Şimdi Ara

Zıplama Tekniği (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.443
Cevap
9
Favori
310.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

air alert III' ü uygulamaya başlayalı 17 gün oldu. Ve ilk haftadan beri sıçramam çok düştü. Olduğum yerden sıçradığımda çemberin 4-5 cm. üzerine çıkabiliyorken şimdi çembere bile değemiyorum. Hatta çemberin 3-4 cm. kadar altına ancak sıçrayabiliyorum desem yeridir. Burada forumda bazı arkadaşların ilk haftada sıçramalarının hemen artmaya başladığını yazdıklarını okudum. Acaba bendemi bir acaiplik var yoksa onlarda mı bir yanlışlık var anlayamadım. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonerkal

selam arkadaşlar,

air alert III' ü uygulamaya başlayalı 17 gün oldu. Ve ilk haftadan beri sıçramam çok düştü. Olduğum yerden sıçradığımda çemberin 4-5 cm. üzerine çıkabiliyorken şimdi çembere bile değemiyorum. Hatta çemberin 3-4 cm. kadar altına ancak sıçrayabiliyorum desem yeridir. Burada forumda bazı arkadaşların ilk haftada sıçramalarının hemen artmaya başladığını yazdıklarını okudum. Acaba bendemi bir acaiplik var yoksa onlarda mı bir yanlışlık var anlayamadım. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Şimdiden teşekkürler...

anlamadığım şey kaslarını geliştirince nasıl daha az zıpladığın

benim boy 1.63 kilo:54 oldu(51 di).kilo aldım biraz ama şimdi daha hızlıyım???sonra kilo alınca daha iyi zıplamaya başladım???

bunlar da garip değil mi?

• Alın size dört smaç doya doya bakın

http://www.youtube.com/watch?v=8vyElxAjgfc

http://www.youtube.com/watch?v=VfwIMiH1tHE

http://www.youtube.com/watch?v=eeZEfX3JsKk

http://www.youtube.com/watch?v=OiKGuO_FRAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh smith -- 6 Kasım 2006; 20:10:59 >

• ya arkadaşlar basketbolu ciddi olarak düşünmüyorsanız bu işten para kazanmayı hedeflemiyorsanız air alertle falan kendinize eziyet etmeyin.ben ilk hafta başladığımda yerlerde süründüm.baştan kastı ama sonra kolay gelmeye başladı.çok hırs yapmanız lazım.ben şu an dördüncü haftasındayım ve çift ayak durduğum yerden zıplayıp panyaya rahat değiyorum.koşarak çemberi de 2-3 cm geçiyorum.tabi bunlar ahım şahım şeyler değil.en büyük dileğim 15 hafta sonunda tek el tek ayak düz bile olsa rahat bir şekilde maç içinde smaç basabilmek.
  • he bir de okuduğum kadarıyla herkeste bir boy uzatma isteği.tamam boyunuz uzun olsun ama dediğim gibi bu işten ekmek yemeyi düşünmüyorsanız 1,80 en fazla 1,85 normal bir vatandaş için fazlasıyla güzel bir ölçü. he bende bi aralar boyumu uzatmak için oturma organımı yırtıyodum ama boy uzamasını ilaçlarla iğnelerle desteklemek duyduğum kadarıyla sakat bir işmiş.ben bile basketbolcu olabilmek için her yolu denemeye hazır birisi olarak iğne yaptırmayı ya da hormon hapı ya da toz kullanmayı tereddütle karşılıyorum. ama ben bunların çok büyük yan etkileri olmadığını öğrenirsem beni bir Allah kulu tutamaz. forumda yazılan barfix demirine her gün düzenli olarak asılma ve sallanma işini ciddi olarak denicem inşallah işe yarar da eczanelerde ilaç aramakla uğraşmayız.çok edebi konuştum amma doluymuşum bende be...

• Herkes smaç vuruyomuş bee.O değilde benim boy 193 kilo 84 vuramıyorumm smac falan anca deyiyorum normal potaya(rezalet) zıplamamda heralde 45cm falan air alerti 12 hafta kullandım bi deişiklik yok.Daha dogrusu bacaklara bakınca kaslı gozukuyo ama zıplayamıorumm
  • ben 15 yasindayim
    boyum 173.5 cm smac vurmamin inkani yok gibi gozukuyor ancak sutlarim super
    2.60 lik potaya basabiliyorum 45 cm zipliyorum acaba ii mi
  • normal pota da potayla aramda 45 cm kadar aralik kalio
    boyumun ve ziplamamim ne kadar gelismesi lazim
  • quote:

Orjinalden alıntı: jefferson61sefa

normal pota da potayla aramda 45 cm kadar aralik kalio
    boyumun ve ziplamamim ne kadar gelismesi lazim

topu 20 cm hesaplarsak(eğer topu tek elle tutabiliyorsan) 65 cm zıplamak senin için yeterli olur.ama kolay bişey değil. yani hevesini kırmış gibi olmiyim ama...ya bi de yine söylüyorum eğer zevk için basket oynuoyosanız smacı fln bırakın.ya da sıçramayı bu kadar düşünmeyin.1,70 lik sokak basketbolcuları 2 metrelik adamlarla dalga geçiyolar.fundamentalınızı geliştirin.karşınızdakilerle oyun oynayın.kedinin fareyle oynadığı gibi.onların başını döndürüp yere düşürmek smaç basmaktan daha eğlenceli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nomnsecreteam

quote:

Orjinalden alıntı: sonerkal

selam arkadaşlar,

Şimdiden teşekkürler...

anlamadığım şey kaslarını geliştirince nasıl daha az zıpladığın

benim boy 1.63 kilo:54 oldu(51 di).kilo aldım biraz ama şimdi daha hızlıyım???sonra kilo alınca daha iyi zıplamaya başladım???

bunlar da garip değil mi?

HHEEEYYYYYYTTTTT!!!! Arkadaşlar bu Air Alert manyak bişey yaaa. 4.haftadayım ve tek el ilk smacımı vurdum nihayet. İşin sırrını anladım ama, air alerti uygulamadığınız günlerde en az haftada 2 kez gidip sokakta sıkı maçlar yapın. Benim maçta kafam fileye değiyodu az daha. Bakalım 15. haftadan sonra ne olacak? Bu arada iyice ısınıp esneme hareketlerini yaptıktan sonra sakatlanmak gibi birşey söz konusu değil. Bu programı mutlaka uygulayın bence...

OLLEEEYYY BEEE !!!

• Bu program nedir ne değildir görüntülümü ? görüntülüyse boyutu nekadar biri bilgi verirmi acaba arkadaşlar
  • bu topice bak.indirebilirsinzıplamayı geliştirme programı ayrıca ama yapma bence
  • arkadaşlar air alert 3 hakkında bilgi ve yardım almak isteyenler chiszmich@hotmail.com u eklesinler.ben 4. haftayı bitirdim yarım yamalak yapmama rağmen tavana dirseğimle değiyim dedim bi sıçradım "çat" diye koydum dirseği.biraz sızlıyo ama olsun zıplayabildiğimin farkına varmış oldum.boy uzatma konusunda da son iki-üç gün içinde bir çok bilgi topladım.bilgi almakı veya soru sormak isteyenler yukkarıdaki adresi eklesinler!!
  • ya arkadaşlar ben yeniyimde şu air alert ı banada biri yollaya bilirmi adresim buzzy105@hotmail.com
  • yaaaa arkadaş lar nolur yollayın çok önemli nolur
    hiç kimsede program yok mu
  • 4 .nü sayfada var
  • baylar bu air aler cidden işe yarıyor mu . yardım cı olur msusun z.. lütfen..
  • BAYLAR SESİMİ DUYAN YOQ MU .air alert kulanan brilirin den bilgi toplamak istiyorum .we nasıl air alert progra mını bulabilirim...
  • kardeş air alert programı hakkında bilgiyiwww.airalert.com da bulabilirsin veya google da ara ben kullanıyorum şu anda boyum 1.59 12 yaşı bitirdim yaklaşık 62cm zıplayabiliyorum ve 3.05 lik potanın panyasına değebiliyom bu yaşımda bence sen de dene
  • arkadaslar sakın kendınızı zorlamayın yanı tabı calısın ama sonucta zevk almamaya basladıgınız ıs olarak basket calısmaya basladıgınızda bırakın ben 178 boydayım 75 kıloyum 270lik potanın cemberıne degıorum o da anca bole mılımle falan ama dert etmıorum arkadaslar 10-15 olmadı 20 cm zıplıosun dıolar zaten ole harıkada oynamıorum oynadıgım yer ıse okulun bahcesı :D yanı sadecde zevk ıcın
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.