Şimdi Ara

Zenithink ZT-280 C91 Tablet PC, Android 4.0. 3G WİFİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amerikadan bu ürünü almayı düşünüyorum tablet konusunda kulaktan dolma bilgiye sahibim ürünün özellikleri aşağıdaki gibidir

Genel
    İşletim Sistemi: Google Android 4.0
    Model: ZT-280 C91
    Duyurulma: 2011-12-23
    Ürün Türü: Tablet PC
    Klavye: Dokunmatik Ekran
    Görüntü Teknolojisi: Kapasitif dokunmatik ekran
    Ekran Boyutu: 10.2 Inch
    Maksimum Çözünürlük: 1024 * 600
    CPU Türü: ARMv7A / R
    CPU Üreticisi: ARM CORTEX
    İşlemci Modeli: ARM Cortex A9
    İşlemci Hızı: 1GHz
    RAM / Teknoloji: DDR2
    RAM Boyutu Yüklendi: 1GB
    Sabit Disk Tipi: HIZLI NAND FLASH
    Sabit Disk Kapasitesi: 8GB
    PCMCIA Genişleme: Micro SD / T-Flash (Destek 32G MAX)
    Kamera: 2MP
    HDMI: 1080P
    3G: EVET
    G-Sensor: Dört yönlü
    Ses: Stereo hoparlörler Dahili / Dahili Mikrofon
    Yazılım: Youtube / Facebook / Twitter / MSN / Android pazarı / Skype / Hesap makinesi / Google Mail / Google Maps / iReader / Quick Office
    Dil: Çoklu dil desteği
    Pil Türü: Li-7000mAh
    Pil / Çalışma Süresi (en fazla): 4 saat wifi
    Güç Aygıt Türü: AC Adaptör
    Voltaj gerekli: 100/240V
    Renk: Siyah
    Boyutlar / W * D * H: 264 mm × 161mm × 16mm
    Net Ağırlık: 0.65KG
    Giriş / Çıkış Konnektörleri
    Limanlar: 1 x Mini USB
    1 x OTG portu
    1 x Micro SD Kart yuvası 1 x DC girişi
    1 x Kulaklık
    1 x İnternet Bağlantı Noktası
    1 x HDMI çıkışı
    İletişim
    Network / Veri Link Protokolü: Fast Ethernet
    Kablosuz Bağlantı: WIFI
    Kablosuz Protokol: 802.11 b / g / n
    Destek Biçim
    Video: AVI/RM/RMVB/MKV/WMV/MOV/MP4/DAT (VCD formatında) / VOB (DVD) / PMP/MPEG/MPG/FLV/ASF/TS/TP/3GP/MPG
    Ses: FLAC / APE / WAV
    Resim: JPG / BMP / PNG / GIF
    Ebook: WORD / EXCEL / PPT / PDF / TXT / CHM / HTML
    Kutuda neler var? 1 x 10.2 "Android Tablet OS 4.0
    Birleşik Krallık Adaptör 1 x Güç kaynağı
    1 x İngilizce Operatör Kılavuzu
    1 x Ethernet adaptörü
    1 x USB kablosu

yukarıdaki tableti almalımıyım yada bunun haricinde bana tablet konusunda yardımcı olurmusunuz

aradığım özellikler 10 inc olması ve 3g + wifi özelliğine sahip olması yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar internet kullanıcısıyım hızlı olmasını istiyorum tabletin tşkler şimdiden

• Bu tableti ben de farkettim. Onda vi40'a göre daha uygun fiyatı.
  • ürünü kullanan biri olarak yazıyorum. ürünün 1gb olan versiyonu bulunmakta.(c91 upgrade) Bu versiyonu düşünmenizi öneririm. Ürünün dahili 3g desteği yok fakat çoğu 3g dongle ı desteklemekte. bende vodafonenun k3765 modeli var( sanırım orjinal markasaı huawei) usbden takılınca direk bütün ayarlarını yapmış halde bağlanıyorsunuz sadece öncelikle bilgisayara bağlayıp sim kilidini kaldırmak gerekiyor 1 seferlik. gps olduğuna dair bir ibare olamamasına rağmen gpsi mevcuttur.

Ürünün bana göre tek problemi marketteki bazı programlarla ilgili. Market ürünü sorunsuz olarak tanıyor ama bazı programları uyumsuz olarak gösteriyor.(autocad, photoshop gibi) Fakat programların apk sını indirdiğinizde programlar sorunsuz çalışıyor. sanırım problem marketle ilgili. çünkü her iki programda hiç sorun çıkartmadan çalıştı ve programları denedim takır takır çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cover_dr

ürünü kullanan biri olarak yazıyorum. ürünün 1gb olan versiyonu bulunmakta.(c91 upgrade) Bu versiyonu düşünmenizi öneririm. Ürünün dahili 3g desteği yok fakat çoğu 3g dongle ı desteklemekte. bende vodafonenun k3765 modeli var( sanırım orjinal markasaı huawei) usbden takılınca direk bütün ayarlarını yapmış halde bağlanıyorsunuz sadece öncelikle bilgisayara bağlayıp sim kilidini kaldırmak gerekiyor 1 seferlik. gps olduğuna dair bir ibare olamamasına rağmen gpsi mevcuttur.

Ürünün bana göre tek problemi marketteki bazı programlarla ilgili. Market ürünü sorunsuz olarak tanıyor ama bazı programları uyumsuz olarak gösteriyor.(autocad, photoshop gibi) Fakat programların apk sını indirdiğinizde programlar sorunsuz çalışıyor. sanırım problem marketle ilgili. çünkü her iki programda hiç sorun çıkartmadan çalıştı ve programları denedim takır takır çalışıyorlar.

çok çok tşkler uzun zamandır bekliyorum bir arkadaş yorum yazarmı acaba diye ben internet kullanıcıyım tivibu gibi sitelerden tv seyrediyorum kısacası bana sadece bu kadarlık lazım birde tabi office programlarını kullanmak internet kullanıcısı olduğum için bazı sitelerde wifi konusunda uzakta olduğunda modeme bağlanma sorunu olduğunu okudum böle bir sıkıntı varmıdır acaba

• Ürünün işlemcisi 800 MHz'de çalışmaktadır.
    Türkiye'deki Touchpro ile aynıdır. Frimwarelar farklı ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç FB 33

Ürünün işlemcisi 800 MHz'de çalışmaktadır.
    Türkiye'deki Touchpro ile aynıdır. Frimwarelar farklı ama.

hadi ya peki şöyle sorayım ben internet kullanıcısıyım we office programlarını kullanıyorum bu yüzden 10'' ekranlı 3g ve wifi dahili olarak bulunduğu android işlemcili hızlı internete bağlanabiliceğim bir tablet arıyorum yurt dışında alma durumumda var getirebilirim ne önerirsiniz bana acaba
  • AllWinner ve IPS ekranlı tabletleri tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

quote:

Orijinalden alıntı: cover_dr

ürünü kullanan biri olarak yazıyorum. ürünün 1gb olan versiyonu bulunmakta.(c91 upgrade) Bu versiyonu düşünmenizi öneririm. Ürünün dahili 3g desteği yok fakat çoğu 3g dongle ı desteklemekte. bende vodafonenun k3765 modeli var( sanırım orjinal markasaı huawei) usbden takılınca direk bütün ayarlarını yapmış halde bağlanıyorsunuz sadece öncelikle bilgisayara bağlayıp sim kilidini kaldırmak gerekiyor 1 seferlik. gps olduğuna dair bir ibare olamamasına rağmen gpsi mevcuttur.

çok çok tşkler uzun zamandır bekliyorum bir arkadaş yorum yazarmı acaba diye ben internet kullanıcıyım tivibu gibi sitelerden tv seyrediyorum kısacası bana sadece bu kadarlık lazım birde tabi office programlarını kullanmak internet kullanıcısı olduğum için bazı sitelerde wifi konusunda uzakta olduğunda modeme bağlanma sorunu olduğunu okudum böle bir sıkıntı varmıdır acaba

wifi çekiş gücü olarak netbookumdan daha iyi çektiğini söyleyebilirim ama bir dizüstü bilgisayar kadar iyi çekmiyor. sebebi malum dizüstü bilgisayarlarda 2 anten oluyor ve ekranın 2 yanına monte edildiği ve iletken bir yüzeye temas ettiği için güçlü olması. ama modemle aramda 3 duvar varken bile 5 te 3 çekiş gücüne sahip. tv izle programı ile çok rahat bir şekilde tv izleyebiliyorsun tivibuyu hiç denemedim üyeliğim olmadığı için. ofis konusunda ise nette quick office hd apk sını bulursun zaten. düzenleme yapmana bile izin verebilen çok güzel bir program ve sorunsuz çalışıyor.

• tablet sürekli kasıyor neredeyse hiçbir oyunu oynayamıyorum ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.