Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lusage

Bugün Kart Kapatma taleplerimin 7. günü. Vakıfbank salı günü arayarak limit iptalini gerçekleştirdi. Ancak halen sistemde görünmüyor. YapıKredi ise halen iptali gerçekleştirmedi. Her iki kredi kartımın da son ödeme günü dündü. Bakalım bu işin sonu nereye varacak..

Alıntıları Göster
    Bugün itibariyle 222 TL masrafla 13.150 TL'lik kredimizi kullandık. Kredi Kartlarımıza EFT'ler yapıldı. Yarın Vakıfbank ve Yapıkredi ile görüşerek erken kapatma faiz iadelerini talep edeceğim.

• Yapılandırma yapılırken güncel borç bakiyesini sistemden görüp ona göremi kredi başvuru miktarı belirliyorlar? Yoksa 31.12 itibariyle mi borç bakiyesi baz alıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Yapılandırma yapılırken güncel borç bakiyesini sistemden görüp ona göremi kredi başvuru miktarı belirliyorlar? Yoksa 31.12 itibariyle mi borç bakiyesi baz alıyorlar?
    Kartın güncel borcu neyse o.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lusage kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bu erken kapatma faiz iadeleri sadece nakit avans çekimleri için mi istenebiliyor,
    yoksa normal kredi kartı kullanımı sonucu oluşan borçlarında da aynı şey geçerlimi?

Teşekkürler.
  • Ziraat Bankası Bursa İzmir Yolu Şubesi'ne gittim saat 11 gibi. 1 saat civarı bekledim, görevli geldi "burada krediler kısmında tek görevli benim, ya elimde 120 tane dosya var, sabahtan 5 kişi alabildim, başka da alamam, boşuna beklemeyin, daha fazla çalışanı olan bir şubeye gidin" dedi. Tabii ki hangi şubede daha çok çalışan olduğunu bilmiyordu.

Ziraat yerine Vakıfbank'a gitsem aynı şartlar geçerli mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuru şartları arasında kredi için başvurulacak bankada kredi kartın olması şartı var mı?yani ziraat kredi kartım yoksa ziraat bankasına başvuramıyor muyum veya vakıfbank'a?
    Yapı kredi erken kapama indirimi sadece hocam taksitli nakit avans da var onu da. Kapatırken yapıyor, başka indirim var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulvi1976 kullanıcısına yanıt
    Ziraate başvurabilirsiniz ancak vakıf ve halk kendi müşterilerine kredi veriyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulvi1976

Başvuru şartları arasında kredi için başvurulacak bankada kredi kartın olması şartı var mı?yani ziraat kredi kartım yoksa ziraat bankasına başvuramıyor muyum veya vakıfbank'a?
    ziraat için oyle bi şart yok hocam geçen hafta yapılandırdım ziraatte kartım yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcnern

Merhabalar,

Bu erken kapatma faiz iadeleri sadece nakit avans çekimleri için mi istenebiliyor,
    yoksa normal kredi kartı kullanımı sonucu oluşan borçlarında da aynı şey geçerlimi?

Teşekkürler.
    Evet sadece Nakit Avans çekimleri için. Benim kartın tamamı taksitli nakit avans.
    Bu masrafın içinde eft hariç hangileri var peki sigorta konusunda nasıl bir yol izlediniz biraz bilgi verebilir misiniz beklemede olanlar için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist19

Yapı kredi erken kapama indirimi sadece hocam taksitli nakit avans da var onu da. Kapatırken yapıyor, başka indirim var mı
    Benim bildiğim kadarıyla başka indirim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Bu masrafın içinde eft hariç hangileri var peki sigorta konusunda nasıl bir yol izlediniz biraz bilgi verebilir misiniz beklemede olanlar için..
    Masraflar dahil olmak üzere 13.150 TL kredi çekildi. 18 Ay Vade. Aylık 825 TL geri ödemeli. Toplam 14.796 TL
    3.739 TL Vakıfbank'a EFT yapıldı.
    9.200 TL YapıKredi'ye EFT yapıldı.

EFT'ler sonrasında masraflar için 211 TL kaldı.

2 Adet "Otomatik Ödeme Talimatı" verildi.
    Sadece "Hayat Sigortası" yapıldı. 41,80 TL
    Kredi Tahsis Ücreti alındı. 69,04 TL

Kalan 106,16 TL ise EFT masrafı olması gerek.

Kredi masraflara yetmediğinden ekstra olarak 11 TL fazladan para verdim.

Ayrıca 1.800 TL limitli Kredi Kartı verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lusage -- 28 Ocak 2019; 14:9:14 >
  • Az önce ziraat bankası yetkilisi aradı 3 adet kredi kartım kapanmış işlemleri yapmam için yarın 9 da bekliyor.
    1 adet otomatik fatura talimatı ve 150tl para yatırmamı söyledi hesabıma. Ziraat bankasına hesabım açılmış. Ordan kendılerı işlem ücreti olarak çekecekler 150tl yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 28 Ocak 2019; 14:31:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gün ne zaman acaba bu kampanyanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu konuda geçen haftada yazmıştım , son 6 ayda yasal takibe düştüyseniz kredi çıkmıyordu.

Perşembe günü ziraatten aradılar bana kolaylık sağladıklarını başvuru yapabildiklerini belirttiler ve bizden haber bekleyin dediler.

cuma günü aradılar kredinin onaylandığını belirttiler. Gidin kartları kapatın dediler. Masraf olarakta 2 tane otomatik ödeme talimatı ve 1 adet ucuz sigorta yapacağını belirtti. Başka masraftan da söz etmediler.
    kartlarımı kapatmak için başvurdum akbank işi uzattı.. Şimdi onları bekliyorum, ardından bankaya gidip krediyi kullanacağım.

bakalım son durumda ne kadar masraf çıkacak.. eğer konuşulanlar gibi 500-600 ise bu faiz 1.10 değil 1.50 dir ve ayıptır. hatta kullanmadan bile çıkabilirim
  • birazdan 25 bin çekeceğim 24 ay vadeli,bedelli kredisi çekmiştim onu kapatacağım benim için çok iyi oldu hem bedellinin vadesinden hem de faizinden kar edeceğim
  • Arkadaşlar kredi kartını kapatıp başvuru yapamıyormuyuz ? Başvuruyu yaparken illa açık mı olması gerekiyor kartın ? Başvurudan sonra mı kapatmak gerekiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

Ziraat Bankası Bursa İzmir Yolu Şubesi'ne gittim saat 11 gibi. 1 saat civarı bekledim, görevli geldi "burada krediler kısmında tek görevli benim, ya elimde 120 tane dosya var, sabahtan 5 kişi alabildim, başka da alamam, boşuna beklemeyin, daha fazla çalışanı olan bir şubeye gidin" dedi. Tabii ki hangi şubede daha çok çalışan olduğunu bilmiyordu.

Ziraat yerine Vakıfbank'a gitsem aynı şartlar geçerli mi acaba?
    Gecen hafta PAzartesi (21.01.2019 da) başvurdum,aynı gun onay çıktı ve kartları aynı gun kapattım.
    7 günlük sürede bugun dolacak
    ZİRAAT BANKASINA GİTMEDEN ( yukarıdaki arkadaş gibi durum sözkonusu ,2 memur,sırada onlarca kişi)
    KARTLARIN KAPANDIGINI NASIL ÖGRENEBİLİRİZ ?
    FINDEKS TEN NEREYE BAKARSAK BU BİLGİYE ULAŞABİLİYORUZ
    yada
    YAPIKREDI GARANTI .... bu bilgiyi telefonda verebiliyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.