Şimdi Ara

Ziraat Bankkart Kurban Bayramı Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
4.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ziraat Bankkart Kurban Bayramı Kampanyası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ziraat posu kullanan neresi var ki

• benzinlikte kasadaki eleman istasyonda hangi pos olduğunu bilmiyor ki marketler daha da feci halde.

• Teşekkürler. Temmuz da ayın sektörü market gelirse iyi olur.

• Oran olarak günümüz kampanyalarına göre ii sayılır ama pos şartı işi bozuyor tabi.

POS öğrenme için her marketten sakız alıp kart ile ödemek lazım, tabi gün sonunda kulağınızda çınlama etkisi yapabilir bu işlemler Ziraat Bankkart Kurban Bayramı Kampanyası 

• Tyc olur mu

• 30 Haziran'da bitecek market kampanyasını neyse ki bitirmemişler.

• Market 100 bankkart lira kampanyasıyla birlikte combo olabilir.

• combo olursa haberleşelim arkadaşlar. Tarım koop marketleri ziraat kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 07ENGİNEER

Bu mesaj silindi.
    Mesajı silin lütfen. Deneyerek öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • shutterbug kullanıcısına yanıt
    😀 adamlar her yeri kapattırmadan rahat etmezler. Üstelik bilerek yapıyolar tüm bunları.Onun icin hep diyorum burada banka kampanyaları konuları acılmaması hep daha iyi olacaktır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam kasıtlı sormadım sanirim olumlu diyorsunuz o halde msji siliyorum aksine ben banka kampanyalarının uzun ömürlü olması adına dmden çok kez uyarıda bulunmuş biriyim yanlış algılanmasın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 22 Haziran 2022; 11:53:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • A101, Şok bildiğim kadarıyla Ziraat posu kullanıyor. Başka kullananlar hangileriydi?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

A101, ŞOK, Migros, Ankara gibi belli noktalarda olan Yunus Market.

Birçok lokal noktada ziraat posu var. Kasada sorarsanız gerektiğinde ziraat posundan çekiyor.

Migros ve A101'de bazı kasalarda ziraat posu yok veya çalışmıyor. Önceden sormanızda fayda var.

• yakınımda migros olmadığı için bilmiyorum, üye iş yeri ise olmaması için sebep yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 22 Haziran 2022; 13:25:41 >
  • 250 /20 de carrefour u saymadı, bugün migros deneyeceğim.

* migros olumlu, 40 verdi

**düzeltme: bugün carrefouru da saydı, 40 verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frizii -- 23 Haziran 2022; 13:45:49 >
  • Ankara'da Gimsa ve City Gross marketlerde Ziraat posu mevcut, kampanyalarda puan kazanımı oluyor. Ayrıca dün Deichmann internet mağazasından alışveriş yaptım, Kurban bayramı kampanyası kapsamında 20 TL puan hemen yattı.

• Bankart 100 kampanyasında ilk işlemi migrsota yaptım ortak pos olduğu için hemen yüklenmişti 20 lira bankart lira şimdi 250/40 iyi oran gibi geldi bana

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.