Şimdi Ara

Ziraat Bankkart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar elimde nakit belli bir meblağ var ben bunu nasıl Ziraat Bankkart'ın Banka Kart kısmına yüklerim . Atmden kartsız işlemden yapamadım . Acaba bankaya gidip hesabın ıban nosuna havale mi yapmam lazım ?

• hesaba değilde karta yüklemek istiyorsunuz sanırım. karta para yükle kısmından yükleyebilirsiniz. hesaba yüklemek içinde para yatır kısmından
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

hesaba değilde karta yüklemek istiyorsunuz sanırım. karta para yükle kısmından yükleyebilirsiniz. hesaba yüklemek içinde para yatır kısmından
    Merhabalar , evet asıl istediğim karta para yüklemek. Ama bugün ziraat atmsine gittim. Kartsız işlemler kısmında dediğiniz yoktu bulamadım. Kartlı işlemlerde ise karta para yükle kısmı yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smurfie

Merhabalar , evet asıl istediğim karta para yüklemek. Ama bugün ziraat atmsine gittim. Kartsız işlemler kısmında dediğiniz yoktu bulamadım. Kartlı işlemlerde ise karta para yükle kısmı yoktu.

Alıntıları Göster
    Kartlı işlemlerde oluyor o. Kartınız çipli olması lazım. İnternet şubeden de yükşenebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 21 Haziran 2018; 1:36:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.