Şimdi Ara

Zenfone 6 2019 ve Asus Türkiye den çekiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben geçen seneden beri zenfone 5z almayı düşünüyordum. Bu sene zenfone 6 yı baya beğendim ama türkiyede satışa çıkmayacakmış Ve bununla birlikte asusun turkiyeden çekileceği yönünde haberler çıktı. Şuan zenfone 2 laser kullanan biri olarak yeni telefonumun da asus olmasını çok istiyordum lakin 5z nin stokta olmaması ve z6 nin da gelmeyecek olması beni baya üzdü. Ama zenfone 6 ithalatçı garantili olarak gelir diyenler var sizce böyle bir şey mümkün mü, mümkünse ne zamana gelir? Gelirse de asusun turkiyedeki belirsizliğine rağmen alınır mı zenfone 6? Gelmez veya alınmaz diyorsanız bunun dışında telefon önerirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı durumdayım bende. Askerlik dönüşü 5Z alacaktım ki stokta kalmamıştı. Zenfone 6'yı alayım dedim. Türkiye'ye gelmeyecek malum. Şimdilik sadece beklemedeyim. Bir yanım OnePlus 7 Pro almak istiyor ama para çöpe gidecek. Resmi desteği yok Türkiye'de. Redmi K20 Pro'yu alayım diyorum ama Xiaomi'nin yeni versiyonunu bekliyorum. Kısacası her şey belirsiz şu an bile benim için.
  • Bugün bende bir çok yere baktım zenfone 5 alacaktım stoklarda yok Teknosa ve Mediamarkt ta çekilmiş Vatanda da sayılı şekilde stok var sorduğumda Türkiye'den cekilecekmis dediler çokta beğenmiştim halbuki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde asus telefonlarla ilgilenmiyordum ama Asus Zenfone 6yı çok beğendim. Umarım gelir Türkiye'ye, tam zenfone 6 da çekilirse Asus çok üzülürüm
  • El altından sahibinden'de filan bulunmuyor arkadaşlar nedir bunun olayı anlamış değilim? Bulan varsa link verebilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.