Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.616
Cevap
66
Favori
339.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antired

yok harici ile kullanırken torrent indirirken full hızı alabiliyormusunuz
    openwrt'den transmissionla alıyorum. (50 mbit)

android üzerinden çeşitli app'lerle deniyorsanız sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    sırf bu yüzden himedia almak istemiyorum ağdan oynatmada yüksek bitrate test edebildinizmi 4k mesela tabi gigabit bağlantıda
  • antired kullanıcısına yanıt
    Ağdan oynatma ile benim alakam yok ama kullanan arkadaşlar ( tabii ki modem-router v.s iyiyse ) çok başarılı olduğunu söylüyorlar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Hakikayen OpenWRT üzerinden Transmission uygulaması ile torrent indirme performansı öyke başarılı ki Zidoo'nun , resmen mest ediyor beni.

Öyle ki PC'deki uTorrent uygulamasını kullanmaz oldum artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 15 Nisan 2018; 2:33:7 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    banada bu lazım işte acaba himedia nasıl bu konuda hiç deneme fırsatınız oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

banada bu lazım işte acaba himedia nasıl bu konuda hiç deneme fırsatınız oldumu
    Ben himedia kullandım ama onda OpenWRT sistemi yok, yani bir android cep telefonu ya da tableti olarak düşünün, torrent uygulaması kurup onunla indiriyorsunuz o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Hakikayen OpenWRT üzerinden Transmission uygulaması ile torrent indirme performansı öyke başarılı ki Zidoo'nun , resmen mest ediyor beni.

Öyle ki PC'deki uTorrent uygulamasını kullanmaz oldum artık...
    Üstad, ben NAS kullanıyorum, acaba Transmission'da indirilecek klasörü NAS'daki klasör olarak nasıl belirleyebilirim? Yani örnek benim NAS'a girdiğimde Download diye bir klasörüm var, bu klasörün Zidoo'daki adresini nasıl bulabilirim ki oraya download klasörü olarak o klasörün adresini yazsam?

Not: NAS'ı ben hiç OpenWrt'den falan kurmadım, zidoo yu menüden sambaya geldim cart diye gördü zaten yani OpenWrt'de bir ayar ya da mounting işlemi yapmadım hiç.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    anladım uygulama performansı nasıl eğer download işi kötüyse himedia ya hiç bulaşmayacağım 100 mbit heba olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Üstad, ben NAS kullanıyorum, acaba Transmission'da indirilecek klasörü NAS'daki klasör olarak nasıl belirleyebilirim? Yani örnek benim NAS'a girdiğimde Download diye bir klasörüm var, bu klasörün Zidoo'daki adresini nasıl bulabilirim ki oraya download klasörü olarak o klasörün adresini yazsam?

Not: NAS'ı ben hiç OpenWrt'den falan kurmadım, zidoo yu menüden sambaya geldim cart diye gördü zaten yani OpenWrt'de bir ayar ya da mounting işlemi yapmadım hiç.

Alıntıları Göster
    Nas varken Zidoo ya toreent neden indirmek isteniyor üstadım

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Nas varken Zidoo ya toreent neden indirmek isteniyor üstadım

Alıntıları Göster
    Benim NAS'in torrent indiricisi yavaş,tam hızda indiremiyor muhtemelen işlemcisi yetmiyor bence, Zidoo Transmission NAS'daki klasöre de hızlı indirir mi acaba diye direk test etmek istiyorum.
  • geekbuying de 1 yıl garantimi var ?
  • 3 haftalık bekleyişim sonrası Zido X9S cihazı sonunda geldi yanlız adamlar güç adaptörünü kutuya koymamışlar canım sıkıldı bu duruma nasıl kutuları kontrol etmeden gönderiyorlar anlamak mümkün değil.Firmanın satış destek departmanına mail yazdım bakalım ne diyecekler.Cihaz için uygun adaptör nerden bulabilirim fikri olan varmı acaba ?
  • Cep telefonundan ev dışında zidoo x9s e remote transmissions ile torrent indirme yapılabiliyormu ?

• Geçmiş olsun, gerçekten can sıkıcı bir durum olmuş.

Cihazın yanında olan arkadaşlar değerlerini ve fotoğrafını paylasir birazdan. Girişi de uygun bir adaptör bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi bulunduğunuz yere göre de değişir.

Saheerm: Aynı ağdan oluyor ama başka yerden denemedim. Ayarlarda da öyle bir seçenek varmı hiç dikkatimi çekmedi. Yanlız transmission programı bende stabil bağlantılı olmuyor. Bazen bağlanmayı o, bağlansa da bir türlü hdd ye indirmeyi baslatamadigim zamanlar oluyor.

• Dün evde ilk kez cep telefonundan denedim ve çok güzel oldu. Ama uzaktan olsa süper ötesi olur. Eve gidene kadar film iner

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

Dün evde ilk kez cep telefonundan denedim ve çok güzel oldu. Ama uzaktan olsa süper ötesi olur. Eve gidene kadar film iner
    Denemeden soruyorum affola, Zidoo'ya Teamviewer kursak baglanamaz mıyız cepten?
  • Evin ip sini statik yaptırın

Modem e port acın uzaktan bağlanmak icin

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    modemden transmission portunu açarsanız tabiki olur
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Modemin internet ağına bağlandığı (ev ağına bağlandığı IP değil) IP'ini bir yere not alın.

"Remote Transmission (android) uygulamasını telinize indirin.

account name / herhangi bir ad
    HTTPS / boş kalsın
    host / Not aldığınız IP
    port / 9091
    Identification / okeyleyin
    username / OpenWRT kullanıcı adı
    password / OpenWRT kullanıcı şifresi

Not: Modeminizde 9091 no.lu portun açık olması gerekir.

Evde kullanacaksanız host yerine Zidoo'nun IP'ini yazacaksınız.
    Evde kullanımda port açmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 18 Nisan 2018; 17:13:21 >
  • Arkadaşlar, Zidoo X9S satan olursa lütfen bana PM atın.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.