Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cbozan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.658
Cevap
506
Favori
1.252.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bankkart uygulamasından deneyin bir de

• Diricelig D kullanıcısına yanıt

Sanal kart ile yaptıysanız işlemi sanal kart hesap hareketlerinden yapmalısınız işlemi.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam ,dediğiniz gibi sanal karttan oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: magicmouse

1.000-10.000 TL aralığındaki işlemler azami 4 aya kadar faizsiz olarak taksitlendirilebilecektir. Kampanya kullanımı bir takvim ayında toplam 5 adet ve 30.000 TL'lik taksitlendirme ile sınırlıdır.
    • 1.000-10.000 TL aralığındaki işlemler azami 4 aya kadar faizsiz olarak taksitlendirilebilecektir.
    • Kampanya kullanımı bir takvim ayında toplam 5 adet ve 30.000 TL'lik taksitlendirme ile sınırlıdır.

bu ay bu kuralı unuttum ve bazı harcamaları peşin olarak ödemek zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 27 Mart 2024; 11:13:10 >
  • nefes aylarınıda iptal ederler mi acaba insallah etmezler ya :(
  • erka1907 kullanıcısına yanıt

Hocam bende 5 adet kuralına hiç bakmadım, 10.000 TL lik alışverişimi 4 e faizli bölüyor. Müşteri hizmetleri düşük meblağ bir taksitlemeyi sildirip bu 10.000 lik alışverişi yerine yaptırırmı acaba. Bir takvim ayı içinde 5 hak varmış 1 Nisan'da yeni takvim ayı başlıyor ama kısıtlama başlayacakmış fena gol yedim bunsefer

• Zeen kullanıcısına yanıt

Yok hocam o kalır sene sonu bitiş gözüküyor zaten senede 2 kere kullandırıyor edilmez.

• kredi kartlarına sonradan taksitlendirme işi komple bitiyor diye yazı gördüm doğruluk payı nedir?

• Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Sonradan Taksitlendirme uygulaması bireysel kredi kartları için 1 Nisan 2024 tarihinden itibaren sadece Sağlık, Eğitim, Vergi ve Sigorta ödemelerinde kullanılabilecektir.
  • İlk defa vergi ve sağlıkta kullandım umarım böyle devam eder.
  • Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU]
  • Elektronik market vs taksit bitti geçmiş olsun
  • Sonradan taksitlendirme tüm bankalar için mi yoksa sadece ziraat için mi bitti

• Seckin_Dost S kullanıcısına yanıt
    devlet bankalarının tamamı kaldırır.

Diğer bankalarda buna benzer uygulamalar yapacaktır.
  • Şimdi elektronik bi ürün alsak 4 taksite yetişir mi provizyondan acaba

• ahmetow123 A kullanıcısına yanıt

Yetişir pompalayın.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Alacak şey de bulamadım 😅
  • Önümüzdeki ay ödenecek hepsiburada 10bin tl ödemesini erken yapıp faizsiz 4e böldürdüm.Son 3 gün böldürdünüz böldürdünüz.Buradan taksit sayılarınında hangi sektörlerde azalacağı yada kalkacağı belli oldu demektir.Sağlık-eğitim-sigorta bunlarda taksit var.Diğer sektörler bitecek demektir.
  • umut3232 kullanıcısına yanıt

o düşük olan taksitlendirmeyi aynı gün için mt arayıp iptal ettirebilirdiniz sanırım.

• Bu sonradan taksitlendirme olayı bitiyor tamam ama mesela bazen sitelerde peşin fiyatına 4 taksit tarzı şeyler devam eder mi yoksa taksit olayı tamamen mi kalkıyor
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.