir numaralı kuralın “Kondisyon” olduğu Zombieland; bu vâatlerin hepsini oldukça karşılayacak gibi görünüyor.

Orjinal sahne ve espirilerle donatılmış Zombieland dizisini başlamadan önce filmi izlemenize gerek yok. Ama pilot bölümü izledikten sonra filme de bir gözatmanızı tavsiye ederim. Son olarak aşağıda ki trailer’a bakarak hemfikir olabilirsiniz. Ancak şu sıralar sıkıntı çeken komedi dizilerinin yanına Zombieland’i de eklemenizi tavsiye ederim. Umarım sürekliliği olmayan bir hikayeye sahip bu yapımı rafa kaldırmazlar.

• En azından sıkıcı değil , izlenebilir.
  • çok iyi olmasada izlenebilir nasıl devam edecek merak konusu
  • Fena değil. Zombi her türlü gidiyor ya.
  • az önce dizimagda ilk bölümü izledim.fena değil.izlemezseniz ölmezsiniz.ileriki bölümlerde daha da açılır diye düşünüyorum.
  • İzleyecektim ama burada ki yorumlara bakınca vazgeçtim bir kaç bölüm geçsin o zaman topluca bakarım..
  • Bi' daha ki bölümü izleyeceğimi zannetmiyorum.
  • filmini beğenmiştim, bozmak istemiyorum. benim için zombieland emma stone'un oynadığı film olarak kalacak.
  • Bu hafta yok mu? bulamadım ben
  • pek olmamış gibi, ilk bölümden izlenimim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 3 Mayıs 2013; 18:27:50 >
  • 2. bölüm niye çıkmıyo
  • Dizi ne oldu ya bölümleri çıkmamış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Dizi ne oldu ya bölümleri çıkmamış?

Twitter sayfasına göre 2. bölüm 2 gün sonra yayınlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Dizi ne oldu ya bölümleri çıkmamış?

Twitter sayfasına göre 2. bölüm 2 gün sonra yayınlanacak.

İlk bölüm çıkalı 1 ay oldu ben mi bulamıyorum yoksa hâlâ çıkmadı mı ve ya çıkacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.