Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.616
Cevap
66
Favori
339.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MacGyver.

peki eray beycim... o da iyi olabilir, bu da iyi olabilir, öteki de iyi olabilir. yine çok güzel önerilerde bulunmuşsun, çok faydalı oldu, teşekkür ederiz. yalnız bir daha ben birisiyle konuşuyorken 3.kişi olarak araya girip, bana akıl öğretmezsen "iyi olabilir."

bu arada diğer arkadaş benim hakkımda çirkin bir şeyler yazmış ve moderasyon silmiş sanıyorum. ben sadece ilk cümlesini görebiliyorum, ne yazdığını bilmiyorum. moderasyon tarafından silinecek kadar ne yazdıysa bana özelden yazarsa cevabını "layıkıyla" ve itinayla veririm; haddini aşarsa yasal yollardan gereğini de yaparım. haberi olsun...

tekrar ediyorum;

-önerilen ürün bir oyuncu modemidir. mesela online oyunlarda rekabetçiliği obsesyon haline getirdiyseniz alabilirsiniz. bu: "iyi modem her evde bulunmalı" mantığıyla alınacak bir ürün değildir, özel amaca uygun spesifik bir üründür.

-torrent indirmek için bir modeme 2000 tl verilmez. zaten modeme 2000 tl verecek adam siz önerdiniz diye gidip en pahalı modemi almaz. alabiliyorsa kendisi onu alır zaten.

-öneri yapılan arkadaşımız: "hocam 2000 liraya modem mi alcağız?" diye tepki vermiş, hala herkesin bütçesi farklı, belki alır falan diye uzatmanın manası yok. torrent indirmek istiyorum diyen adama 2000 tl'lik modem önermek abesle iştigaldir.

hepinize sevgiler, selamlar, diğer üyeler mesaj kirliliği için kusura bakmayın. ama yersiz bir şekilde üstüme gelindiğinde susmak ve sinmek benim tarzım değil, üzgünüm.
    Haberin olsun

Derken sen beni tehdit mi ediyor sun hayırdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Bak güzel kardeşim. Üsteki iki arkadaş uzamasın diye yazdıgı için mesajı ben sildim.

Mesajda hakaret içermiyordu okuyan arkadaşlar mutlaka vardır. yahu sen öyle bir hırslanmışınki yazdıkların inanılır gibi degil, hala takmışın 2 bin tl modeme sen istiyorsan bin tl bin ikiyüz tl arasında bulurum sana, yahu bu ekonomik krizde neyin fiyatı uçmamış allah aşkına

Bu hırs dolu kin dolu yazılarının anlamı nedir. Ne yazmışki mederatör silmiş demen iyi bir ruh hali degil.Lütfen uzatmayalım rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bak güzel kardeşim. Üsteki iki arkadaş uzamasın diye yazdıgı için mesajı ben sildim.

Mesajda hakaret içermiyordu okuyan arkadaşlar mutlaka vardır. yahu sen öyle bir hırslanmışınki yazdıkların inanılır gibi degil, hala takmışın 2 bin tl modeme sen istiyorsan bin tl bin ikiyüz tl arasında bulurum sana, yahu bu ekonomik krizde neyin fiyatı uçmamış allah aşkına

Bu hırs dolu kin dolu yazılarının anlamı nedir. Ne yazmışki mederatör silmiş demen iyi bir ruh hali degil.Lütfen uzatmayalım rica ediyorum.
    Ben okudum mesajı sen zaten hakaret edecek biri değilsin tanıyoruz yıllardır kaldı ki Öner’i icin hakaret enteresan :)

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    ‘’’’-öneri yapılan arkadaşımız: "hocam 2000 liraya modem mi alcağız?" diye tepki vermiş, ‘’’

Bu cümleyi kurmuş sun ya kim tepki vermiş senden başka bi alıntı yaparmisin Murat Beycim

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

torrent indirmek için 2000 liraya router mı alsınlar hocam? bu nasıl tavsiyedir böyle?

Alıntıları Göster
    Bunu diyende kendin mis sin bide millete diyorsun Murat beycim

• Arkadaşlar , gereksiz yere lütfen uzatmayalım muhabbeti ve konu başlığı amacından sapmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 18 Eylül 2018; 20:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Arkadaşlar , gereksiz yere lütfen uzatmayalım muhabbeti ve konu başlığı amacından sapmasın...
    Sen nedersen o

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ,

Seni Apple TV 4K konu başlığına alayım da , uzaklaştırayım buralardan biraz...
  • @eraycelik80

Eray başkan 1 mesaja karşılık 4 mesaj yazmışsın, vaktin bu kadar mı bol, hiç mi işin yok arkadaş ya? oturmuş her cümleye ayrı bir mesaj atmış adam...

bir de: "beni tehdit mi ediyorsun?" demiş, çok güzel anlamışsın bir kere daha seni tebrik ederim. bi daha oku bakalım onu sana mı yazmışım diğer arkadaşa mı yazmışım? her şey seninle ilgili olmak zorunda değil... beni alıntılamadığın müddetçe hakkında bir şey yazacağım birisi de değilsin, "haberin olsun".

dediğim gibi sen bir daha araya girip bana akıl öğretme, senden başka bi şey istemez. ayrıca buna karşılık da 5 mesaj yazma şimdi, konudaki insanlara ayıp oluyor. gözlerinden öpüyorum.

@horoz nuri

kendiniz sildiyseniz ben yanlış anlamışım hocam, kusura bakmayın. neden önerilmeyeceğini paragraf paragraf yazdım; artık anladıysanız anlamışsınızdır, hala anlamadıysanız canınız sağ olsun... ayrıca psikolog değilseniz tanımadığınız insanlara psikolojik tanı koymayın, işgüzarlık oluyor. selamlar...

@HorozNuri @eraycelik80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 18 Eylül 2018; 20:34:37 >

• Bir modem tavsiyesinden tartışma çıkmış ilginç
    Modemi inceledim çok güzel bir modem.
    Fiyatı yüksek ama nas ihtiyacını da karşılıyor.
    Ayrıca nas parası vermek gerekmediğinden fiyat makul seviyeye geliyor.
    Ve en önemlisi de torrent indirmek için başka cihaz açık bırakmaya gerek kalmıyor.

Bu hobide fiyatlarda alt sınır üst sınır belli değil artık.
    Her cihazın pahalısı da ucuzu da var.
    Biz hobidaşlar kullandıkları ve memnun kaldıkları cihazları tabiki burada tavsiye edecekler.

Neyse konumuza dönersek;
    Zidoo kullanıcıları netflix de hangi ses formatını alabiliyorsunuz.
    Yeni güncelleme varmı yakında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Bir modem tavsiyesinden tartışma çıkmış ilginç
    Ve en önemlisi de torrent indirmek için başka cihaz açık bırakmaya gerek kalmıyor.

Biz hobidaşlar kullandıkları ve memnun kaldıkları cihazları tabiki burada tavsiye edecekler.

Neyse konumuza dönersek;
    Zidoo ve Netflix iyyyyy Yanyana gelmesi bile hata

Aynen ,

Zidoo , daha doğrusu Android Box'larda Netflix olayı hikaye.

Aralarında bir tek MiBox var ki onunda bazılarında Netflix sorun çıkartabiliyor.

Bu yüzden Netflix'i konforlu bir şekilde kullanıcam diyorsan ; Amazon Fire Tv Stick , Nvidia Shield TV , Apple TV gibi lisanslı cihazlardan şaşmayacaksın.

Ben bile farklı farklı Zidoo modellerine sahip olmama rağmen sırf Netflix için satın aldığım Amazon Fire Tv Stick kullanıyordum aylardır.

Ama artık onu da bıraktım ve Apple TV 4K'ye geçtim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Bir modem tavsiyesinden tartışma çıkmış ilginç

Neyse konumuza dönersek;
    Zidoo web sitesinde X9S için 2.1.1 yazılımı dolaşıyor ama resmi değil. Kaynak net değil. Riskli ve şüpheli bir durum. Çünkü 2.0.34 den 2.1.1 e çok büyük bir sıçrama.
    Eğer resmi bir şey çıkarsa altından çok büyük değişiklikler gelecek demektir.
    Biraz bekleyip görelim.

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Evet , böyle bir yazılım var ve indirdim bile ama cihazı sattığım için kurma şansım olmadı.

Yazılımın varlığı net , çünkü yeni satın alınan cihazların üzerinde bu sürümle geldiği yazılmış bazı forumlarda ama firma tarafından yapılan resmi bir dağıtım tabii ki yok.

Bu yazılım hakkında duyduğum birşey de şu : Bazı kullanıcılar bu yazılımı yükleme sonrası cihazlarını image yazılımı ile önceki sürümlere çekemediğini belirtmiş.Bunun doğruluk payı varsa bu versiyonu yükleme sonrası cihazınızı önceki sürümlere geri döndüremeyebilirsiniz.Bunu da hatırlatmış olayım.

Ama " 2.0.34'den 2.1.1'e çok büyük sıçrama.Eğer resmi bir şey çıkarsa altından çok büyük değişiklikler gelecek demektir." demek doğru değil ve çok büyük beklenti içinde de olmamak lazım.Çünkü bu tarz versiyon atlamalarını Zidoo'da önceki dönemlerde de gördük.

Aslında v2.0.34 ile v2.1.1 arasında bizlerin duyup görmediği , hatta haberimizin bile olmadığı bir sürü yazılım güncellemesi yapılıyor firmada.Tüm bu güncellemeler de klasik anlamda numara sıralamasına göre gitmiyor.Farklı bir sıralama mantığı var demek ki.

İşin özü bu.

Sonuç olarak , yakın dönemde bir güncelleme gelecek ama bu v2.1.1 mi olur yoksa başka bir versiyon mu olur , onu da zaman gösterecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Evet , böyle bir yazılım var ve indirdim bile ama cihazı sattığım için kurma şansım olmadı.

Yazılımın varlığı net , çünkü yeni satın alınan cihazların üzerinde bu sürümle geldiği yazılmış bazı forumlarda ama firma tarafından yapılan resmi bir dağıtım tabii ki yok.

Bu yazılım hakkında duyduğum birşey de şu : Bazı kullanıcılar bu yazılımı yükleme sonrası cihazlarını image yazılımı ile önceki sürümlere çekemediğini belirtmiş.Bunun doğruluk payı varsa bu versiyonu yükleme sonrası cihazınızı önceki sürümlere geri döndüremeyebilirsiniz.Bunu da hatırlatmış olayım.

Ama " 2.0.34'den 2.1.1'e çok büyük sıçrama.Eğer resmi bir şey çıkarsa altından çok büyük değişiklikler gelecek demektir." demek doğru değil ve çok büyük beklenti içinde de olmamak lazım.Çünkü bu tarz versiyon atlamalarını Zidoo'da önceki dönemlerde de gördük.

Aslında v2.0.34 ile v2.1.1 arasında bizlerin duyup görmediği , hatta haberimizin bile olmadığı bir sürü yazılım güncellemesi yapılıyor firmada.Tüm bu güncellemeler de klasik anlamda numara sıralamasına göre gitmiyor.Farklı bir sıralama mantığı var demek ki.

İşin özü bu.

Sonuç olarak , yakın dönemde bir güncelleme gelecek ama bu v2.1.1 mi olur yoksa başka bir versiyon mu olur , onu da zaman gösterecek...
    Merhabalar 2 hafta önce çinden gelen zidoo x9s de bende yazılım v2.1.1 gözüküyordu. Hatta bu yüzden klon olmasından şüphelenmiştim. firmaya bildirdiğimde ve bir alman forumda anladığım kadarıyla oem firmasınının 2.0.3.4 yazılımını 2.1.1 olarak adlandırılmasından kaynaklanan bir şey olduğu fakat yakın zamanda yeni bir yazılım çıkartacağı söylendi.

• Zidoo x9s de kullanmak üzere iptv kanal listesine nasıl ulaşabilirim acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenai

Zidoo x9s de kullanmak üzere iptv kanal listesine nasıl ulaşabilirim acaba.
    Nası yani

• kenai kullanıcısına yanıt
    İptv izlemek icin program mi ariyorsun

Oyleyse en iyilerinden biri ve kulandigim progtv isminde program.

Üstad bu iptv konusunda hiç tecrübem yok desem yeridir. Herhangi bir iptv programı kurunca iş bitiyor mu? Yoksa ayrıca bir kanal listesi mi lazım.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstad.

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.