Şimdi Ara

Zico ile Sözleşme İmzalanmasın!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adam futbolun f'sinden anlıyorsa bende jose mourinho memnun oldum

Takım 1-0 geride adam forvet çıkarıp orta saha alıyor.Üstelik takım tam oyunu tek kaleye çevirmiş ve pozisyona girmeye başlamışken...
    %61 topa sahip olan takım tek forvete döndükten sonra 2 pas yapamadı tam tersine bursa sürekli üstümüze gelmeye başladı.Rezil etti adam resmen maçı.

Ne yaptığı belli olmayan ali bilgini oyunda tutup gitti kemali çıkardı ugitti kanada uğuru aldı.Sonradan kaç haftadır doğru dürüst top oynamayan balon futbolcumuz Deivid'i de aldı tam oldu.Adam neredeyse ayağına gelen her topu kaybetti.

Neticede uzun süredir teknik direktör faciası izlememiştim çok faydalı oldu bu maç Zico'yu tebrik ediyorum tekrar...Hiç bir oyuncu değişikliği yapmasa her zamanki gibi izlese biz bu maçı alırdık

• Ben artık bir taktik dehası görmek istiyorum takımın başında.Allahtan Cl'de iyi konsantre oluyor takım da Zico'yu kurtarıyor.Yoksa nice olurdu hali ?
  • böylesiniz işte sevillayı yendiniz en büyük zico ondan sonra bursaya yenilgi kovulsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yearning

Bu adam futbolun f'sinden anlıyorsa bende jose mourinho memnun oldum

Takım 1-0 geride adam forvet çıkarıp orta saha alıyor.Üstelik takım tam oyunu tek kaleye çevirmiş ve pozisyona girmeye başlamışken...
    **** topa sahip olan takım tek forvete döndükten sonra 2 pas yapamadı tam tersine bursa sürekli üstümüze gelmeye başladı.Rezil etti adam resmen maçı.

Ne yaptığı belli olmayan ali bilgini oyunda tutup gitti kemali çıkardı ugitti kanada uğuru aldı.Sonradan kaç haftadır doğru dürüst top oynamayan balon futbolcumuz Deivid'i de aldı tam oldu.Adam neredeyse ayağına gelen her topu kaybetti.

Neticede uzun süredir teknik direktör faciası izlememiştim çok faydalı oldu bu maç Zico'yu tebrik ediyorum tekrar...Hiç bir oyuncu değişikliği yapmasa her zamanki gibi izlese biz bu maçı alırdık

Yıldızlı yerde "yüzde 61" yazıyor neden böyle çıktı anlamadım?

• 1 maçta kellesini istiyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: MU.ZAFFER

böylesiniz işte sevillayı yendiniz en büyük zico ondan sonra bursaya yenilgi kovulsun.

Genelleme yapma istersen, ben Zico'ya başından beri karşıyım bu takımın kadrosu zaten iyi...Zico Daum'un oynattığı sistemi oynatıyor başka birşey yaptığı yok...

Bu arada Deivid kaç maçtır rezil ediyor takımı bunu gören var mı içinizde?
  • Bunu bütün Fb taraftarı yapıyorsa haklısın tamam.Benim görüşüm baştan böyle.Zaten bütün Fb taraftarı da biliyordur Zico'nun teknik bilgisinin yeterli olmadığını.Biraz başarı gelince ses çıkmıyor sadece o.

Ben zaten En büyük Zico,taktik dehası Zico diyen biriyle konuşmam.Oyuncular(as olanlar) iyiler bu sezon başarı öyle geliyor.
  • quote:

Bu adam futbolun f'sinden anlıyorsa bende jose mourinho memnun oldum

**** topa sahip olan takım tek forvete döndükten sonra 2 pas yapamadı tam tersine bursa sürekli üstümüze gelmeye başladı.Rezil etti adam resmen maçı.

sen ermanı çok seyrediyorsun galiba...

• quote:

Orjinalden alıntı: Electra

1 maçta kellesini istiyorsunuz

Bilmiyorum maçı izledin mi ama izleseydin belki beşiktaşlı olarak sen bile çıldırabilirdin adam oynayan takıma çomak soktu

Zico'nun taktisyenliği oyunu okuması sıfır bu çok net ortada.Şampiyonlar liginde arkadaşın dediği gibi takım full konsantre ama ligde gerekli taktik değişikliği yapmayınca olmuyor işte...
  • Arda'ya kıl olanlar topici, Baki'ye kıl olanlar topici, Kalli gitsin, Zico gitsin.....

Bir maçta göklere çıkarıp, başka bir maçta yerin dibine soktuğumuz adamlar!

Futbolda tabi ki olacak böyle şeyler. Ayrıca her işte bir hayır vardır. Fenerbahçe'mizin en önemli zaafı, her başarı sonrasında rehavete kapılması ve sonrasında kayba uğraması. Önümüzde çok daha önemli maçlar var. Onun için iyi oldu bu yenilgi; soğuk duş etkisi yani...Kendilerini toparlasınlar

Maça çıkan kadro, bahane değil
  • ya hepi topu 1 maç kaybettik abartmayın bu kadar...

böyle yapıpta milletin ağzına laf vermeyin, siz böyle yaptıkça adamlar daha 3 gün önce yedikleri 5i unutup üste çıkmaya kalkıyorlar işte...

bende izledim maçı, evet hatalar yapıldı ama abartmayalım, ders olur bu işte bize, rehavete kapılmamayı öğreniriz...

nasılsa bu maçın kaybını malum maçta eşitleriz sıkmayın canınızı
  • saçmalamışsınız kusura bakmayın, fener tarihinin et başarılı zamanlarını yaşıyor siz takımın başından yollamak istiyorsunuz.
  • Saçmalamayın be, helal olsun adama o kadar eleştiri yaptık takıma belli bir oyun sistemini oturttu güzel bir sistem kurdu. Avrupa'da içerde 4 maç yaptık hepsini kazandık, Bursa maçına kadar ligde de içeride kaybetmemiştik neyse olabilir bu tür şeyler. Bence mantıklı bir hareket yaparak yedekleri sahaya sürdü, ama gel gör ki beklenen olmadı. Olabilir böyle kazalar hemen asıp kesmeyin. Umarım takım bozulmaz ve birkaç yıl daha böyle devam ederiz. Lig bir kenara, Avrupa'da şu turu atlasak ne güzel olur. Zico'yu seviyorum da destekliyorum da memmnunum da. İlla kaybedilecek maçlar olacak...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Electra

1 maçta kellesini istiyorsunuz

Bilmiyorum maçı izledin mi ama izleseydin belki beşiktaşlı olarak sen bile çıldırabilirdin adam oynayan takıma çomak soktu

Zico'nun taktisyenliği oyunu okuması sıfır bu çok net ortada.Şampiyonlar liginde arkadaşın dediği gibi takım full konsantre ama ligde gerekli taktik değişikliği yapmayınca olmuyor işte...

saçmalıyorsun

zico bugün gençlere ve şans vermediği oyunculara güvendi
    ama olmadı
    bu kadar basit

• quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

Arda'ya kıl olanlar topici, Baki'ye kıl olanlar topici, Kalli gitsin, Zico gitsin.....

Bir maçta göklere çıkarıp, başka bir maçta yerin dibine soktuğumuz adamlar!

Futbolda tabi ki olacak böyle şeyler. Ayrıca her işte bir hayır vardır. Fenerbahçe'mizin en önemli zaafı, her başarı sonrasında rehavete kapılması ve sonrasında kayba uğraması. Önümüzde çok daha önemli maçlar var. Onun için iyi oldu bu yenilgi; soğuk duş etkisi yani...Kendilerini toparlasınlar

Maça çıkan kadro, bahane değil

Bence fazla basmakalıp cümlelerle konuşuyorsun.Şu kadronun Sevilla maçıyla alakası yok.
    Zico bana göre doğru kadro çıkardı.Alex olmayınca bu takım çift forvet oynar.
    Nitekim de ilk yarı oyuncuların birbirine alışkın olmamasıyla pozisyona girmekte zorlandık.Ama takım derli toplu bi görüntü çizdi...

İkinci yarı ise tam oyun oynamaya ve pozisyona girmeye başlamıştık ki.Zico'nun anlamsız değişiklikleri geldi.Gol atmamız gerekirken gitti forvet çıkarıp kanada adam aldı.Takım ileriye gidemedi bursa üstümüze geldi o kadar açıkki bu taktik deha falan olmaya gerek yok bunu görmek için.

• quote:

Orjinalden alıntı: MU.ZAFFER

böylesiniz işte sevillayı yendiniz en büyük zico ondan sonra bursaya yenilgi kovulsun.

bir fenerbahceli olarak katılıyorum fenerbahce zico zamanında galatsaraylılarla dalga gecebilecek durumlara geldi daha önce neler cektik tam gülme zamnımız geldi birkac kendini taraftar sanan arkadaş zıconun kellesini istiyo ayıptır yaw

daum un elindede yıldızlar vardı anelka gibi yıldız vardı oynatabildi mi?

nese ben zico nun hayranıyım zaten ligimizde 3 takımdan başka şampiyonda cıkmıyo zaten bu sene varsın gs olsun seneye yine biz oluruz olmadı

öbür seneye biz oluruz ve mutlajka oluruz.başka yolu yok bunun
  • birmaçtan birşey olmaz olur böyle şeyler bir bakıma iyi oldu takım kendini toparlasın lig için.

yanlız zico nun yanlışı çok uzun zaman oynamayan bukadar oyuncuyu bir arada oynatamazsın ha oynatırsan bu cezayı çekersin.

en azından bir iskeletin sahada olması gerekiyordu en azından ilhan degilde kezman semih yapılmalıydı.

sinan kaloğlu bize karşı her maçında canımızı yakıyor bu adamı almak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Saçmalamayın be, helal olsun adama o kadar eleştiri yaptık takıma belli bir oyun sistemini oturttu güzel bir sistem kurdu. Avrupa'da içerde 4 maç yaptık hepsini kazandık, Bursa maçına kadar ligde de içeride kaybetmemiştik neyse olabilir bu tür şeyler. Bence mantıklı bir hareket yaparak yedekleri sahaya sürdü, ama gel gör ki beklenen olmadı. Olabilir böyle kazalar hemen asıp kesmeyin. Umarım takım bozulmaz ve birkaç yıl daha böyle devam ederiz. Lig bir kenara, Avrupa'da şu turu atlasak ne güzel olur. Zico'yu seviyorum da destekliyorum da memmnunum da. İlla kaybedilecek maçlar olacak...

Bu yeni bi sistem değilki 3 senedir bu sistemle oynuyoruz zaten.Zicoyu desteklemeyin diyen yok ama yarın öbürgün sevillaya yenilip elenirsek(ki elenebeliriz çok normal buraya kadar gelmek benim için başarıdır ve yeterlidir) ve ligde şampiyonluğu kaybedersek Zico'ya ilk ateş püskürenler sizler olursunuz.

Başarıya göre değil izleyip görüp yorum yapmak gerekiyor.Zico oyunu okuyamayan bir adam bu çok açık..

• Sen ne biliyorsun benim ne düşüneceğimi onu anlamadım ben ?
    Oturmuş bir sistem falan da yoktu, Zico ilk geldiğinde gitsin gitsin diye söylenir, puanlar kaybederken şimdi oynadığımız futboldan genel anlamda izleyici memnun eden bir takım olduk. İlla olacaktır böyle kazalar, Cl'de zaten kupayı alacak halimiz yok, illa elenecez bu Sevilla olur başkası olur farketmez, Avrupa'da beklenenden fazlası bu sene için yapılmıştır, helal olsun hepsine. Ligi de Tr kupasını da kazanamayabiliriz olabilir, önemli olan geçen her dönem takım olarak bir adım ilerleyebilmektir ki şu ana kadar gayet iyi adımlar attık, umarım devam da ederiz. Ayrıca ben Zico'nun oyuncu değiştirmesinden o derece şikayetçi değilim, özellikle Daum'dan sonra çok daha yerinde değişiklikler yapıyor. Bugünkü tek soru işaretim Uğur'u niye oyuna alması oldu onun haricinde Deivid ve Alex'in oyuna alınması bence gayet yerinde bir müdahale idi. Tabi ülkemizde herkes antrenör olduğu için bu tür şeyleri anlatmanın pek de bir anlamı kalmıyor.

• Ya ne alakası var bilader sen gördün mü Önder,Ali,Kazım,İlhan,Can ne hale gelmiş adamlar 5 metre yanındakine pas atamadılar.Zico ne yapsın çıkıp kendi mi pas versin??

Bugünkü yenilginin en büyük sorumluları;
    1)Futbol oynamayı unutmuş topçularımız
    2)Sinema izler gibi maç izleyen sosyete taraftardır nokta.

Efsane maraton olsa ne yapar eder böyle maçları aldırırdı,şimdiki taraftara bakıyorum adam ruhsuz ruhsuz oturuyor.Aziz yıldırım bir çözüm bulacaksa bulsun bu taraftar işine artık.2000-2001 sezonunu hatırlıyorum takımı resmen taraftar şampiyon yapmıştı...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.