Şimdi Ara

***ZİPPO KULÜBÜ*** (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.339
Cevap
124
Favori
295.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, uzun zamandır Zippo ürün bakıyorum ve dolap uygulamasından aldım geçen hafta. Şimdi orijinal olup olmadığı ile ilgili çoğu şeye internet üzerinden baktım iç aksamlarına kadar. Ürün elime ulaştı kapakta hafif bir oynama vardı menteşe problemi diye düşündüm her şey birebirdi. Ürünü Türkiye Salı günü kargoyla Zippo Türkiye distribütörüne yolladım, adresi iş adresi verdim. Dün yani Perşembe günü ofisimizde bir arkadaşımız pozitif çıktı ve ofisi kapattık bir süre. Ürün yapılıp ofise geleceği için adres değişikliği yapmak için zippo çağrı merkezini aradım durumu izah ettim bayan bana " biz ürünü şimdi açalım mı temaslı mısınız" diye sorular sordu gayet normal tabii ki. Ben de ürünü kardeşime yollatığımı söyledim. Neyse aradan 1-2 saat geçti sistemde ürün "taklit ürün" olarak yazıyordu. Şimdi aldığım satıcı ben malımın arkasındayım dedi. Ürünün sertifikası var, kutusu var Zippo made in usa yazıyor her şey orjinal gibi. Şimdi fotoğrafları yükleyeceğim bu ürün sizce orjinal mi yoksa servis virüs muhabbetinden ötürü kargoyu hiç açmayıp risk mi almak istemedi? Ben kararsız kaldım  ***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç fotoğraf daha yükledim tecrübeli olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim teşekkürler

***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***  ***ZİPPO KULÜBÜ***

• covidondokuz C kullanıcısına yanıt
    Orijinal'e benziyor kesin birşey söyleyemeyeceğim ama yazıları harfiyen doğru

Hocam merhabalar zipponun çarkının daha net fotoğrafını yükler misiniz ? Bu fotoğraftaki gibi olması lazım

***ZİPPO KULÜBÜ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKHino -- 8 Ekim 2020; 10:41:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zippo Türkiye'ye yollandı her şey aynı biz bile zor ayırdık sadece çark farklı dediler

Hocam çark farklıysa taklit üründür

• Baya iyi bir taklitmiş hocam ürün :) şimdi çarkı yapanlar bile varmış gerçi denk gelmedim ama duydum

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-zippolar--145945855#145945855

Elimde satılık zippolar var ilgilenen varsa.

• benim zippo kıvılcım çıkarıyor, benzini-fitili-taşı her şeyi orijinal ama 10 defa çakışta bir defa yanıyor, buna ne yapılabilir, sorun nerede çözemedim bir türlü

• Merhaba şu an elimde 1998 model bir zippo var satışa çıkardım 105 liraya bir alici çıktı ama piyasasını bilemiyorum 105 iyi bir fiyat midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Red4dead

Merhaba şu an elimde 1998 model bir zippo var satışa çıkardım 105 liraya bir alici çıktı ama piyasasını bilemiyorum 105 iyi bir fiyat midir?

Durumuna bağlı , temizse daha fazla eder

• Herkese selam bende Zippo çakmak aldım ses çark yazılar filan herşey orjinal gibi insan yine de şüpheleniyor bende size sormak istedim normalde zipponun alt kısmı (tabanda Zippo yazan yer) içeriye doğru hafif girintiliymiş burda gördüklerimin hepsi öyle fakat benim aldığım da girinti yok. Alt tarafı düz sahte mi bu yoksa böyle olanlarda var mı? Ona göre iade edeceğim veya kullanacağım.

• Çakmak taşı tekerini tutan perçinden nerede bulabilirim ?

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***
  • yaydadır büyük ihtimal sorun benzinin orjinal olduğunu varsayarak konuştum

• elimde sıfır zippolar ve 1941 replica modeli var ilgilenen olursa https://forum.donanimhaber.com/satilik-sifir-zippolar-ve-1941-replica--146564778#146564778

• Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum. Zippo alma arefesindeyim, mat zippolarda renk soyulması oluyor mu zamanla? Ve zevk meselesi biliyorum, fakat mat ve polished chrome arasından sizin tercihiniz ne olurdu? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Artpopist

Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum. Zippo alma arefesindeyim, mat zippolarda renk soyulması oluyor mu zamanla? Ve zevk meselesi biliyorum, fakat mat ve polished chrome arasından sizin tercihiniz ne olurdu? Teşekkürler

Düsme vs durumunda atabilir tabi ki boyaları ama kullanıma bağlı olmaz.Ben de mat tercih ederim cünkü chromeda cok fazla çizik oluşabiliyor , matların duruşu daha güzel

• Sigara kullanmıyorum ama Zippo çakmaklar da çakmak ha, şöyle bir tane alıp da elde tutasım geliyor. Kardeşime yurt dışından almıştık. Çok ağır ve kaliteliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıldır benimle renginden dolayı çizdikleri biraz belli etse de renginde herhangi bi solma, atma vs olmadı.

Yalnız hemen tek de yanmıyor. Taştan mı fitilden midir?
     ***ZİPPO KULÜBÜ***
  • Bursa içinde,orjinal fitil bulamıyorum.Satan yeri bilen varsa p.m atabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.