Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
506
Favori
1.252.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ziraat ATM'sinin önünde metrelerce kuyruk olduğundan atm'den çekmektense direkt kartla ödemek daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 21 Mart 2018; 8:14:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Firsatlarla dolu Bankkart Combonuzu kullanmaya basladiniz.Son dort hanesi 7882 olan eski kartiniz kullanima kapatilmistir. B001

Ziraat bankası yine şaşırttı. Kart hiç kullanılmadığı halde bu mesajı attı. Adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 22 Mart 2018; 19:27:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyla alakasız ama hesapta 800 tl üstü olursa h.işletim ücreti alınmıyor değil mi?
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Hesap işletim ücreti ayrıntılar linkte yazıyor.
    https://www.ziraatbank.com.tr/tr/sss/kredi-mevduat-yatirimci-iliskileri/mevduat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipli jeton

quote:

Firsatlarla dolu Bankkart Combonuzu kullanmaya basladiniz.Son dort hanesi 7882 olan eski kartiniz kullanima kapatilmistir. B001

Ziraat bankası yine şaşırttı. Kart hiç kullanılmadığı halde bu mesajı attı. Adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar.

müşteri hizmetlerini ara, terso durum olmasın
  • Bu 100₺ kullanimi belirli yerlerde olacaksa, cok pratik degil.

Bir de bu 2.000₺ kullanimi sektor ayirmiyor degil mi? 2.000 ₺lik bir telefon alacagim, 100₺ yatinca da ivirini zivirini alirim diye hesapliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bu 100₺ kullanimi belirli yerlerde olacaksa, cok pratik degil.

Bir de bu 2.000₺ kullanimi sektor ayirmiyor degil mi? 2.000 ₺lik bir telefon alacagim, 100₺ yatinca da ivirini zivirini alirim diye hesapliyordum.

Sektör ayrımı yok çip parayı da anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsiniz ya da param hesabı açıp oraya yükleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Hesap işletim ücreti ayrıntılar linkte yazıyor.
    https://www.ziraatbank.com.tr/tr/sss/kredi-mevduat-yatirimci-iliskileri/mevduat

bunu biliyorum ben foruma sormuştum eğer almıyorlarsa sıkıntı yok. hesap benım 2 senedir açık ama bakiye yok koyunca topluca almasınlar diye sordum
  • Sanırım tüm bankalar kredi kartı ile bankamatikten vadesiz hesap bilgilerine de ulaşma izni veriyor. Ziraat bu durumu neden bir yenilikmiş gösteriyor? Garanti bonus ve paraf kredi kartlarımla vadesiz hesaplarım üzerinde işlem yapabiliyorum. 2000 li yıllarda iş bankası Maximum kart verdiğinde de bu özellik vardı. Buradaki amaç pos cihazı hem vadesiz hesaptaki hem de kredi kartındaki parayı çekebilsin olmuş. Gereksiz bir şey .

• şimdi fark ettim de iki gün önce gelmesi gereken ziraat maximum ekstresi mail tasarımı maximuma göre olmasına rağmen pdf dosyası combo kart'a göre düzenlenmiş, sanki geçen ay alışverişi combo kart ile yapmışım gibi görünüyor. yani hali hazırda kullandığımız ziraat maximumlar iptal mi oldu? gelen combo kartı mı kullanmak zorundayız?

edit: bugüne kadar kazanılmış maxipuanlar yerine comboliralar kelimesi yazıyor, tutar aynı tutar. sanki ezelden beri combo kartı kullanıyormuşuz gibi davranılmış. böyle bi amatörlük görmedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 22 Mart 2018; 21:44:38 >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Senin o sonradan bağlattığın hesaplar sadece atm'de gözükür. Pos cihazı ile sonradan bağlanan hesapları kullanamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 22 Mart 2018; 22:51:34 >
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    İki senedir hiç kullanılmadıysa pasif hesaptır. Geçmişe dönük ücret yansımaz.

• Arkadaşlar bu kartı kredi kartı özelliğiyle birlikte mi veriyorlar illa onsuz veriliyor mu

• Beledyeye 2000tl borcumuz var kresi kartıyla ödesek bu işlemden 100tl para gelir mi?

• arkadaşlar combo paraları hangi sitelerde kullanabiliyoruz
    migros carrefour yada diğer marketlerden alan oldumu
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Kredi kartın olması gerekiyor. Bu karta başvurursan kredi kartı da çıkartılır. Combo olsun kredi kartı olmasın olayı yok.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ters bi durum yok, işlemlere baktım. Zaten kartı aldığım gibi dolaba atmıştım, başkasının kullanmış olma ihtimali yok.

• ipli jeton kullanıcısına yanıt
    Biraz saçma olmuş, demek kartı teslim alınca eskisi iptal oluyor, aynısı bende de olmuştu, ben kartı iade ettiğim içindir sanıyordum. İki gün önce eşime de gelmişti, ertesi gün markete alışverişe gitti eski kartı vermiş ona da kart gecersiz demişler, ödemeyi yeni kartı vererek yapmış.
  • cmldrs kullanıcısına yanıt
    O zaman yeni kartı hiç almamak lazım

• arkadaşalar 2000tl harcamayı combo bankamatik kartı ile yapsak 100tl veriyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.