Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    Haklısın 5000 tır ama unutma biz orda abd ile savaşıyoruz.

Abd dünyanın 1 numaralı askeri gücüyle Vietnam savaşında kahlu perişan olmuştu.

PYD ve PKK gönüllü asker değil maaşlı köpektir 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 24 Ocak 2018; 19:59:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Arkadaş oyun mu bu ? orada kalınsa veya geri dönülse daha fazla şehit olması büyük bir olasılık bunun riski alınmaz.Ayrıca sizin desteğiniz güveniniz bu kadar mı ? Ben bir askeri öğrenci adayı olarak buradaki yorumları üzülerek okuyorum.

düzelir inşalah merak etme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: şerrif

Bizim medya çok fazla yalan haber yapıyor,oyun sahneleri gösteriyor ,suud füze atışları gösteriyor bizim diye ,başka savaş sahneleri afrin diye gösteriyor,eski mensubu olduğum tsk bile random sayı gösteriyor bu kadar terörist öldürüldü diye ,tamam insan en fazla beşle çarpar,hiç inandırıcı gelmiyor,ciddiyeti kaybediyoruz

habertürk en son medal of honor görüntülerini yayınladı
    rezillik gerçekten kendi kendimize boş şeylerle gaz vermekten vazgeçip gerçeklerle yüzleşmemiz gerek
  • GhotSht G kullanıcısına yanıt
    Resmi TSK aciklamasiyla beraber 3 sehidimiz var.maalesef 2 sehidimizin naası orspu evlatlarinin elinde oldugu degerlendiriliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4NZE -- 24 Ocak 2018; 20:3:13 >
  • strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Çok üzücü bir durum Allah onlardan razı olsun mekanları cennet inşallah. Ama şöylede bir gerçek var. basit bir banka soygununda bile ateş hattındaki-menzil içindeki polis cenazelerine belli bir süre ulaşılamayabiliyor. Keşke olmasaydı ama maalesef sıcak çatışmalarda olabiliyor. Belli ki bir bölgede karşı tarafın hatlarının yakınına-içine ya da ilerisine bir operasyon yapılmış, şehitler bu şekilde verilmiş.
  • kardeş askersen bu şehit olan arkadaslarla ilgili yorumun nedir nasıl oluyor bu işler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 24 Ocak 2018; 20:1:57 >
  • V4NZE kullanıcısına yanıt
    Dün şehit verdiklerimiz yanlış bilgilendirme olmasın.

23 Ocak 2018 tarihinde Zeytin Dalı Harekât bölgesinde meydana gelen çatışmalarda şehit olan iki kahraman silah arkadaşımızın naaşlarına, bölgede çatışmaların devam etmesi ve hava koşullarının uygun olmaması sebebiyle ulaşılamamıştır.
  • gördüğüm kadarı ile naaşlarımız ypg elinde maalesef. üzülerek söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -alpinist-

Ne propagandası iyice kör olmuşsunuz TSK açıklama yaptı 2 askerin naaşına ulaşılamıyor diye

ULAŞILAMAMASI
    PKKLILARIN
    NAAŞLARININ
    KAÇIRDIĞI
    ANLAMINA
    GELMİYOR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperend

gördüğüm kadarı ile naaşlarımız ypg elinde maalesef. üzülerek söylüyorum.

belkide böyle şeyler hakkında en çok bilgisi olan sensındır..
  • Sabah üsteğmenin kişisel eşyalarını o şerefsizlerin elinde gördüğümden beri onu düşünüyorum. Kimliği, kartları, paraları bozuk parası, en son yaptığı alışverişin fişi, vesikalık fotoları. Ulan ne güzel adammış. Hala içim acıyo. İnşallah naaşını almışızdır o şerefsizlerden. Bir üsteğmen kimliği daha gördüm ama haberlerde falan duymadığım için adını bişey söylemeyim. Belki düşürmüştür veya şehit olan arkadaşında kalmıştır.

• olaylara bakınca, operasyonun etkisinin büyük olduğu görülüyor.
    maalesef 2 şehidimizin naaşları teröristlerde olabilir.
    Bu ülkede 250bin şehit sadece çanakkalede verildi.(çoğunun naaşı nerde bilinmez.)

süper güçler büyük baskı yaparak operasyonu durdurabilirler ama şunu bizzat hem milletimiz hem de devletler gördü ki; biz yine buradayız ve de tatbikatlarda yanlışlıkla vurduğunuz dost ateşlerini sümenaltı etmeyeceğiz.

Ordu güçsüz diyenlere de benim ordumda vakur da var,asalet de var,merhamet de var, it sürüsüne karşı da celalet de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volyas -- 24 Ocak 2018; 20:11:7 >
  • arkadaslar bi kac ypd sitesinde gordum.ypd teroristleri afrini geri almak icin buyuk hazırlık icindelermiş.videoda amerikan askerleri filanda vardi.silahları filan herşeylleri amerikan silahlarıydı.neler oluyor allah askına.sanırım hava saldırında hepsi saklandı simdi cıkıyorlar yavaş yavaş galiba.
  • Ya bunları söyleyipte bazı köpeklerin ekmeğine yağ sürmek istemiyorum ama TSK, beni son yıllarda şaşırtmaya başladı. Kahraman ordumuza toz bile kondurmak istemezken 2 askerimizin yakılması, bugün yaşanan naaşa ulaşılamıyor açıklaması büyük bir hayal kırıklığı. Umarım 2 şehidimizin naaşına aciliyetli bir şekilde ulaşılır. Yoksa o köpeklerin yapacaklarını düşünmek istemiyorum. Sen bunca yıl vatanını koru hizmet et, sonra teröristlerin eline kal aklım hayalim almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

kardeş askersen bu şehit olan arkadaslarla ilgili yorumun nedir nasıl oluyor bu işler..

şehre yakın bi yerde keşif için çıkmışlar ve farkedilmişler sanırım. çapraz ateşte kaldılarsa o bölgeye mümkün değil inemessin destek gelmeden. destek gelinceye kadarda naaşlarımızı oradan almışlar galiba. çünkü naaşlarımızı şehrin içine götürmüşler ve teçhizatlarda gerçekten tsk teçhizatı naaşların üzerindeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Arkadaşlar çalışıyorum pek takip edemiyorum olayları.Kaç şehidimiz var şimdiye kadar ?

2 askerimizin cenazeleri serefsizlerin elinde videolarını falan paylaşmışlar her türlü ekipmanı ellerinde yani doğru tskda şuanda ulaşamıyoruz 2 silah arkadaşımıza diye açıklama yaptı.

Beni korkutan neredeyse 1 kamyon dolusu muhimmat ele geçirmişler tabiki medya açıklamayacaktır yada doğrudan halka şu kadar şehit var demeyeceklerdir ama benim gördüğüm ösodanda bir 10 15 tane cenaze vardı yani pusuya düşmüş bir grubumuz benim çıkarımım bu arkadaşlar Allah sabır versin ailelerine gerçekten görüntüleri gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperend

quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

kardeş askersen bu şehit olan arkadaslarla ilgili yorumun nedir nasıl oluyor bu işler..

şehre yakın bi yerde keşif için çıkmışlar ve farkedilmişler sanırım. çapraz ateşte kaldılarsa o bölgeye mümkün değil inemessin destek gelmeden. destek gelinceye kadarda naaşlarımızı oradan almışlar galiba. çünkü naaşlarımızı şehrin içine götürmüşler ve teçhizatlarda gerçekten tsk teçhizatı naaşların üzerindeki.

teşekkürler..Allah tüm şehitlerimize rahmet etsin,bir g3 ile bile bir şarjör bitirmek kolay değil..
  • İlerlediğimiz bölge haritası var mı? 5 günde % kaç ilerlemişiz ve Afrin ne kadar sürede alınır bir oranlayalım. Tabi şehir içi meskun mahal daha zor ve uzun sürer.

• quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

İlerlediğimiz bölge haritası var mı? 5 günde % kaç ilerlemişiz ve Afrin ne kadar sürede alınır bir oranlayalım. Tabi şehir içi meskun mahal daha zor ve uzun sürer.

5-6 ay sürer..
  • 
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.