Şimdi Ara

Zengin kadın nereden bulunur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 180 boyunda, fit, ortalama zekada, ortalama tipte (10 üzerinden 6 7 civarısın der herkes) bir gencim. Nasıl zengin kadın bulup evlenirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• refli link yapan paylaşan hatunlar zengin oluyor diyorlar
  • Özel üniversitelerde hem güzel hem zengin hem de ortalama üstü zeki kızlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇomarLord

Özel üniversitelerde hem güzel hem zengin hem de ortalama üstü zeki kızlar var

Devlet üniversitesindeyim hocam.

• Bi tane de ben alayım.
  • Boyu onemli degil zengilingi yeter bulursaniz banada soyleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam bence aranmamalı, bana şansıma denk geldi kızın geleceği çok parlak birde üstüne aşık oldu bana, evlenicez ilerde, hortlatırsın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Valla hocam bence aranmamalı, bana şansıma denk geldi kızın geleceği çok parlak birde üstüne aşık oldu bana, evlenicez ilerde, hortlatırsın :D

Bana lisedeyken bir kız aşık olmuştu. Kızla dalga geçmiştim. Şuan o tıpta ben hukuktayım. Keşke kabul etseydim şimdi evlenirdik bakardı bana o.

• Zengin kocalarin yaninda bulabilirsin bolca.
  • yolluk içinmi yoksa evlenmek içinmi.
  • Düşünemedi.caps

• Boşanmış 30+ yaş üstü kadınlarla takılıp paralarını yiyebilirsin. Fakat bazı beklentileri olucaktır senden. :D
    Onun dışında gözüne kestirip kendi arabasıyla gelen arabası herhangi bir premium marka olan kızları etkilemen gerek. Zekalarıda düşük değil ama yüksek de değil not düşeyim.
  • Yok öyle dünya. Kadınlar yanında ki erkeğin her yönden ondan daha iyi olmasını ister çünkü ego tatmini lazım. Sen tip, para, zeka, ortam olarak ondan daha iyi değilsen gözü anında başka bir erkek arayışına kayar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet oncelikle zengin avcisi bir erkek para biriktirip janti giyer ki tipinin puanina ekstra eklemeler yapabilelim.

Fitlik yeterli degil o adonis okuz gibi belli olacak.

Kendine has bir stilin olmali ki digerlerinden ayirt edilebilesin.

Ve yine zejgin bie kadin bulmak icin basta ojuz gibi harcama yapacaksin. 1 ay aci acina gezip sadece 1 gun icinde tuketebileceksin.

Kulturlu olacaksin her konuda biraz da olsa kesin bir bilgi sahibi olacaksin. Bilmedigin konuda sakin ola bir sey soyleme ki karizman cizilmesin.

En onemlisi kimseyi asagilamayacaksin ve kimsenin dedigini yapmayacaksin arkasindan kosturmayacaksin. Yabanci dilin cok iyi olmali hatta 3. Dili ogrenmen lazim.

Derslerinde basarili olacaksin. Baya bi basarili olacaksin.
    Daha da onemlisi ideallerin olmali ve ideallerinin olsugunu karsindaki zengin kiza bilincalti yoluyla yedireceksin.
    Daha daha onemlisi kesinlikle hicbir sorununu ozelini kimseye anlatmayacaksin.

HADI GORIM SENI ASLANIM
    JUST DO IT!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methotrexate -- 24 Temmuz 2017; 18:28:10 >

• Unutma fedakarlik zordur ama meyvesi boldur.

• quote:

Orijinalden alıntı: orcun12122

Boşanmış 30+ yaş üstü kadınlarla takılıp paralarını yiyebilirsin. Fakat bazı beklentileri olucaktır senden. :D
    Onun dışında gözüne kestirip kendi arabasıyla gelen arabası herhangi bir premium marka olan kızları etkilemen gerek. Zekalarıda düşük değil ama yüksek de değil not düşeyim.

Ne gibi beklenti hocam?
    Olgun severim zaten sorun yok.
  • Hocam yenge zengin galiba.
  • Bana da lazım. 50+ olsa razıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.