Şimdi Ara

ZKARE.NET SAKIN HOST ALMAYIN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceden sitemin backup larını yaktılar,ve sitem 1 hafta kapalı kaldı.Karşılığında 2 adet host hediye edeceğiz dediler.Bir tanesini zorla aldım 2 gün boyunca mail atarak ve sonunda telefon açarak(20 ytl host telefon ücretim onu geçti).Diğeri için de uğraştım başarılı olamadım.O zamandan beri sitem günün yarısında kapalı bazen bir gün kapalı.Şu an yine kapalı.maile falan cevap veren yok(sanırım maillerimizide engellediiler).

SAKIN HAAAAAA

• delil sunarmısınız lütfen???

Forumda satış yasak olduğu için firma şikayetleride delil olmadan konu açmak yasak.

Bilginize,
  • www.aksarayestetik.com

www.karaburc.org

buda kendi siteleri bakın şuan hepsi kapalı

www.zkare.net
  • quote:

Orjinalden alıntı: dvfth

www.aksarayestetik.com

www.karaburc.org

buda kendi siteleri bakın şuan hepsi kapalı

www.zkare.net

Evet dediğiniz sitelere ulaşılamıyor kendi siteleride kapalı

Peki hiçmi bilgi vermiyorlar yani sorun neymiş vb.. kendi siteleride kapalı olduğu için benim düşüncem bir server sorunu yaşıyor olabilirler ama tabiki işin aslını firmadan başkası bilemez..

Umarım en kısa sürede bir çözüm bulurlar

Saygılarımla,

• ohooo milletin başına neler geliyor. böyle şeyler duydukça pahalı olsun ama sağlam olsun diyorum. bi de şarap gibi yıllanmış firmalarla çalışacaksın. zkare kaç yıllık bilmiyorum ama uzun süre çalışan hostun çok kullananı oluyor ve gerekli bilgi alabiliyorsun o zaman zarfında neler olmuş diye.
  • Hala kapalı,4 adet sitem var o hostta,o bir şey değil domain panelide açılmıyor,hostu başka yerden alıcam,yapamıyorum.Ne telefona cevap veriyorlar ne bir şey.Napacağız şimdi,bunlar kapatır giderlerse domain ne olacak.
  • Benimde zkare.net firmasında sitelerim vardı 2 tane hosting gitti battı galiba firma yada firma kapandı
  • 15 gün oldu hala yokklar,gitti canım site,biz bunları mahkemeye versek tazminat davası falan açsak kazanırmıyız acaba
  • zamanında incelemiştim almamışım iyiki
  • elinizde yedek falan yokmu?
  • bende zkare'den hosting almıstım ve sitem gitti. allahtan bende yedekler vardı. ilk baslarda 7/24 online msn destekleri vardı. hostingleride olldukca hızlıydı. ama bi süre sonra baktım aksamları site calısmıyor. 3-5 gun sonrada iiyice gitti. ne telefonları calısıo ne maillere cevap veriolar..
    Beş para etmez insanların beş para etmez hizmetleri işte.. allaha havale ediyorum. 3 kuruş bile vermiş olsam haram olsun. İnsan en azından bi açıklama yapar... bırak acıklamayı cvp bile vermiolar..ben coktan tasıdım hostingimi. %200 fiyat farkı olsada bilindik firmalarla calısmanın her zaman yararı vardır.
    geçmiş olsun kardeş

zkare.net

• Arkadaşlar öncelikl host almadan önce sanala POs ile alışveriş yapılabiliyormu buna dikkat edin. Eğer yapılabiliyorsa o kişi/firma bu işi ciddiye alıyor demektir.
  • Sanal POS'u varsa kostebek'in dedigi gibi kayıtlı bir firma demektir. Çünkü bankalar ticaret sicil gazetesi vb. belgeleri olmayan kısacası tescilli firma olmayan kuruluşlara sanal pos hizmeti vermiyor.

zkare deki soruna gelince; teknik sorunları her firma yaşayabilir. Önemli olan sorunu kısa sürede ve veri kaybı yaşanmadan çözebilmeleridir. Umarız en kısa zamanda düzeltebilirler.
  • sanalpos mu ?

Ya sanal pos almak o kadar da kolay değil en basit krite bu olmamalı 40 yıllık firma 10 yıldır aynı banka ile çalışıyor geçen gittik sanal pos için başvuru yapıcaz bin dereden su getirttiler yetmedi bir de geri götürttüler.
  • tabii ki kolay değil. Firmanın Sanal pos u kullanacağı sitenin özellikleri ve kullanım amacı da çok önemli.
  • benim de domain vardı ordan uzun süredir açılmıyor,siteleri de kapalı:S
  • ni.net.tr ile iletişime geçin. Zkareyi onlar devraldılar. Yardımcı olurlar

Saygılar.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.