Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.616
Cevap
66
Favori
339.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zidoo firması bugün gönderdiği yeni bir mailde ; Realtek 1296 chipset ile çıkartacağı Zidoo Z9S ve Zidoo Z10 modellerine ait özellikleri ve resimleri paylaştı.

Gördüğüm kadarıyla Zidoo Z9S modeli , eski Zidoo X9 kasası ile aynı gibi.

Zidoo Z10 modeli de , tahmin ettiğimiz gibi 3,5" HDD yuvasına sahip Zidoo X10 modeli ile eşleşiyor.

Ama sayfalarda paylaşılan resimler oldukça küçük olduğu için çokta sağlıklı yorum yapamıyorum aslında.Bilginize...

Zidoo Z9S ( Realtek 1296 Chipset)

Zidoo Z10 ( Realtek 1296 Chipset)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 11 Eylül 2018; 14:50:47 >

• Aynı ya küçük de olsa anlaşılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Zidoo'nun yeni üretimlerinde cihaz ve kutu üzerlerinde neden eskisi gibi HDMI 2.0a yazılamadığı ile ilgili şöyle bir satırda paylaşıldı benimle.

" The reason why we changed the print about the 2.0 because The HDMI association does not allow printing version Numbers. "

Açıklamaya çalışırsak ; HDMI patenti , bu tarz baskı numaralarına izin vermiyormuş ve baskılarda sadece HDMI yazılması gerekiyormuş.

Bu açıdan bir uyarı alınmış ve tüm baskılar HDMI olarak güncellenmiş üretimde.

Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 11 Eylül 2018; 15:1:54 >
  • Gerçi şimdi baktım z10da ortada z9sde köşelerde parlatılmıs metal çizgiler var

• Eeee , semeri biraz değiştirmek lazım değil mi ?

İşin şakası bir yana Zidoo'nun bazı ürünlerinde kullanılan aliminyum kasa aksamını cidden seviyorum...

• iPhone ile zidoo x9s hangi uygulama ile Kuman’da ediliyor

• Akşahin kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla Zidoo RC uygulamasının akıllı telefonlar için IOS sürümü yok ve sadece Android tabanlı telefonlarda kullanılabiliyor bu uzaktan kumanda uygulaması.

Zidoo RC (Remote for Smartphone)

Zidoo RC ( v1.0.7 )

http://apidl.zidoo.tv/Uploads/apk/a9fd0547aa37c422c80a08a2d1f116af.apk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Benim bildiğim kadarıyla Zidoo RC uygulamasının akıllı telefonlar için IOS sürümü yok ve sadece Android tabanlı telefonlarda kullanılabiliyor bu uzaktan kumanda uygulaması.

Zidoo RC (Remote for Smartphone)

Zidoo RC ( v1.0.7 )

http://apidl.zidoo.tv/Uploads/apk/a9fd0547aa37c422c80a08a2d1f116af.apk
    Buldum bir tane teşekkür ederim

• Zidoo'nun en sevdiğim tarafı eşek ölüsü alüminyum kasası.
    Eski Volvo'ları hatırlatıyor :))
  • Akşahin kullanıcısına yanıt
    ios için hangi uygulamayı buldunuz ?
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Aynı kaynaktaki resimlerin biraz büyütülmüş hali.

z9s olanda USB'lerin ikisi arka kısımda ise güzelmiş. Yan taraftan disk takmak estetiği bozuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 14 Eylül 2018; 0:39:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

ios için hangi uygulamayı buldunuz ?
    CetusPlay

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Tam tersi arkaya takıp sökmek daha zor

Söküp takmak için değil sabit durması için. Zaten yanlarda 2 tane görünüyor söküp takmak isteyen onu kullanır. Dolabın arkasından bir kablo uzatıp kablo ve HDD görünmeden bağlanabilir.

Bunlar tecih meselesi. Bence yanda hiç giriş olmasa daha iyi idi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Maalesef arkada USB girişi yok Zidoo Z9S'te.

Firma Zidoo Z9S ile ilgili yeni resimler gönderdi az önce ama bu modellerde kullanılan Realtek 1296 chipset ; Zidoo X20 ve X20 Pro modellerinde kullanılanlarla aynı chipset.Bu yüzden Zidoo Z9S ve Zidoo Z10 muhabbetine diğer konu başlığında devam etmemiz daha doğru olacak Dolayısıyla yeni cihazla ilgili gelen resimleri o konu başlığında paylaşacağım.
    Zaten bu yeni cihazlar ; aynı Realtek 1296 chipseti kullanan ve sadece kasaları farklı olan cihazlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 15 Eylül 2018; 2:27:46 >

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Doğru ben de daha sonra yüksek çözünürlüklü resimleri bir sitede gördüm. Diğer USB girişleri
    yan taraftaymış. Çinliler şu dizayndan vazgeçmeyecek. Benim için hiçbir albenisi kalmadı.
  • Zaten usb girişleri için değil 4k oynatımında biraz daha net olduğu için değiştireceğiz büyük 4k tvsi olanlar yoksa değmez x9s satılıp alınmaz bence ama yine de emin değilim kişisel görüşümü ancak takıp test edince yazarım
    Elimde üç oynatıcı var (Zidoo x9s, Apple TV 4K, ve TV'nin media playerı) ben görüntü kalitesi olarak bu üç cihaz arasına fark göremedim.
    Belki 65 inch ve daha büyük tv lerde fark vardır bilemiyorum. Bu nedenle ben daha çok artık estetiğe bir çok işi birlikte yapabilme kabiliyetine v.b.
    yöneldim. Yeni çıkan Zidoo'larda eskisi ile fark olursa yazılımından olur. Yeni chiposetin CPU'su ve GPU'su aynı. Sadece yeniden dizayn edilmiş.
    Android 7.1 desteği olacak vs. Kasa da aynı aşağı yukarı. rtd1295 ile rtd1296 arasına giriş çıkış birimleri dışındaa fark yok.Eğer yeni çıkan daha iyi oynatıyorsa Zidoo'ya kızmak lazım eskisini de yeniye göre optimize edin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 14 Eylül 2018; 17:51:0 >
  • X9s

Z9s

X10

X20

Z10

Apple TV

Oppo hepsi birbirine yakın cihazlar ihtiyaçta ve kullanım tarzına göre cihaz Seçil me li

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.