Şimdi Ara

ZİRAAT BANKSİ ZORBALİGİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu bankalar gun gectikce abartmaya basladilar ozellikle devlet bankalari olay su
    bu gun ziraat mobile giriyorum ve benden zorla ( evet zorla cunku baska secenek yok) verilerin korunmasi ile izin istiyor yoksa uygulamaya girmiyor.
    pazartesi ilk isim gidip hesabi kapatmak olacak lanet olasi bankadan sanki bana memleketi ciftciyi kurtariyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kullanmıyorsan kapat gitsin
  • cok aktif bir sekilde kullaniyorum aslinda ama bu davranislarindan sonra baslarim boyle ise baska bankami yok laleler ya

• Bu sabah atmde bana da soruldu. İptal diyip geçtim.

O değil de, şu vodafone arada bildirim gönderiyor telefona zank diye, "şu şu pakete şu kadara geçmek ister misiniz" falan diye. İki seçenek çıkıyor iptal ya da tamam şeklinde. Allah'tan şu zamana kadar hiç yanlışlıkla tamama basmadım fakat tamama bastığım durumda sonuç ne oluyor? Vodafone'un bahsettiği pakete geçiyor muyum yoksa onaylamak için ayrıyetten mesaj göndermem mi gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer durum başıma geldi.

Ben izin vermediğim için Burger King (tiklagelsin.com)benim hesabımı kapattı.

• Izin ver gec. Herkes her bilgine sahip zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: notguest

Izin ver gec. Herkes her bilgine sahip zaten
    cok haklisin sanki simdiye kadar izinmi vardi zaten kullaniyorlardi ancak mevzu su secenek yok ya onayliycaksin yada kullanma diyor bende kullanmiycam o yuzden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.